תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

התקנת חלונות הזזה

התקנת חלון הזזה צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע ולכן, כאן בפורטל חלונות פלוס, אתם יכולים לאתר אנשי מקצוע רבים מתחום התקנת חלונות ההזזה. הפורטל יאפשר לכם לבצע הזמנה של איש מקצוע בקלות ויעילות. 

מהו מחיר התקנת חלון הזזה?

רגע לפני המחיר יש לציין, אלמנט נוסף המשפיע על מחיר התקנת חלונות הזזה הוא, ממדי החלון כלומר, הגודל הפיזי שלו. מחיר התקנת חלונות הזזה ממוצע נע בין 600 ל- 800 שקלים למטר רבוע. בהתאם למפרט הטכני של החלון והעיצוב שלו, יכול מחיר ההתקנה לעלות. 

 

מחיר התקנת חלון הזזה בממוצע

מחיר התקנת חלון הזזה בממוצע: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מתקין חלונות?

  • סוג זכוכית החלון – ישנו מגוון די רחב של זכויות לחלונות, כל זכוכית הנה בעלת תכונות מעט אחרות. אי לכך, עליכם לשים לב, מה כמות האור שחודרת לתוך הבית דרך הזכוכית, כמה רעש מצליחה הזכוכית לסנן מבחוץ ועוד. בהתאם ליכולות הזכוכית, נקבע המחיר שלה ולכן, ישנם הבדלים בין סוגי הזכוכיות השונים. זכוכית טריפלקס נחשבת לזכוכית הבטיחותית ביותר והיא אינה נוטה להתנפץ מכל פגיעה. במדינת ישראל, מדובר בתכונה חשובה ביותר. ישנה גם הזכוכית המחוסמת, המיועדת לאלו מכם שבידוד הקור הנכנס מבחוץ, הוא הדבר החשוב ביותר. 
     
  • מנגנון הפתיחה של החלון – קיימים מנגנוני פתיחה שונים לחלונות, כל אחד מתאים למיקום אחר ולתוואי קיר שונה. חלון בגג רעפים, יפתח, על פי רוב, בפתיחת ציר. חלון קיפ, תמצאו, בדרך כלל, בחדרי אמבטיות ושירותים. במידה וישנה אצלכם הכנה לחלון הזזה, תוכלו לבצע התקנת חלונות הזזה בבית. מדובר בחלונות נוחים מאוד לתפעול ולכן, הם נפוצים מאוד. 
     
  • עיצוב החלון - ניתן לייצר עיצוב של פרופיל אלומיניום יוקרתי, במקום להתקין פרופיל סטנדרטי, מדובר במראה חלון יפה ומעוצב. יש לקחת בחשבון, המחיר יהיה גבוה יותר בהתאמה.
     
  • הוספת מנעול - חלק ממתקיני החלונות יוכלו לספק שירותי התקנה של מנעול לחלון הזזה, כזה אשר ימנע פריצות וגם יגן מפני נפילה של ילדים קטנים.


חלון הזזה

החשיבות בביצוע השוואת מחירים

פורטל חלונות פלוס מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים עבור מחיר התקנת חלון הזזה. אין זה חשוב מהי סיבת ההתקנה, האם היא חלק משיפוץ, החלפה של חלון ישן, או מעבר לדירה מיד שנייה, חשוב לבצע סקר שוק קצר, על מנת לקבל תמונה טובה של עלויות ההתקנה. מחיר התקנת חלון הזזה אינו קבוע בין הספקים השונים ויכול להיות שתגלו פערים של עד מאות שקלים, בין מחיר ספק אחד לספק אחר. בפורטל חלונות פלוס אתם יכולים לקבל עד שלוש הצעות מחיר, מספקים שונים, העוסקים בהתקנה של חלונות וממוקמים באזור המגורים שלכם. 


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

האם התקנת חלון תסתיים בקבלת אחריות לתקופה מסוימת?

מרבית המתקינים של חלונות הזזה ינפיקו לכם אחריות של עד 12 חודשים מיום ההתקנה. האחריות מכסה את עבודות הפרופיל ואיה מיועדת עבור החלפה של חלון לאחר פגיעה בזכוכית מכל סיבה שהיא. חשוב לוודא מול המתקין שהוא אכן משאיר לכם אחריות, לאיזו תקופה ועל אילו רכיבים. אחריות היא דבר חשוב ומומלץ לא לוותר עליה. 

אז, מדוע מומלץ להתקין חלונות הזזה?

חלונות הזזה הם החלונות הנוחים ביותר לפתיחה וסגירה ולכן, הם גם השכיחים ביותר. לכך יש להוסיף את החומר הנפוץ ביותר שהוא האלומיניום. חלונות מאלומיניום שהוא חומר גלם מעולה, עמיד ומגן היטב מול האקלים המשתנה מקצה לקצה בישראל. יתרון נוסף של חלון הזזה מאלומיניום נמצא בעובדה, שמדובר בחומר גלם קל משקל ונוח לעיצוב.