תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

התקנת מנעול לחלון הזזה

חלונות הזזה הם החלונות הנפוצים ביותר בישראל בזכות נוחות הפתיחה והסגירה שלהם. אולם, יש להם חיסרון אחד בולט, הם קלים לפריצה. אי לכך, מומלץ מאוד לבצע התקנת מנעול לחלון הזזה, במטרה לייצר חלון גם נוח וגם מגן וחסין יותר. על פי רוב, מתקינים מנעול מסוג מפתח, אותו מתקין איש אלומיניום ולא מנעולן. 

משמעות התקנת מנעול לחלון הזזה

להתקנת מנעול לחלון הזזה יש שתי משמעויות חשובות מרכזיות:

 1. נעילה להגנת הילדים החיים בבית.
 2. נעילה טובה וחזקה המגנה מפני פריצות. 

חלונות הזזה מגיעים עם מנעול סטנדרטי בסיסי, שאינו נותן מענה מספק בפני פריצות. בנוסף, גם ילדים קטנים יכולים לפתוח חלון הזזה בקלות גדולה ולכן, חשוב מאוד להתקין מנעול חלון הזזה. נעילת חלון הזזה לילדים קטנים חשובה עד מאוד, במידה ואין לכם סורגים המותקנים בחלון.

באיזה שלב נתקין מנעול לחלון הזזה?

את התקנת המנעול מומלץ לבצע בעת התקנת חלון הזזה, על ידי מתקין מקצועי, המתמחה בחלונות הזזה. אולם, גם אם לא התקנתם מנעול ביום ההתקנה, תוכלו לבצע התקנה בכל שלב אחר. המנעול נטמע היטב במראה החלון הכללי ולא מייצר הפרעה אסתטית. יש לציין, גם דלת הזזה גדולה מזכוכית, ממנה יוצאים למרפסת, נחשבת לחלון הזזה. 

 

התקנת מנעול לחלון הזזה

מחיר התקנת מנעול לחלון הזזה

מחיר התקנת מנעול סטנדרטי לחלון הזזה יחיד, נע בין 290 ל- 350 שקלים, כולל המנעול. מחיר התקנה של מנעול לדלת זכוכית לפתיחת מרפסת, משתנה בהתאם לגודל הדלת ונע בין 350 ל- 680 שקלים, כולל המנעול. במידה ואתם מתקינים מנעול בכל חלונות הבית, המתקין עשוי לתת לכם הנחה מסוימת על מחיר העבודה הכללי.

 

מחיר ממוצע להתקנת חלון הזזה

מחיר ממוצע להתקנת חלון הזזה: 320 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 290 ₪

סוגי מנעולים קיימים המתאימים לחלונות הזזה

קיימות אופציות רבות למנעולים, המתאימים להתקנה בחלונות הזזה. להלן מספר סוגים המספקים נעילת חלון הזזה איכותית:

 • מנעול תקני סטנדרטי – מדובר במנעול הכולל מספר אופציות תפעול: מנעול שתופס את שני צדי החלון, מנעול המתחבר לקצה של כל צד בחלון ועוד.
   
 • מנעול נעילה – מדובר במנעול המשלב מנגנון מפתח שאינו ניתן לפתיחה בלעדיו. זהו מנעול בטיחותי יותר מהמנעול התקני סטנדרטי. 
   
 • מנעול כמה נקודות – מדובר במנעול הרבה פחות שכיח, הוא כולל פטנט ולכן, לא הרבה מתקינים יודעים להתקין אותו. מנעול זה מבצע נעילה של החלון במספר נקודות ובכך הוא מייצר קושי לפרוץ אותו. מנעול כמה נקודות נחשב לאמין מאוד ונותן מענה מצוין בנושא הביטחון האישי במרחב הביתי. 
   
 • מעצור בולם (לא מדובר במנעול) – מעצור בולם, המונע פתיחה מלאה של החלון, עשוי להיות אפקטיבי מאוד, עבור הגנה מפני פריצות וגם עבור הפחתת הסכנה בפני נפילת ילדים קטנים. מעצור בולם מאפשר פתיחת סנטימטרים בודדים בלבד של החלון והוא מאוד זול. החיסרון שלו הוא, אי היכולת לפתוח באופן מלא את החלון. 

באתר חלונות פלוס ניתן למצא מתקינים היודעים לבצע התקנה של כל אחד ממנעולים אלו. השאירו פרטים במקום המתאים וקבלו שלוש הצעות מחיר, מספקים שונים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מה לעשות לפני התקנת מנעול לחלון הזזה?

מומלץ לשלוח מבעוד מועד, תמונה של מפתח החלון, או של החלון הקיים, למתקין בו בחרתם. הדבר יסייע לו לתת לכם הצעה מתאימה. חשוב לזכור, לא כל מנעול מתאים לכל חלון ולכן העברת תמונה חשובה מאוד. בנוסף, הסבירו למתקין מה הייתם רוצים עבור החלון שלכם. בסופו של דבר, יגיע המתקין ותוך 30 דקות יהיה לכם מנעול חלון חדש.