תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

התקנת תריסים בראשון לציון

מעוניינים להתקין תריס חדש בבית או במשרד? דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו להזמין את השירות של התקנת תריסים בראשון לציון במחיר זול ולקבל הצעת מחיר ראשונית כבר בשיחת הטלפון עם המתקין.

התקנת תריסים בראשון לציון במחירים זולים

עבודה של התקנת תריס לא חייבת להיות עסק יקר. יש כיום מגוון רחב של מתקינים מצוינים אשר פועלים באזור העיר ראשון לציון וישמחו לספק לכם שירות במחיר נוח ומשתלם למדי. דרך הפורטל שלנו, תוכלו לקבל מענה בעבור התקנת תריסים בראשון לציון, גם כאשר מדובר בעבודה בבית פרטי או דירה וגם במקרים בהם תרצו להתקין תריס חדש בבית העסק או המשרד שלכם.

 

התקנת תריסים בראשון לציון

מחיר להתקנת תריסים בראשון לציון

כאשר מדובר על התקנת תריסים, המחיר נקבע לפי סוג וגודל התריס ובדרך כלל העלויות של התקנת תריס רגיל וידני (ללא מנוע) ינועו בין 300 ל-800 ש"ח. במידה ותרצו להתקין תריס חשמלי, המחיר לרוב יתחיל ב-800 ש"ח אך הוא עשוי להגיע גם למחיר של 1,500 ש"ח, הכל תלויה כמובן בדגם התריס ובסוג המנוע.

טיפים להתקנת תריסים חשמליים בראשון לציון

ריכזנו לכם מספר טיפים מצוינים הנוגעים להתקנת תריסים חשמליים בראשון לציון. בדרך כלל התקנת תריס חשמלי לוקחת בין חצי שעה לשעתיים, תלוי במורכבות העבודה, סוג וגודל התריס.

  • בדקו את האחריות על המנוע של התריס החשמלי, במינימום נהוג לספק אחריות למשך תקופה של 5 שנים.
     
  • על המנוע עצמו, צריכה להיות מדבקה עם תאריך ייצור, הקפידו לבדוק שמדובר במנוע חדש מהשנה האחרונה.
     
  • כדאי להתאים את סוג המנוע בצורה נכונה לפי גודל התריס, מבחינת הדגם המומלץ - אנו ממליצים על חברת סומפי הוותיקה.
     
  • במהלך עבודה של התקנת תריסים חשמליים בראשון לציון, כדאי להקפיד לנתק את החשמל בעת חיבור המנוע והתריס עצמו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מדוע להזמין שירות דווקא מאצלנו?

פורטל חלונות פלוס, מאפשר לכם לקבל מענה בעבור התקנת תריסי גלילה, תריסי רפפה, שלבים ולמעשה כל סוג שרק תרצו. היתרון בהזמנת שירותי התקנת תריסים בראשון לציון דרכנו הוא שאנו נוכל לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות, מה שיאפשר לכם לבצע השוואת מחירים זריזה וסקר שוק קצר ומועיל.

התקנת תריסים בראשון לציון גם בבתי עסק

אם אתם זקוקים להתקנה של תריס חדש בחנות, המשרד, הקליניקה או בית הקפה / מסעדה שלכם, תוכלו להזמין זאת דרכנו. אנו מספקים גם שירותי של התקנת סורג חשמלי אשר נפוץ מאוד בבתי עסק מאחר והוא מספק הצללה וגם עוזר למנוע כניסה של זרים מאחר והוא משלב מנגנון נעילה.