תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

התקנת תריסי פלסטיק

שירהתקנה של תריסי פלסטיק וגם שירותי תיקון לתריסים שנשברו בכל רחבי הארץ. בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור התקנת תריסים מפלסטיק דרך פורטל 'חלונות פלוס' ולחסוך בעלויות.

התקנה של תריסי פלסטיק במחירים זולים

אם ברצונכם לבצע התקנה של תריסי פלסטיק, חשוב שתבחרו בבעל מקצוע מיומן ומקצועי שכבר ביצע התקנות כאלה בעבר. למעשה, התקנה של תריסים מפלסטיק מתחלקת לסוגים שונים באשר לסוג התריס שלכם. יש תריסים אשר פתיחתם מתבצעת על ידי גלילה בעוד אחרים נפתחים בדרכים שונות כמו הזזה או באמצעות ידית מנוף בצידיו של התריס. תיקון תריסים זאת פעולה פשוט יחסית אך היא דורשת ניסיון ולכן חשוב להזמין אדם שזאת עבודתו ולא לנסות להתקין תריס בכוחות עצמכם.

התקנת תריס פלסטיק

התקנה של תריס פלסטיק מכל סוג:

כאשר אנו מדברים על תריסי אשר עשויים מחומר הפלסטיק, חשוב להבין שיש מספר סוגים שונים של תריסים. אלו הם הסוגים העיקריים:

  • שלבי פלסטיק בתריסי רפפה: מדובר בתריסים אשר נפתחים באמצעות ידית מנוף. אפשר להגיד שתריסי הפלסטיק הם הנפוצים ביותר כאשר מדובר על תיקון תריסי שלבים וזאת מאחר והפלסטיק מתבלה בקלות יחסית לשאר חומרי הגלם.

  • תריסי גלילה ידניים או חשמליים: התריס המוכר אשר נפתח מלמעלה למטה ויכול להגיע בגרסה ידנית בה התריסים מפלסטיק נמשכים עם רצועה או בגרסה החשמלית בה מנוע של תריס חשמלי מושך את התריסים כלפי מעלה ומטה.

  • תריסי הזזה מפלסטיק: מתאימים למשל למרפסות או לחלונות גדולים, התריס זז על גבי מסילה מיוחדת וניתן לפתוח או לסגור אותו בקלות יחסית וגם לשלב מנגון נעילה.

מהם היתרונות של תריסי פלסטיק?

לחומר הפלסטיק יש מספר יתרונות בולטים אשר גורמים לאנשים רבים לבחור בחומר זה כחומר לתריסים בביתם. אחד היתרונות המרכזיים של הפלסטיק הוא שמדובר בחומר שקל מאוד לנקות אותו. בעזרת מטלית לחה ניתן להסיר ממנו את האבק אשר מצטבר וכמובן שלא נגרם שום נזק לתריס. בנוסף, מדובר בחומר שנחשב לזול יותר מחומרים אחרים כמו למשל אלומיניום או זכוכית, מה שמאפשר להוזיל את העלויות עבור התקנת התריס.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שירותי החלפת תריסים מפלסטיק בכל הארץ

לעיתים, נדרש להחליף חלקים מסוימים בתריסים מפלסטיק וזאת מאחר ולחומר הפלסטיק יש מספר בעיות. הפלסטיק ידוע כחומר אשר נוהג להתבלות בעקבות חשיפה מרובה לאור השמש. הפלסטיק עשוי לעיתים להתפורר, להצהיב ואפילו להתפרק ולמעשה נדרש להזמין מתקן תריסים מקצועי שיגיע להחליף את השלבים שנפלו או את התריס באופן מלא. דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולבצע סקר שוק קצר באשר להחלפת תריסים מפלסטיק ולמצוא מתקני תריסים שנבדקו ונמצאו מקצועיים ובעלי המלצות מעולות.