תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תריס גלילה אלומיניום

ישנם לא מעט יתרונות לתריסי גלילה מאלומיניום, בין הנראות, העמידות והביטחון. גלו לעומק מהן היתרונות, כמה זה יעלה לכם וכמובן שתוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות דרך 'חלונות פלוס'.

מהו המחיר של תריס גלילה מאלומיניום?

מחיר תריס גלילה מאלומיניום עולה בין 800 - 1,200 ש"ח למ"ר. כך שהממוצע עומד על כ-1,000 ש"ח למטר מרובע וכולל מנוע והתקנה, (המחיר לפני מע"מ). זהו מבין המחירים הגבוהים יותר בתחום של תריסי הגלילה, עברו לפסקה הבאה והבינו מהן היתרונות שלו. במידה ואתם רוצים לברר על מחירים נוספים, עברו לכאן וגלו את מחירי תריסי הגלילה.

מחיר ממוצע לפי מטר מרובע

מחיר ממוצע לפי מטר מרובע: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

מהן היתרונות של תריס גלילה מאלומיניום?

לפניכם מספר יתרונות בולטים של תריס האלומיניום שלב אחר שלב (גלילה):


  1.  עיצוב: יכולת בחירה בין כמה צבעים ואף אלומיניום שחור בצביעה מיוחדת ועמידה במיוחד.

  2. הגנה: בחברות ביטוח מסוימות מגדירים את תריסי האלומיניום כמעקב פריצה, דבר אשר עשוי לסייע במחיר ביטוח תכולת הבית (מומלץ להיוועץ עם חברת הביטוח טרם רכשתם). אך באופן כללי חשוב להבין שקשה מאוד לשבור את התריסים האלו, הם כבדים יותר ובהחלט מעקבים פריצות.

  3. עמידות: בשונה מתריסי הגלילה מהפלסטיק, כאן מדובר על סוג מתכת, אלומיניום והוא עמיד יותר ולא שביר באותה המידה.

תריס גלילה מאלומיניום

תריס גלילה מאלומיניום חשמלי או ידני?

את תריסי הגלילה מאלומיניום ניתן לראות לרוב בגרסה החשמלית, מהסיבה שהתריס מעט יותר כבד מפלסטיק ולא נוח באותה המידה. אך עדיין ניתן להזמין תריס ידני וכמו כן, תריס גלילה חשמלי מאלומיניום. קיימת אפשרות גם למנגון משולב - יקר יותר, אך פתרון מעולה לשומרי שבת.

ביצוע השוואת מחירים מהירה - זה פשוט וקל!

כפי שהבנתם מדובר על מוצר איכותי בתחום התריסים ופתרון לא זול במיוחד. לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים. דרך חלונות פלוס אפשר לבצע השוואה מהירה בין כמה נותני שירות מאזורך (עד 3 בכל פנייה). כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס הבא או פשוט להתקשר ונציגי השירות יענו לכם במהרה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

אפשרויות העיצוב הקיימות

יתרון נוסף ונהדר של תריסי הגלילה מהאלומיניום שניתן להשתמש בהם גם בפאן עיצובי. ראשית בחירת צבעים החל מתריס אלומיניום שחור, לבן, כסוף, זהב ועוד. ניתן גם לבצע הזמנה בהתאמה אישית במקומות מסוימים. רק חשוב להבין שמדובר בתוספת תשלום במקרים שאינם שגרתיים.