תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

חלון רפפה זכוכית

תריס רפפה מזכוכית הוא פתרון נהדר אשר מאפשר כניסה של אוויר ושליטה נוחה כמות האור הנכנסת. מחפשים התקנת חלון רפפה מזכוכית? צרו קשר עוד היום לקבלת הצעות מחיר.

התקנת תריס רפפה מזכוכית בכל הארץ

פורטל חלונות פלוס מאפשר לכם למצוא בעל מקצוע עבור התקנת תריס רפפה מזכוכית במחירים נוחים ובפריסה ארצית. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע בתחום זה מצפון הארץ, אזור המרכז וגם הדרום. התקנת תריס רפפה מזכוכית בדרך כלל מתבצעת בחדרי שירותים או מקלחות וחדרים נוספים בבית בהם נדרש אוורור אך יש צורך גם בתריס שאינו שקוף לצורך שמירה על הפרטיות. תריסי שלבים נוחים מאוד לשימוש ולא פלא שרבים כיום בוחרים בסוג זה למקומות השונים בבית.

התקנת תריס רפפה

כמה עולה התקנה של חלון רפפה מזכוכית? 

קשה לספק מחיר אחד עבור התקנה של חלון רפפה מזכוכית מאחר והמחיר משתנה בהתאם לגודלו של החלון ונקבע בין היתר גם על סמך סוג הזכוכית שתבחרו. יחד עם זאת, אפשר לנסות ולהעריך את טווח העלויות עבור ביצוע התקנה שכזו בשביל לספק כיוון כללי. בדרך כלל המחיר של התקנת חלונות רפפה סטנדרטיים נע בין 400 ל-800 ש"ח כאשר המחיר כולל גם את פעולת ההתקנה וגם את הרכישה של החלון החדש.

מחיר ממוצע להתקנת תריס רפפה מזכוכית

מחיר ממוצע להתקנת תריס רפפה מזכוכית: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

יתרונותיו של תריס רפפות זכוכית

יש מספר יתרונות לתריסים מסוג זה כאשר היתרון הבולט בהם הוא השליטה הנוחה בכמות האור והאוויר שניתן להכניס. ניתן למעשה לפתוח את תריסי הרפפה בקשת מאוד רחבה בהתאם לצרכים ואנחנו לא מוגבלים ל-2 או 3 מצבים פתיחה מוגדרים מראש כמו בתריסים אחרים. ניתן למצוא זכוכית ברמות שונות של אטימות בהתאם לבחירתכם כאשר תוכלו למצוא זכוכית שקופה לחלוטין אך גם זכוכית חלבית אשר לא ניתן לראות דרכה בבירור אך היא עדיין מכניסה אור אל החדר. למרות שתריסי הרפפה עשוים זכוכית, הם נפגמים פחות ונחשבים לעמידים. אך בכל זאת אם ישנה תקלה במנגנון, תוכלו להזמין תיקון תריסים דרכנו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שאלות נפוצות על חלון רפפות זכוכית:

כמה עולה החלפה של שלב בודד בתריס רפפה זכוכית?

המחיר בדרך כלל נע בין 250 ל-350 ש"ח, תלוי באורכו של השלב ורמת השקיפות שלו.


האם ניתן לעצב את תריסי הרפפה?

ניתן לבחור ברמות עובי שונות של השלבים, ברמת שקיפות מותאמת אישית של השלבים ולעיתים גם בצבע של מסגרת האלומיניום אשר מחזיקה את השלבים.


כמה זמן לוקח להתקין תריס מסוג זה?

בדרך כלל מדובר בהתקנה פשוטה יחסית אשר לוקחת בין חצי שעה לשעה וחצי, בהתאם למיומנותו של בעל המקצוע וכמובן על סמך נוחות הגישה אל האיזור בו רוצים לשלב את התריס.


איזה סוגים נוספים של שלבים ניתן למצוא עבור תריסים מסוג זה?

פרטי לתריסי הזכוכית,תוכלו למצוא תריסי רפפה מאלומיניום וגם מפלסטיק.