תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תריס סורג חשמלי

תריס סורג הוא פתרון מצוין למצבים בהם ברצונכם לשלב בין תריס אור לסורג איכותי שימנע פריצות אל תוך שטח הבית. גלו את כל המידע החשוב בנושא והזמינו התקנת תריס סורג על ידי בעל מקצוע מעולה.

מדוע כדאי להתקין תריס סורג חשמלי?

תריס סורג חשמלי הוא פתרון מושלם שמאפשר לכם להימנע מהתקנה נפרדת של תריס חשמלי וסורגים. תריס סורג חשמלי משלב למעשה בין שניהם כאשר השלבים של התריס עשויים מאלומיניום אך משלבים גם פלדה אשר מקשה על הרמת התריס במצבים בהם יש ניסיונות פריצה אל הבית.
תריס סורג חשמלי

תריס סורג חשמלי: מחיר ועלויות

מחיר תריס סורג חשמלי לבית נע בדרך כלל בין 800 ל-1,200 ש"ח, כאשר המחיר המוצג הוא עבור מ"ר. המחיר המדויק נקבע על סמך גודלו של התריס ולרוב במחיר זה תקבלו גם את מנגנון הנעילה בחלקו התחתון של התריס. יחד עם זאת, המחיר משתנה ממתקין למתקין וגם נקבע בהתאם למותג הספציפי שמייצר את תריס הסורג החשמלי. על כן, הקפידו לבצע בדיקות מקיפות ולשאול את השאלות בתחילתו של התהליך בשביל לא להיות מופתעים בהמשך.

מחיר ממוצע להתקנת תריס סורג חשמלי

מחיר ממוצע להתקנת תריס סורג חשמלי: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

תריס סורג חשמלי לבית עם מנגנון נעילה

רוב החברות אשר מציעות התקנה של תריס סורג חשמלי לבית, מאפשרות לשלב בו גם מנגנון נעילה שמשדרג את המיגון בכמה רמות. על אף העובדה שהתריס שוקל לא מעט ומקשה על כניסת הגנבים אל הבית, הוספת הנעילה בחלקו התחתון של התריס מקשה גם היא ומעכבת את פעולת הפריצה משמעותית.

כיום ניתן למצוא מנגנוני נעילה מתקדמים אשר מחדירים אל תוך המסילות של תריס הסורג בריחים שלמעשה מונעים את פעולת ההרמה של התריס. חשוב לזכור שהוספת מנגנון נעילה על תריס סורג חשמלי תייקר מעט את המחיר אבל המלצתנו היא לא לוותר על אלמנט זה מאחר וברוב המקרים המהות של התקנת תריס סורג היא הגנה ובטיחות.

יתרונותיו של תריס סורג חשמלי

  • חיסכון בהוצאות: מכיוון ולא נדרש להזמין בנפרד גם תריס אור וגם סורגים, מדובר בחסכון של כמה מאות שקלים כאשר מזמינים מוצר בודד אשר - הלא הוא תריס סורג לבית, אשר משלב בין השניים.

  • לא מתפשרים על העיצוב: בניגוד לסורגי המתכת שאינם תמיד משתלבים בצורה טובה עם הנראות של החלל, תריס סורג חשמלי נראה נהדר ומשמש אלמנט עיצובי של ממש.

  • מערכת נעילה מתקדמת: בניגוד למצב בו מתקינים תריסי גלילה סטנדרטיים שאינם מגיעים עם מנגנון נעילה, כאן נוכל לשלב בריח חכם ממתכת אשר בעת הנעילה עם המפתח נשלף אל צדדיו של התריס 

הזמינו תריס סורג חשמלי תוך השוואת מחירים

דרך נהדרת לחסוך אף יותר בהוצאות היא על ידי בדיקה מעמיקה ומחקר שוק קצר באשר לתריס סורג לבית. אנו מזמינים אתכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות של טכנאי תריסים שמתמחים בעולם של התקנת תריסים באופן כללי וגם כמובן בתהליך ההתקנה של תריסי סורג חשמליים וישמחו לייעץ לכם גם באשר לבחירת התריס המתאים ביותר. השירות אינו כרוך בעלויות ומאפשר לכם לקבל את הצעות המחיר מבלי כל התחייבות כלפי בעל המקצוע להמשך העבודה וגם ללא עלויות. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו הצעות מצוינות עוד היום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שאלת נפוצות בנושא:

קיימת אפשרות לפתוח את התריס באופן מלא?

בהחלט. על אף שמדובר בתריס סורג כבד, המנגנון החשמלי שלו מאפשר הרמה ופתיחה מלאה של התריס בכל עת באמצעות השלט האחלחוטי אשר מגיע איתו.


האם תריס סורג מוכר כאמצעי מיגון על ידי חברות הביטוח?

אצל רוב החברות בארץ, תריס הסורג אכן מוכר באמצעי מיגון בדיוק כמו סורגים רגילים. מומלץ לבדוק זאת עם חברת הביטוח טרם ההתקנה בשביל להסיר את הספק.


מה קורה כאשר התריס נעול ומנסים להרימו כלפי מעלה עם השלט?

כיום יש פתרונות מתקדמים כמו מנוע חכם אשר מזהה את פונקציית הנעילה ועוצר את ההרמה של תריס הסורג בשביל למנוע נזקים במנגנון. וודאו זאת בתחילת התהליך מול נותן השירות.


האם כאשר מתקינים תריס סורג, ניתן לשלב גם רשת נגד יתושים?

בהחלט, וזאת בהנחה וקיימת ביציאה אל המרפסת או החצר מסילה שמאפשרת להוסיף עליה רשת דלת נגד יתושים כמובן.