תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

החלפת זכוכית חלון

זכוכית החלון נשברה? זקוקים לשירותיו של זגג מקצועי? בואו לקבל מספר הצעות מחיר עבור החלפת זכוכית בחלון מזגגים מומלצים ומקצועיים באזור המגורים שלכם.

מהו מחיר החלפת זכוכית בחלון?

למרות שכל זגג רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון, אפשר להגיד שטווח המחירים של עבודת זגגות אשר בה מבצעים החלפת זכוכית חלון, נעה בין 200 ש"ח ל-600 ש"ח. טיפ קטן מאיתנו - במידה ומתאפשר לכם, שלחו לזגג תמונה של החלון בשביל שיבין באיזה סוג זכוכית מדובר ומה הגודל הרצוי, כך הוא יוכל לספק הצעת מחיר מדויקת יותר.

 

עלות ממוצעת להחלפת זכוכית בחלון

עלות ממוצעת להחלפת זכוכית בחלון: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה משפיע על עלות החלפת זכוכית בחלון?

  1. גודל החלון: ככל שהחלון גדול יותר, כך נזדקק לזכוכית גדולה יותר. כך למשל עבודת החלפה של זכוכית עבור חלון בלגי גדול, תהיה יקרה יותר ברוב המקרים מחלון אלומיניום סטנדרטי.
     
  2. סוג הזכוכית: ידעתם שישנם סוגים שונים של זכוכיות? פרט לזכוכית השקופה הסטנדרטית, קיימת גם זכוכית חלבית (נפוצה בעיקר בחלונות אמבטיה או שירותים) כמו גם זכוכית שמבודדת מרעשים. כל סוג של זכוכית מתומחר בצורה שונה ולכן המחיר עשוי להשתנות בהתאם.
     
  3. מורכבות העבודה: במידה ונדרש להחליף זכוכית עבור חלון שממוקם גבוה מאוד ואינו נגיש במיוחד, העבודה תתייקר מאחר והיא תיקח זמן רב יותר.
     
  4. סוג הפרופיל של החלון: ישנו פרופיל עשוי עץ, פרופיל סטנדרטי מאלומיניום ופרופיל בלגי שעשוי מברזל מגולוון. סוג הפרופיל משפיע לא פעם על עלות העבודה.

 

החלפת זכוכית חלון

החלפת זכוכית של חלון מזמינים בחלונות +

פורטל חלונות פלוס, מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות שונות מזגגים מומלצים הפועלים באזור המגורים שלכם. קבלת הצעות המחיר אינה כרוכה בעלויות או התחייבות כלשהי כלפי בעל המקצוע וכדאי לדעת שלעיתים ניתן לחסוך בעלות העבודה בצורה משמעותית רק על ידי סקר שוק קצר ובדיקה של מספר חלופות. מחפשים זגג מקצועי לצורך החלפת זכוכית של חלון? מלאו את הפרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שאלות נפוצות על החלפה של זכוכית בחלון:

האם ניתן לבצע החלפת זכוכית בחלון ממ"ד?

במצב בו יש סדק או שבר בחלון הממ"ד נהוג להחליף את החלון בשלמותו בשביל לשמור על אטימות בחדר.


כיצד אפשר למנוע מקרים נוספים של שבירת זכוכית החלון?

נמליץ לבחור בזכוכית מחוסמת שעברה תהליך חיסום שתפקידו הוא לחזק אותה ומנוע את שבירתה בקלות.


כמה זמן לוקח לייצר זכוכית לחלון מרגע ההזמנה?

בין שבוע לשבועיים, לעיתים אפילו יותר. מאוד תלוי בזמינותו של הזגג וגם בגודל הזכוכית המבוקשת.