תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

זגגים ביבנה

השוו בין זגגים ביבנה והסביבה וקבלו הצעת מחיר בהתאם לעבודה הנדרשת לכם. ניתן לקבל מענה לכל עבודות הזכוכית: מקלחונים, חיפויי זכוכית, מעקות, ויטרינות, מדפי זכוכית ועוד.

זגגים ביבנה לעבודות קטנות וגדולות

זכוכית היא חומר עדין למדי ולכן העבודה עם חומר שכזה, דורשת מיומנות גבוהה. כיום זגגים ביבנה יכולים לסייע לכם בביצוע עבודות זגגות קטנות כמו יצירת מדף קטן מזכוכית למקלחת וגם בעבודות מורכבות וגדולות כמו יצירה והתקנה של מקלחון, ויטרינה מזכוכית למשרד ואפילו מעקות זכוכית למרפסת או למדרגות.

 

זגגים ביבנה

מחירים של עבודות זגגות ביבנה

באמצעות המחירון הבא, תוכלו לבחון את העלויות של עבודות שונות בתחום, לפני הזמנות שירותי זגגות ביבנה. שימו לב, המחירים מתבססים על עלויות אמיתיות אך ייתכנו שינויים בין זגג לזגג.

כמה עולות עבודות של זגגים ביבנה?

מה המחיר להתקנת מקלחון?

המחיר כולל גם את התקנת המקלחון.


2,800 - 3,300 ש"ח
עלות להתקנת חלון בלגי

קראו מידע נוסף על התקנת חלונות בלגיים.


1,000 - 1,500 ש"ח
כמה יעלה להחליף זכוכית שנשברה בחלון?

מחיר מדויק נקבע על פי סוג הזכוכית שמחליפים.


200 - 600 ש"ח
התקנת מחיצות זכוכית במשרד

המחיר המוצג הוא למ"ר בעבור התקנת מחיצת זכוכית.


550 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כיצד זגג ביבנה מתמחר את עבודתו?

כאשר זגג ביבנה מתמחר את העבודה בהצעת המחיר, הוא מתבסס בעיקר על גודל המוצר וסוג הזכוכית. ככל שהזכוכית תהיה יקרה יותר, כך המחיר הכללי יתייקר. לדוגמה, יש הבדל בין זכוכית פשוטה לבין זכוכית טריפלקס חזקה או זכוכית מחוסמת וגם עובי הזכוכית והגימור שלה ישנו את העלות הכוללת. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

השוו בין זגגים מומלצים ביבנה וחסכו

דרך פורטל חלונות פלוס, תוכלו להוזיל את מחיר העבודה בצורה קלה ומהירה. הדרך לעשות זאת היא על ידי השוואת מחירים ובחינה של כמה הצעות שונות בעבור העבודה הנדרשת לכם. כל שעליכם לעשות על מנת להתחיל בתהליך ההשוואה הוא להשאיר פנייה כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם עם הצעות אמיתיות מזגגים מומלצים ביבנה.

איך עובד תהליך העבודה מול זגגים ביבנה?

בשלב הראשון, יש לקבל הצעת מחיר ראשונית בעבור המוצר הנדרש לכם. חשוב להיות מפורטים ככל שניתן ולציין את גודל המוצר, סוג הזכוכית והעובי שלה והמקום בו היא עתידה להיות מותקנת. בשלב השני, הזגג יגיע אליכם בשביל לקחת מידות ולייעץ לכם על הגימור של המוצר. לאחר מכן מגיע של הייצור אשר עשוי לקחת ימים בודדים ובמוצרים גדולים אף מספר שבועות ולאחר שהמוצר מוכן, יגיע הזגג אליכם ויתקין את המוצר.