תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

זגגים בראש העין

באתר חלונות פלוס תוכלו בקלות למצוא זגגים בראש העין המתמחים בכל סוגי עבודות הזגגות, לרבות התקנת ויטרינות, מעקות זכוכית, אפילו זכוכיות מחוסמות ועוד.

עבודות זגגות בראש העין – מהן העבודות המיוחדות?

בעוד כי עבודות זגגות בראש העין מהסוג הסטנדרטי כוללות התקנת ויטרינות, מדפי זכוכית, מעקות זכוכית ועוד, ישנן גם עבודות פחות נפוצות. למשל:

 • התקנת מדרגות זכוכית.
 • התקנת חיפויים העשויים מזכוכית.
 • התקנת חלונות משוריינים וכן זכוכיות מחוסמות ירי או נגד אבנים בבתים.
 • התקנת מחיצות משרדיות מזכוכית ועוד.

אם ברצונכם למצוא זגג בראש העין המתמחה ספציפית באחד מעבודות הזגגות הנ"ל, חשוב לציין זאת כבר בפנייה הראשונים שלכם לזגג. לחילופין, ציינו זאת בעת השוואה של מחירי עבודות זגגות באתר חלונות פלוס.
 

זגגים בראש העין

מחיר עבודת זגגות בראש העין – כמה נפוץ לשלם?

לגבי מחיר עבודת זגגות בראש העין, נפוץ לשלם כמה מאות שקלים על תיקונים והתקנות פשוטות, בעוד שקריאות מורכבות יותר יכולות להגיע גם לטווחי מחירים גבוהים יותר. הנה כמה דוגמאות אשר נלקחו מאת מחירון חלונות פלוס:

 • התקנת מדף זכוכית: 150 – 350 ₪ כולל את הייצור של המדף.
   
 • התקנת ויטרינה: 650 – 800 ₪, בד"כ כולל ויטרינה.
   
 • התקנת מקלחונים: 600 - 350  ₪ כולל את המקלחון עצמו ברוב המקרים. ניתן לקבל מענה גם בעבור התקנת דלת זכוכית למקלחת.

יש לציין, המחירים הנ"ל מובאים בגדר המלצה לצרכן. אם ברצונכם לדייק את הצעת המחיר, בצעו השוואת מחירים בין זגגים מומלצים בראש העין באתר חלונות פלוס.

איך לוודא את מהימנותו של זגג בראש העין?

על מנת לוודא את מהימנותו של זגג בראש העין וכן את המקצועיות שלו, חשוב שתעשו כמה בדיקות נאותות מקדימות. למשל, בקשו להתרשם מרשימת הלקוחות של הזגג, אשר מוכנים להמליץ עליו טלפונית. אם הזגג מנסה "למרוח" אתכם ולא מספק רשימה שכזו, ייתכן שזהו סימן לכך שיש להתרחק מאותו איש מקצוע.

כמו כן, קחו בחשבון את המלצות סקר השוק הבאות:

 • חפשו אזכורים ברשתות החברתיות תחת שמו של הזגג.
 • בדקו בגוגל האם לאותו זגג יש ביקורות חיוביות או פחות מפרגנות.
 • ודאו כי הזגג מחזיק בהסמכה רלוונטית או רישיון עבודה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

כמה מילים על אחריות זגגים בראש העין

לא כל זגג בראש העין מציע אחריות על העבודה שהוא מבצע, וחבל שכך, אבל אלו הם פני הדברים. לכן, תמיד חשוב לוודא שאתם מקבלים אחריות על עבודת זגגות בראש העין ובכל אזור אחר בארץ. בואו נגיד את זה ככה, אם איתרתם זגג שאינו מוכן לחתום על חוזה התקשרות ביניכם לבינו, רוב הסיכויים שגם לא תוכלו לקבל אחריות על העבודה.

 

לכן, זו ההמלצה החשובה ביותר, וכדאי לדעת שבאתר חלונות פלוס תוכלו לקבל הצעות אך ורק מזגגים בעלי הסמכות רלוונטיות. עם מציאת אנשי המקצוע הנכונים באתר חלונות פלוס, תוכלו להיות שקטים, סמוכים ובטוחים שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר שלה