תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

מחיצות זכוכית למקלחת

בעמוד זה תוכלו לקרוא על היתרונות הנלווים למחיצות זכוכית למקלחת, על מחירי ההתקנה, על סוגי הזכוכית לפי רמת השקיפות שלהן ואיך בהליך פשוט בפורטל חלונות פלוס תוכלו להשוות בין מתקינים באיזורכם ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף. קראו והתחילו לחסוך.

יתרונות של מחיצות זכוכית למקלחת

התקנת מחיצות זכוכית למקלחת ולאמבטיה מביאה שלל יתרונות מבחינת ניראות, נוחות השימוש ועוד. נפרט על כך מתחת:

 • מחיר - מחיר התקנת מחיצת זכוכית למקלחת נחשבת לנגישה מאוד, גם בעבור שימוש בזכוכית מחוסמת בלבד הנחשבת לבסיסית.
   
 • ניראות - המראה השקוף והצלול שמחיצות זכוכית למקלחת ולאמבטיה מחזיקות בו, משדרג מאוד את ניראות חדר הרחצה שלכם. כדאי גם להוסיף דלת זכוכית למקלחת בשביל לשפר את המראה עוד יותר.
   
 • נוחות השימוש - מחיצות זכוכית למקלחת מאפשרות לנו לתחום את איזור המקלחון ואף למנוע יציאה של מים ליתר חדר הרחצה, הדבר גם מתייחס במקרים של מחיצות זכוכית לאמבטיה.
   
 • ניידות - ניתן בקלות להעביר מחיצות זכוכית לאמבטיה ולמקלחת במקרים בהם יש צורך במעבר דירה וזאת בשונה מקיר במקלחת, שאותו קשה עד בלתי אפשרי להזיז.

 

מחיצת זכוכית למקלחת

מחיר מחיצת זכוכית למקלחת כולל התקנה

מחיר מחיצת זכוכית למקלחת או מחיצת זכוכית לאמבטיה נע בין 550 - 1,200 ש"ח למ"ר, ללא מע"מ. המחיר כולל את עלות הזכוכית ואת התקנתה ע"י מתקין מחיצות זכוכית ומתייחס להתקנת מחיצת זכוכית שקופה שעברה חיסום. במידה ואתם מעוניינים במחיצות זכוכית למקלחת בעלות גוון אטום ("חלבי") או עם עיצוב מסויים, המחיר צפוי להתייקר.


 

מחיר ממוצע להתקנת מחיצות זכוכית למקלחת

מחיר ממוצע להתקנת מחיצות זכוכית למקלחת: 875 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 550 ₪

מחיצות זכוכית למקלחת - לפי רמת השקיפות

בדומה למחיצות זכוכית למשרדים, גם מחיצות זכוכית למקלחת ניתן לחלק לפי רמת השקיפות. נסביר מתחת:

 • מחיצות זכוכית שקופות - מחיצות זכוכית הנחשבות לשקופות בגוון ירקרק, מאפשרות פחות פרטיות עבור המשתמש ונחשבות לבסיסיות ביותר.
   
 • מחיצות זכוכית חלביות - סוג זה נחשב לאטום, מה שמאפשר פרטיות עבור המשתמש במקלחת. מחיצות זכוכית למקלחת מסוג זה נחשבות ליקרות יותר מהאופצייה שמעל.
   
 • מחיצות זכוכית אקסטרה קליר - מחיצות מסוג זה נחשבות לצלולות ושקופות בהשוואה לרמת השקיפות של מחיצת הזכוכית השקופה בגוון ירקרק.
   
סוג מחיצת הזכוכית למקלחת רמת שקיפות
מחיצת זכוכית שקופה שקוף ירקרק
מחיצת זכוכית חלבית אטום
מחיצת זכוכית אקסטרה קליר שקוף וצלול

השוו בין מתקיני מחיצות זכוכית למקלחת וחסכו

המקלחון שלכם זקוק לחידוש? בפורטל חלונות פלוס תוכלו לקרוא על סוגי המחיצות המותאומות לחדרי רחצה ודרך השארת פרטים חינמית וקצרה, תוכלו לקבל עד 3 מתקיני מחיצות זכוכית למקלחת באיזורכם, שביניהם תוכלו להשוות הצעות מחיר ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף.
 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

זמני הליך התקנת מחיצת זכוכית למקלחת

הליך התקנת מחיצות זכוכית למקלחת ע"י מתקין מחיצות עשוי לנוע בין שעתיים לכ- 5 שעות עבודה וזאת במידה ומדובר במקלחון מוכן שמצריך התקנה של זכוכית בלבד, במידה ומדובר במקלחון בעל מחיצת זכוכית ישנה שיש לפרק לפני - זמני העבודה עשויים להתארך.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
3.5 שעות
5 שעות משך זמן שעתיים