תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

מחיצות זכוכית למשרדים

מעוניינים לשדרג את המשרד? כאן תוכלו לקרוא על היתרונות של הוספת מחיצת זכוכית למשרד שלכם. בנוסף, תוכלו לקרוא כיצד מתבצעת התקנה מסוג זה, מהן העלויות הצפויות לכך ואיך בהליך פשוט דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע מומלצים ולחסוך זמני חיפוש ארוכים ועלויות.

יתרונות מחיצת זכוכית למשרד שלכם

קיימים שלל יתרונות הקשורים במחיצת זכוכית למשרד, בין אם זה מבחינת התקנה ובין אם זה מבחינת נראות, נפרט על כך מתחת:

 • עובי מחיצת הזכוכית - בגלל שמחיצות זכוכית למשרדים נחשבות דקות יחסית, ניתן לחסוך באמצעותן שטח במשרד שלכם וזאת בהשוואה לקירות רגילים ואף קירות גס.
   
 • עלות מחיצת זכוכית למשרד - בכל הקשור לעלויות אין ספק שהתקנה של מחיצות זכוכית נמוך פי כמה מהתקנה של קיר רגיל הן מבחינת כמות של חומר הגלם והן מבחינת זמני ההתקנה עצמם.
   
 • חשיפה לאור - מחיצת זכוכית למשרד מאפשרת חדירת אור טבעי לחללי העבודה ובכך על סמך מחקרים - משפרת את מצב רוחם של השוהים בה וגם לחיסכון בצריכת חשמל.
   
 • שקיפות - מחיצות זכוכית למשרדים נותנות הרגשה של שקיפות פיזית ומנטלית בין כלל העובדים, דבר הגורם לתקשורת טובה ונעימה יותר בין עובדי המקום.
   
 • ניראות - מחיצות זכוכית למשרדים נותנות אפקט מגדיל לחללי המשרדים ובפרט לנראות אלגנטית הן בעיניי העובדים והן בעיניי אורחים וזאת פי כמה מחללי גבס או קירות רגילים.

 

מחיצות זכוכית למשרד

מחיר מחיצות זכוכית למשרדים

מחיר מחיצות זכוכית למשרדים כולל התקנתם ינוע בין 550 - 1,200 ש"ח למטר מרובע ולא כולל מע"מ. כמו כן, במידה ומעוניינים בשדרוגים נוספם יכולו חיובים נוספים.
 

מחיצות זכוכית למשרד (כולל התקנה) - מחיר למ"ר

מחיצות זכוכית למשרד (כולל התקנה) - מחיר למ"ר: 875 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 550 ₪

סוגי מחיצות זכוכית למשרדים

קיימים 3 סוגי זכוכית עיקריים המשתמשים למחיצות זכוכית למשרדים, שההבדל שלהם מתבטא הן מבחינת ניראות והן מבחינת מחיר:

 • זכוכית שקופה - נחשבת לסטנדרטית ולזולה ביותר, בגוון ירקרק.
   
 • זכוכית חלבית - זכוכית בגוון לבן ונחשבת לאטומה ומשרה אווירה דיסקרטית יותר. נפוצה מאוד בתור מחיצת זכוכית לאמבטיה.
   
 • זכוכית אקסטרה קליר - זכוכית שקופה לגמריי ונחשבת לצלולה.


קיימת גם אופציה המבוססת על חשמל שניתן בעזרתה להעביר ממצב זכוכית שקופה למצב זכוכית חלבית הנחשבת לדיסקרטית יותר. אופציה זו מאפשרת לכם להתאים את השקיפות והדיסקרטיות בעבודה בהתאם אליכם. לפני שאתם מבצעים התקנה מומלץ שתעלו אופציה זו בפני הזגג כדי לברר את העלות לכך.​

הליך התקנת מחיצות זכוכית למשרדים

הליך התקנת מחיצת זכוכית למשרדים מורכב הן מלקיחת מידות וייצור מחיצת הזכוכית עצמה והן להתקנתה ע"י זגג. להלן השלבים להתקנת מחיצות זכוכית למשרדים:

 1. לקיחת מידות - בשלב הראשון הזגג יגיע למשרד שלכם ע"מ לקחת מידות שלפיהן ייצר את מחיצת הזכוכית במפעל, הליך זה עשוי להיעשות גם דרך הטלפון - לרוב הזגג יבקש מכם צילום וידאו של השטח המיועד וכל פרט אחר שיסייע לו לקבוע הצעת מחיר להליך התקנת מחיצת זכוכית למשרד שלכם.
   
 2. יצירת המחיצות - לאחר שהזגג לקח מידות באופן פיזי או דרככם ולאחר שהסכמתם להצעת המחיר שהציע - הוא יחל בייצור מחיצת הזכוכית בעצמו או יזמין אחת מוכנה ממפעל זכוכית. 
   
 3. התקנת מחיצת הזכוכית - הזגג יגיע למיקום שנקבע ויחל בהתקנה של מחיצת הזכוכית לקירות במשרד. הליך ההתקנה הנ"ל עשוי לקחת בין 1 - 2 ימי עסקים להתקנת מחיצת זכוכית אחת.

 

התקנת מחיצת זכוכית במשרד

השוו בין זגגי מחיצות זכוכית למשרדים

אין ספק שמחיצת זכוכית למשרד שלכם יכולה להביא לכם שפע של אור הן ברמה הפיזית והן ברמה המנטלית ולכן על מנת לדאוג שתקבלו את התוצאה המיטבית ביותר דעו כי בפורטל חלונות פלוס תוכלו לקבל עד 3 זגגים מומלצים שביניהם תוכלו להשוות מחירי מחיצת זכוכית למשרד שלכם ולחסוך בזמן חיפושים ובכסף וכל זאת כשירות חינמי ללא התחייבות מטעמכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

זמני ביצוע התקנת מחיצת זכוכית למשרד

כמו שנכתב מעלה - זמני התקנת מחיצת זכוכית למשרד שלכם עשויים להשתנות בהתאם לכמות מחיצות הזכוכית שיש להתקין ובהתאם למורכבויות שונות  אך בגדול, עבור התקנת של מחיצת זכוכית אחת, זמן ההתקנה עומד על בין כמה שעות עד שני ימי עסקים.

 

זמן ממוצע להתקנת מחיצת זכוכית למשרד:
26 שעות
48 שעות משך זמן 5 שעות

שאלות ותשובות לגבי מחיצות זכוכית למשרדים

לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם שאלות אמיתיות של גולשים שהתעניינו בהתקנת מחיצת זכוכית למשרד שלהם ואת התשובות שקיבלו על ידי צוות אתר חלונות פלוס.

האם קיימת אחריות על מחיצת זכוכית למשרד?

לא קיימת אחריות על מחיצת הזכוכית לכן חשוב שתבצעו בדיקה היקפית של מחיצות הזכוכית מיד בסיום ההתקנה עצמה כי במידה וגיליתם שריטות ניתן להפנות זאת  לזגג שהתקין.


היכן ניתן להתקין מחיצות זכוכית במשרד?

ניתן להתקין מחיצות זכוכית בכל מיקום במשרד שבו יש ריצפה ישרה, בין שני קירות.


איך אדע לבחור זגג מחיצות זכוכית למשרדים?

לאחר שקיבלתם מפורטל חלונות פלוס 3 זגגים - תוכלו לערוך חיפוש מורחב על כל אחד מהזגגים באינטרנט ולקרוא אודות חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בבעלי המקצוע הנ"ל.