תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

רשתות לחלונות

רשתות לחלונות הן פתרון מושלם לצורך הגנה מפני כניסת יתושים או חרקים מכל סוג (ואפילו בעלי חיים). בעמוד שלפניכם תראו אילו סוגי של רשתות לחלונות קיימים בשוק, מה המחירים ותוכלו למצוא התקנה בזול באמצעות השוואת מחירים בין מתקיני רשתות לחלונות.

מחיר למטר רשת לחלון

מחיר למטר רשת לחלון הוא 250 - 350 ש"ח. המחיר הוא לרשת הזזה בסיסית.

 

מחיר למטר רשת לחלון בממוצע

מחיר למטר רשת לחלון בממוצע: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה הוא מחיר רשת לחלון? ראו רשימת מחירים

מחיר רשתות לחלון הוא 250 - 1,200 ש"ח כשהמחיר משתנה בהתאם לסוג הרשת. כנף רשת תעלה בממוצע 700 ש"ח, רשת שקופה תעלה בממוצע 550 ש"ח, רשת גרמנית תעלה בממוצע 625 ש"ח ורשת לוירטינה תעלה בממוצע 1,000 ש"ח.

מחירים של רשתות לחלונות

מחיר התקנת רשת הזזה

מחיר של רשת הזזה לחלון, נפוץ להתקין בסלון.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה כנף רשת לחלון דריי קיפ בממ"ד?

מחיר רשת לחלון אשר נפתחת מלמעלה למטה.


500 - 900 ש"ח
מחיר רשת שקופה עשויה פיברגלס

רשת שקופה ואיכותית יותר מהדגם הסטנדרטי.


450 - 650 ש"ח
עלות התקנה של דלת רשת למרפסת

מחיר רשת הזזה למרפסת - דלת רשת נגד יתושים ביציאה אל המרפסת.


800 - 1,200 ש"ח
כמה עולה לתקן רשת קרועה?

מחיר סופי יקבע בהתאם לגודלו של האזור הקרוע ברשת.


300 - 900 ש"ח
כמה עולה רשת גרמנית?

רשת איכותית מאוד, אך מחירה משמעותית גבוה יותר מאשר המחיר של הרשת הסטנדרטית.


600 - 650 ש"ח
כמה עולה רשת לבעלי חיים?

רשת שמונעת כניסה של בעלי חיים.


550 - 600 ש"ח
מה המחיר של רשת גלילה לחלון?

נפוץ בחלונות לממ"ד.


500 - 650 ש"ח
כמה עולה רשת אקורדיון?

רשת שמשמשת לרוב לדלתות ומשומשת במקרים שאין מסילה.


900 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה משפיע על מחיר רשת לחלון?

יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר רשת לחלון שחשוב שתדעו לפני שאתם בוחרים רשת להתקנה:

 • סוג הרשת: ישנם הרבה סוגי רשתות, עליהן נרחיב בהמשך ולכל אחת מהן יש מחיר שונה. ישנן רשתות איכותיות יותר שיחזיקו מעמד זמן רב יותר בלי להיקרע ויהיו יותר יקרות, ישנן רשתות לבעלי חיים שגם הן עולות יותר. בנוסף יש רשתות קבועות ורשתות שניתנות להזזה (על מסילה או גלילה), כשהמחיר של התקנת רשתות לחלון שניתנות להזזה יהיה גבוה יותר.
   
 • גודל החלון: כמובן גודל החלון משפיע על מחיר רשת לחלון. ככל שהחלון יותר גדול המחיר יהיה יותר גבוה. הגודל הסטנדרטי הוא 1X1 מטר אם תהיתם.
   
 • צבע המסגרת: רוב הרשתות לחלונות מגיעות עם מסגרת לבנה. אם תרצו צבע אחר המחיר יהיה גבוה יותר. רוצים צבע שלא נפוץ? המחיר יעלה אפילו יותר כי הוא יצטרך להיות מוכן במיוחד. לרוב המחיר יעלה בכמה עשרות שקלים יותר, אז לא בהכרח מדובר בהבדל משמעותי במחיר.
   
 • כמות הרשתות: ככל שתתקינו יותר רשתות לחלון בבת אחת המחיר לכל רשת ירד. אם אתם מתכננים לשים רשתות לחלונות עדיף להבין מראש אילו חלונות (ואולי גם דלתות) צריכים זאת. ככה העבודה הכוללת אמנם תעלה יותר, אבל המחיר של התקנת רשת בודדת לחלון יהיה יותר זול.
   
 • הכנה קיימת: גורם נוסף שמשפיע על מחיר רשת לחלון הוא קיום של הכנה לרשת. הכנה הוא בעצם המסילה עליה תשב או תזוז הרשת והמרווח המיועד לרשת. התקנת רשת לחלון עם מסילה קיימת תהיה יותר זולה. אם אתם לא בטוחים אם יש לכם הכנה או שאולי ההכנה שלכם נראית לכם ישנה תוכלו לשלוח תמונה למתקין הרשתות ולשאול מה דעתו.

 

רשת לחלון

התקנת רשתות לחלונות בזול עם השוואת מחירים

כאשר מחפשים מתקינים לצורך התקנת רשתות לחלונות, כדאי לדעת שבעזרת טכניקת השוואת המחירים ניתן להוזיל עלויות בצורה משמעותית. ניתן לשלב רשתות לחלונות נגד יתושים בחדרים שונים בבית כולל חדרי שינה, מטבח, סלון וממ"ד.

רגע לפני שאתם בוחרים במתקין שיבצע את ההתקנה של הרשת בבית שלכם, כדאי שתדעו שיש מגוון רחב של מחירים בשוק והדרך הטובה ביותר להוזיל את עלות ההתקנה היא לעשות סקר שוק קצר ואפקטיבי במטרה לבחון את המחירים ולקבל הצעות מחיר שונות. פורטל חלונות פלוס מאפשר לקבל מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים ולהשוות בין ההצעות, כך חוסכים זמן, אנרגיה וכמובן כסף רב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

סוגי רשתות לחלונות

יש כמה סוגי רשתות לחלונות. חלקן איכותיות יותר, המחיר שלהן משתנה וגם העיצוב. שתי הטוענות לכתר של הרשתות רשת האלומיוניום, שהיא הזולה שתיקרע יחסית מהר ורשת הפיברגלס שהיא היקרה והעמידה וגם שקופה שמאפשרת לראות דרכה. בואו נבין אולי סוגי רשתות לחלונות קיימים בשוק ואיזו רשת הכי מתאימה לכם:

 • רשת אלומיניום: רשת אלומיניום היא הרשת הסנטדרטית לחלון. היא הזולה ביותר, לא תחזיק הכי הרבה זמן מעמד, אבל היא בגדול היא "עושה את העבודה". היא מאוד נפוצה מה שגורם לה גם להיות מאוד קלה לתיקון והתקנה.
   
 • רשת פיברגלס: רשת פיברגלס לחלון היא שקופה כך שתוכלו לראות טוב מחוץ לבית. היא מאוד גם איכותית ותיקרע פחות. מה מגיע בנוסף לכל הטוב הזה? המחיר הגבוה כמובן.
   
 • רשת גרמנית: רשת גרמנית לחלון היא מאוד איכותית ותחזיק מעמד זמן רב. גם היא יחסית יקרה, דומה במחיר לרשת הפיברגלס, ועקב כך היא פחות נפוצה מהאחרות.
   
 • רשת גלילה: רשת גלילה לחלון זזה למעלה למטה באמצעות ארגז גלילה. היא מאוד נפוצה בחלונות לממ"ד, ומגיעה במספר חלקים מה שהופך אותה ליקרה יותר. בנוסף היא לא מאוד עמידה ונוטה להיקרע.
   
 • רשת בעלי חיים: אם נכנסים לבית שלכם בעלי חיים ואתם רוצים למנוע מהם יש רשתות עבות שמיוחדות לזה. עקב העובי קשה לראות דרכן, אבל בעלי החיים לא נכנסים לבית. התקנת רשת הגנה לחתולים היא יקרה יותר.
   
 • רשת אקורדיון: לא מאוד נפוץ בתור רשת לחלון, אלא בעיקר בתור רשת לדלת. היא רשת שלא נעה על מסילה, אלא נפתחת כמו אקורדיון. יקרה ומתקלקלת יחסית מהר מפני שלא ניתן לתקן אלא רק להחליף.

 

סוג הרשת מחיר עמידות (1-5) שקיפות דרך פתיחה
רשת אלומיניום נמוך 3 לא שקופה הזזה
רשת פיברגלס גבוה 5 שקופה הזזה
רשת גרמנית גבוה 5 לא שקופה הזזה
רשת גלילה גבוה 2 לא שקופה גלילה
רשת בעלי חיים גבוה 5 בכלל לא שקופה סטטית/הזזה
רשת אקורדיון גבוה מאוד 3 לא שקופה אקורדיון

התקנת רשתות לחלונות שונים

התקנת רשתות לחלונות שונים שבהם ההתקנה היא מעט מיוחדת יותר:

 • רשתות לחלונות ללא מסילה: גם במקרים שאין מסילה תוכלו להתקין רשת לחלון. לרוב רשתות לחלונות ללא מסילה נפתחות מלמעלה למטה ונסגרות באמצעות מנגנון קליפסים מיוחד בחלק התחתון.
   
 • רשתות לחלונות בלגיים: יש לכם חלונות בלגיים גדולים ומרשימים? שלבו בהם רשתות! ניתן לבצע הזמנה לפי גדלים רצויים בהתאמה אישית בהתאם לאורך ורוחב החלון שלכם.
   
 • רשת לחלון גדול: כשמתקינים רשת לחלון גדול המחיר יהיה יותר גבוה בהתאם והחשיבות לבחירת רשת איכותית גבוהה יותר מפני שהיא תהיה יותר עמידה לרוח ומגע רב.

איפה נהוג להתקין רשתות לבית?

לרוב כשמתקינים רשתות לחלונות כדאי להבין האם יש לכם צורך בעוד רשתות על מנת להוזיל במחיר של ההתקנה. איפה נהוג להתקין רשתות לבית?

 • חלונות: הכי ברור, אבל חשוב לציין. התקנת רשתות לחלונות היא כמובן ההתקנה הנפוצה ביותר שמתקינים בסלון, במטבח למעשה בכל חדר בבית.
   
 • מרפסת: לרוב כשמחפשים רשת לויטרינה שיוצאת למרפסת צריך לבחור רשת יותר גדולה, ועדיף גם רשת שקופה שלא תסתיר לנו את הנוף היפה. אחרת למה להתקין ויטרינה מלכתחילה? מחיר רשת למרפסת הוא גבוה יותר כי מדובר ברשת הרבה יותר גדולה.
   
 • דלת: לפעמים בנוסף לדלת שיש לנו נרצה להתקין דלת רשת. עדיין מקבלים את האוויר הנעים מבחוץ את האור של השמש לתוך הבית מבלי שיכנסו יתושים חרקים אחרים לא רצויים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

יתרונות של רשת לחלונות נגד יתושים

היתרון הגדול של רשתות לחלון הוא כמובן העובדה שהן מונעות כניסה של יתושים, מעופפים, זוחלים וחרקים אל תוך שטח הבית. בדרך כלל רובנו מחפשים רשתות לחלונות נגד יתושים אך כדאי לדעת שבבתים פרטיים רבים מתקינים רשתות גם במרפסות במטרה למנוע כניסה של ג'וקים ואפילו עכברים וחולדות. בדרך כלל רשתות נגד בעלי חיים עשויות ממתכת ומותקנות על גבי המסגרת הקיימת של רשת היתושים. 

התקנת רשתות נגד יתושים מאפשרת לכם להינות מהאוויר מבלי לסבול מעקיצות היתושים והיות שכיום יש דגמים רבים של רשתות שקופות, התקנת הרשת אינה מונעת מאיתנו להתבונן בנוף הנשקף מבחוץ. יתרון נוסף הוא שהרשתות מתאימות כמעט לכל חלון החל מחלונות בלגיים ועד חלונות דריי קיפ המצויים לרוב בממ"ד.


רשת לחלון

איך מוצאים מתקין רשתות לחלונות מומלץ?

בשביל למצוא מתקין רשתות לחלון מומלץ כדאי לבדוק מספר מתקיני רשתות לחלון ולהשוות ביניהם. מה לבדוק?

 • מחיר: מחיר התקנת רשתות לחלונות משתנה והפער יכול להיות יחסית משמעותי ברגע שיש לכם מספר גדול של חלונות. לכן חשוב לוודא את המחיר לפני ההגעה של המתקין.
   
 • המלצות: חפשו המלצות ברשתות החברתיות ובגוגל ותראו מה חושבים לקוחות קודמים של אותו מתקין.
   
 • ניסיון: התקנת רשתות לחלונות דורשות קצת ניסיון בשביל לוודא שהעבודה נעשית בצורה טובה. אמנם ההרכבה עצמה היא פשוטה, אבל המדידות הן החלק העיקרי.

מצאו מתקין רשתות לחלונות באזורכם

שירותים נוספים שקשורים לחלונות לרשתות

לחצו על הכפתור המתאים כדי לקרוא עוד על הנושא:

שאלות נפוצות של גולשים בנושא:

מה עוד רציתם לדעת על רשתות לחלונות?

כיצד מנקים רשת לחלונות?

ניתן להוציא את הרשת ממקומה, לנקות אותה בעזרת מטלית לחה ואף לנקות אותה בעזרת זרם המים של המקלחת. חשוב להמתין לייבוש הרשת בסיום התהליך לפני החזרתה.


האם ניתן להתקין רשתות גם על חלונות בלגיים גדולים?

בהחלט. ניתן לייצר מסגרת בהתאם לסוג וגודל החלון שלכם ולאחר מכן לשלב על גבי המסגרת את סוג הרשת שתבחרו.


איך ניתן להוזיל את מחיר ההתקנה של הרשתות?

במידה ותבקשו הצעת מחיר כוללת עבור מספר רשתות לכמה חלונות בבית, סביר להניח שהמחיר פר רשת בודדת ירד משמעותית. כמו כן תמיד כדאי להשוות מחירים ולבדוק עם מספר בעלי מקצוע שונים.


עד כמה חשוב לחפש בעל מקצוע עם המלצות טובות?

חשוב מאוד. בעל מקצוע מומלץ מבטיח כמעט תמיד שתקבלו יחס אישי, שירות אדיב ומקצועיות בעת ההתקנה.