תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

רשתות גלילה לחלונות

פורטל חלונות פלוס מאפשר לכם להזמים התקנת רשתות גלילה לחלונות בכל גודל רצוי וזאת לאחר השוואת מחירים בין מספר מתקינים מאזורכם. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעות מחיר משתלמות.

מהי רשת גלילה לחלון?

לפני שנתחיל לדבר על רשת גלילה בהרחבה, בואו נבין מעט במה מדובר. רשת גלילה לחלון היא למעשה רשת אשר פעולת הפתיחה שלה מתבצעת על ידי הרמה כלפי מעלה. בניגוד לסוגים אחרים של רשתות לחלונות שבהם ניתן להזיז את הרשת לאורכה של מסילה (רשת הזזה) או רשתות כנף שנפתחות בדומה לחלון סטנדרטי, כאן אנו מתקינים רשת ללא מסילה. את הרשת נתקין בחלקו העליון של החלון בתוך תיבה מיוחדת, בדומה מאוד להתקנה של תריס גלילה חשמלי שמאוחסן בארגז. תפעול הרשת מתבצע על ידי משיכה של ידית או חוט כלפי מטה ולמעשה בעת הגעתה לחלק התחתון אנו מקבעים אותה באמצעות מנגנון מיוחד שמונע ממנה לעלות כלפי מעלה.

 

רשתות גלילה לחלונות

מחיר רשתות גלילה לחלונות

אז אחרי שהבנו מה זאת בדיוק רשת גלילה וכיצד היא שונה מרשתות אחרות לחלונות, נדבר על סוגיית המחיר. בדרך כלל המחיר של התקנת רשתות גלילה לחלונות יקר יותר מהאופציות האחרות וזאת מכיוון שההתקנה עצמה מורכבות יותר. מחיר רשת גלילה לחלון ממ"ד למשל, ינוע בין 450 ל-650 ש"ח כאשר המחיר ברוב המקרים כולל את הרשת ואת פעולת ההתקנה עצמה. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג הרשת, הגודל והצבע שלה ונוחות ההתקנה.

מחיר ממוצע להתקנת רשת גלילה לחלון

מחיר ממוצע להתקנת רשת גלילה לחלון: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

מה היתרונות של רשת מסוג זה?

היתרון המרכזי של רשתות אלו הוא העובדה שהן מאפשרות להתקין רשת גם כאשר אין לנו מקום להתקין בה מסילה. כמו כן, ניתן להזמין כיום רשתות בכל גודל רצוי בהתאם לגודלו של החלון שלכם ולמעשה להתאים את הרשת למידות מדויקות. בנוסף, רבים מוצאים את מנגנון הפתיחה נוח למדי לשימוש וחלק נרחב מעדיף אותו על פני שיטת ההזזה שלא פעם יוצרת תקלות בעקבות התעקמות של המסילה או לכלוך שמצטבר בתוכה. יתרון נוסף הוא שניתן להזמין רשת גלילה לחלון בצבעים שונים ולא רק בצבע הלבן הסטנדרטי. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מתקינים רשת גלילה לחלון ממ"ד

לא סתם רשת הגלילה היא האופציה המועדפת כאשר רוצים למנוע כניסה של יתושים לחדר הממ"ד. בחדרי ממ"ד אין לנו את האפשרות להתקין רשתות הזזה וגם לא רשתות כנף וזאת בשל העובדה שגודלו של חלון הממ"ד קטן יחסית בהשוואה לחלונות אחרים המצויים בשאר הבית כמו חדרי השינה, הסלון או המטבח. חשוב למצוא מתקין מקצועי שיתקין את רשת הגלילה בחלון הממ"ד בצורה טובה וזאת מאחר ותיקון רשת גלילה הוא יקר ולא משתלם וברוב המקרים כאשר המנגנון נהרס, נעדיף להחליף את הרשת הקיימת בחדשה.