תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

רשתות שקופות לחלונות

התקנה של רשתות שקופות לחלונות במגוון אזורים ברחבי הארץ ובמחירים נהדרים. פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות.

התקנת רשתות שקופות לחלונות בבית

בשנים האחרונות רבים בוחרים בהתקנת רשתות שקופות לחלונות במקום ברשתות הרגילות. הרשת השקופה מאפשר לנו להתבונן בנוף הנשקף מבעד לחלון ועדיין לקבל הגנה מפני חדירה של יתושים או זבובים אל תוך שטח הבית. כאשר אנו רוצים ליצור מצב בו הרשת איננה מורגשת מבחינת הנראות שלה אך עדיין מייצרת הגנה מקסימלאית - נבחר ללא ספק בהתקנת רשת שקופה לחלון. בנוסף תוכלו להיעזר בנו על מנת להזמין שירות של תיקון רשתות בבית ואפילו החלפתן ברשתות שקופות חדשות.

רשתות שקופות לחלונות

מחיר רשתות שקופות לחלונות

עבור התקנה של רשת שקופה על מסילה אשר כבר קיימת בבית הלקוח, נהוג לשלם סכום אשר נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. חשוב לציין שהמחיר כולל את עלות הרשת עצמה אך לעיתים כאשר מדובר ברשתות גרמניות, ייתכן והעלות תהיה גבוהה בכמה מאות שקלים. וודאו עם המתקין את העלויות לפני הזמנת העבודה. בפורטל חלונות פלוס ניתן לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולבחור בהצעה הטובה ביותר מתוכן. השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

מחיר ממוצע להתקנת רשת שקופה לחלון

מחיר ממוצע להתקנת רשת שקופה לחלון: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

רשת שקופה לחלונות - עמידות ואסתטיות

פרט לעובדה שרשת שקופה לחלונות מאפשרת לנו להתבונן בנוף הנשקף מבעד לחלון, היא נחשבת לחזקה ועמידה מאוד. רשתות לחלונות שאינן איכותיות עשויות להיקרע מהר מאוד ולעומתן רשתות חזקות יכולות להחזיק זמן במשך תקופה ארוכה. ניתן למצוא כיום בשוק רשתות פיברגלס שקופות וגם רשתות מתוצרת גרמנית אשר מחזיקות מספר רב של שנים וחוסכות כסף בטווח הארוך בשל היעדר הצורך בהחלפת רשת קרועה.

שאלות בנושא רשתות שקופות

האם נהוג לספק אחריות על רשת שקופה לחלונות?

חלק ממתקיני הרשתות מספקים אחריות על העבודה וחלקם האחר לא. במידה ומתקבלת האחריות, ברוב המקרים מדובר על מערכת האלומיניום שעליה מורכבת הרשת ולא בהכרח על הרשת עצמה.


כיצד מתבצע תהליך ההתקנה של הרשתות?

בשלב הראשון מגיע בעל המקצוע לבצע מדידות של החלונות בדירה, לאחר מכן הוא מייצר את הרשתות השקופות בתוך מסגרות אלומיניום ובשלב האחרון מגיע לבצע את ההתקנה שלהם בביתכם.


האם תמיד עדיף להתקין רשת שקופה במקום רשת רגילה?

היות והמחיר של רשתות שקופות גבוה יותר מהרשתות הרגילות, מומלץ להתקין אותן בעיקר במקומות בהם יש נוף כמו בחלונות בסלון או בחדר השינה. לא בטוח שרשת שקופה תהיה הכרחית בחלון הנמצא בחדר שירות בו נמצאת מכונת הכביסה למשל.