תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

רשת לחלון ללא מסילה

מחפשים רשת לחלון ללא מסילה? חשוב לדעת שיש מגוון פתרונות גם עבור חלונות בהם לא קיימת מסילה המאפשרת התקנת רשת הזזה. באתר חלונות פלוס ניתן לקבל מספר הצעות מחיר עבור התקנה או תיקון של רשת לחלון בו אין מסילה.

מתי נצטרך רשת לחלון ללא מסילה?

לעיתים בשל החוסר במקום או בעקבות מבנה מסוים של החלון, לא נוכל להתקין רשת על גבי מסילה לצורך הגנה מפני יתושים וחרקים נוספים. במצבים כאלה קיימים פתרונות אחרים אשר מאפשרים התקנה של רשת לחלון ללא מסילה בבית ואף במשרד. במידה ובחרתם באופצייה של רשת גלילה לחלונות, תוכלו למעשה לפתוח אותה כלפי מעלה בעזרת ניתוקה ממנגנון נעילה הממוקם בחלקה התחתון או בצד הרשת.

רשת לחלון ללא מסילה

התקנת רשתות לחלונות ללא מסילה 

בדרך כלל התקנת רשתות לחלונות ללא מסילה מתבצעת כאשר אנו לא יכולים לבצע התקנה של רשתות הזזה סטנדרטיות או התקנת רשתות נגד יתושים קבועות. את הרשת מורידים מלמעלה למטה בדרך כלל בעזרת חוט אשר מאפשר הורדה נוחה ומהירה כאשר בחלק התחתון (לעיתים בצד) יש מנגנון עם תופסנים מיוחדים שמבצעים נעילה של הרשת. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

היתרונות של רשת לחלון בלי מסילה

היתרון הראשון של רשת לחלון בלי מסילה הוא שניתן למצוא רשת בצבע שקוף על מנת לאפשר התבוננות בנוף וגם בצבע שחור. בנוסף, ניתן למצוא כיום רשתות בצפיפות שונה בהתאם לצרכים שלכם וסוגי המזיקים שברצונכם למנוע את כניסתם אל תוך שטח הבית, לצורך הגנה מקסימאלית מפני חרקים. חשוב לזכור שבמקרים רבים אין באפשרותנו להתקין רשתות מסוגים אחרים (כמו רשתות הזזה) באזורים בבית כמו למשל על גבי חלונות הממ"ד ולכן הפתרון של רשתות מסוג זה הוא האופציה היחידה.

תיקון רשת ללא מסילה במחיר מעולה

ניתן לבצע החלפה של הרשת או אפילו של המנגנון כולו במחירים מצוינים דרך פורטל חלונות פלוס. אנו מספקים שירות תיקון רשת ללא מסילה כמו גם רשתות מסוגים שונים לחלונות או דלתות בפריסה ארצית ומאפשרים למעשה ללקוחותינו לקבל הצעות מחיר שונות מעד 3 בעלי מקצוע בתחום.

לאחר קבלת הצעות המחיר תוכלו לבדוק איזו הצעה הכי משתלמת וליצור קשר עם בעל המקצוע בו בחרתם. השימוש באתר אינו כרוך בעלויות או התחייבות כלשהי מצדכם ולכן השאירו פנייה בטופס והתחילו להשוות עלויות ומחירים עבור השירות.