תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון רשתות לחלונות

לאורך הזמן, הרשתות הנמצאות בסמוך לחלונות בבית שלנו, נוטות להיקרע בשל פגיעות פיזיות או אף בשל בלאי טבעי של החומר ממנו מורכבת הרשת. הזמינו דרך אתר 'חלונות פלוס' בעל מקצוע לתיקון רשתות מכל סוג וגודל בבית שלכם במחירים מצונים ונוחים.

תיקון רשתות לחלונות בכל גודל וסוג

ישנם מספר סוגים של רשתות ולמעשה אחת השאלות הראשונות שעליכם לשאול את בעל המקצוע לפני הזמנת תיקון רשתות לחלונות היא האם הוא מתקן רשתות מהסוג שקיים אצלכם בבית. במקרים רבים יבקש בעל המקצוע שתשלחו לו תמונה של הרשת על מנת שיוכל לאבחן באיזה רשת מדובר וזאת מאחר ורוב האנשים אינם יודעים לספק תשובה לשאלה זו.

כאשר אנו מציינים שקיימים סוגי רשתות לחלונות שונים, הכוונה היא גם לסוג הרשת עצמו כמו רשתות גלילה או הזזה וגם לסוג חומר הגלם ממנו היא עשויה כמו למשל רשתות פוליאסטר לעומת רשתות פיברגלאס.
 

תיקון רשתות לחלונות

מחיר תיקון רשת לחלון

לרוב המחיר עבור תיקון רשת לחלון נע בין 300 ש"ח ל-900 ש"ח כאשר מה שמשפיע על המחיר הוא בדרך כלל גודלה של הרשת וגודל התיקון שנדרש לבצע בה.

 

גם סוג הרשת משפיע על העלויות ובדרך כלל תיקון של רשת גרמנית יעלה יותר מאשר תיקון של רשת העשויה פיברגלס. מומלץ לוודא מראש כמה צפוי לעלות התיקון על מנת להיערך בהתאם ולוודא שהמחיר שקיבלתם הוגן.

 

מחיר ממוצע לתיקון רשת לחלון

מחיר ממוצע לתיקון רשת לחלון: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

השוואת מחירים בין תיקון רשתות לחלונות

מחיר תיקון רשתות לחלון הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לגודל הרשת, גודל הקרע וגם בהתאם לבעל המקצוע שיגיע אליכם. לא כל בעלי מקצוע שעוסק בתיקון רשתות לחלונות לוקח מחיר זהה, לכן אם תקבלו מספר הצעות מחיר תוכלו לערוך השוואת מחירים.

 

השוואת מחירים לתיקון רשתות לחלונות יכולה לחסוך משמעותית ממחיר התיקון הסופי, במיוחד אם יש לכם רשת גרמנית שהיא יותר יקרה. התקשרו לפורטל חלונות פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר לתיקון רשתות לחלונות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון רשת קיימת או התקנת רשת חדשה?

לא פעם אנו נשאלים האם כדאי לתקן את הרשת הקרועה או שאולי כדאי להחליף את הרשת הקיימת ברשת חדשה. על מנת לענות על שאלה זו נדרש להבין מה בדיוק גודל הקרע הקיים ברשת שלכם, מה סוג הרשת וכמובן מה העלויות. במקרים מסוימים בהם הרשת היא גדולה מאוד,כנראה שתיקון רשת לחלון יהיה זול יותר מאשר החלפה של רשת שלמה.

 

עם זאת במקרים אחרים, החלפה של רשת יכולה להסתכם במחיר של 350 ש"ח בלבד ולמעשה ישתלם לכם יותר להחליף את הרשת מאשר לתקן את הקיימת. מומלץ להתייעץ עם בעל המקצוע ולספק לו מידע אודות הרשת שלכם על מנת שיעריך את העלויות והמחירים עבור שתי הפעולות, כך תוכלו לבחור בשירות המתאים יותר עבורכם מבין השניים.

 

רשת קרועה לחלון

תיקון רשת לחלון בכל רחבי הבית

רשתות לחלונות הן מצרך מבוקש מאוד וזאת מאחר והן עוזרות לנו להרחיק חרקים ומעופפים מסוגים שונים משטחו הפנימי של הבית. באמצעות שירות השוואת המחירים של חלונות פלוס ניתן להזמין בעל מקצוע עבור תיקון של רשתות הנמצאות בחלונות במטבח, בחלונות בחדרי השינה וגם בחלונות הנמצאים בחדרי ממ"ד, שם בדרך כלל יש רשת לחלון ללא מסילה אשר בנויה בצורה מעט שונה מרשתות ההזזה הנפוצות והמוכרות. 

שאלות נפוצות בנוגע לתיקון רשת חלון

האם ניתן לקבל הנחה על תיקון של מספר רשתות בו זמנית?

בדרך כלל במידה ובעל המקצוע מגיע לתקן כמה רשתות במספר חלונות בעת הביקור, המחיר עבור תיקון פר רשת צפוי לרשת. מומלץ לבדוק זאת מראש עם בעל המקצוע.


כיצד מתבצע תיקון של הרשת?

למעשה מפרקים את הרשת עצמה מהמסילה, מוציאים את הגומי אשר מקיף את הרשת בעזרת כלי מיוחד או מברג, ממקמים את הרשת החדשה, מתאימים את המידות וגוזרים את יתרת הרשת ולאחר מכן סוגרים את הגומי.


כמה זמן לוקח לתקן רשת נגד יתושים?

בדרך כלל מדובר בפעולה אשר לוקחת בין חצי שעה לשעה עבור תיקון רשת בודדת. משך הזמן משתנה בהתאם לגודלה של הרשת וסוגה.