תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

החלפת רשתות לחלונות

במידה והרשת בחלון הבית בלויה וישנה או אפילו נקרעה, תוכלו להזמין בעל מקצוע שיבצע החלפה של הרשת במחיר זול למדי. בעזרת הפורטל שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולהזמין בעל מקצוע שיבצע החלפת רשתות מכל סוג וגודל.

החלפת רשתות לחלונות במחירים נוחים

לאחר תקופה של מספר שנים ממועד ההתקנה הראשוני, רשתות לחלונות נוטות להיקרע. כידוע, מטרתן של הרשתות היא למנוע כניסה של יתושים וחרקים אל שטח הבית ובמידה ויש אפילו חור אחד ברשת היא למעשה לא אפקטיבית ולא עוזרת בהגנה מפני החרקים.

החלפת רשתות לחלונות לא חייבת להיות יקרה מאוד ובהחלט ניתן למצוא בעלי מקצוע שמעניקים את השירות במחירים נוחים וזולים. הדרך החכמה ביותר למצוא בעל מקצוע עבור עבודה מסוג זה היא כמובן להשוות מחירים ולבחון מספר הצעות מחיר. בעזרת פורטל חלונות פלוס ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולהחליט באיזה בעל מקצוע לבחור עבור החלפת הרשתות בבית שלכם.
 

החלפת רשתות לחלונות

מחיר החלפת רשת לחלון

חשוב להבין שבעקבות העבודה שיש לא מעט בעלי מקצוע אשר מספקים את השירות של התקנת רשתות לחלונות או החלפה של רשת קיימת, נוכל למצוא מגוון רחב של מחירים בשוק. מבדיקות שערכנו עולה שהמחירים עבור החלפת רשת לחלון נעים בדרך כלל בין 150 ש"ח ל-350 ש"ח כאשר סוג הרשת משפיע כמובן על העלויות. השירות כולל את פירוק הרשת הנוכחית והתקנת רשת חדשה. מעוניינים לשמור על מחיר זול בהחלפת רשתות לחלונות?

מחיר ממוצע עבור החלפת רשתות בחלונות

מחיר ממוצע עבור החלפת רשתות בחלונות: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איך מחליפים רשת קרועה בחלון?

בשביל לבצע החלפה של רשת קרועה בחלון שלכם, נדרש קודם כל להוציא את הרשת הקיימת מהמסילה. בדרך כלל על מנת להוציא אותה, אנו נדרשים להוציא את החלון שחוסם לרוב את הגישה אל הרשת עצמה. לאחר פירוק החלון והוצאתו, נוציא גם את הרשת עצמה עם המסגרת שלה כמובן ונניח אותה על גבי משטח ישר כמו שולחן או על הרצפה.

השלב הבא הוא הוצאת הגומיות אשר מקיפות את הרשת בעזרת מברג או כלי עבודה אחר והוצאת הרשת הפגומה. לאחר ההוצאה, נכניס את הרשת החדשה אל המסגרת ונסגור את הגומייה באמצעות גלגלת מיוחדת או באמצעות מברג ולאחר מכן מורידים את הקצוות העודפים של הרשת באמצעות סכין יפנית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

דגשים חשובים בהחלפת רשת קרועה 

  • הקפידו שהרשת החדשה תהיה מתוחה: במהלך החלפת רשת נדרש לוודא שבעל המקצוע שמבצע את ההתקנה מותח את הרשת לצדדיה על מנת שתהיה מתוחה מכל ארבעת הכיוונים ותיראה טוב ויפה.

  • וודאו שהכנסת הגומייה מתבצעת כמו שצריך: לעיתים בעלי המקצוע אינם מחזירים את הגומייה אל המקום בצורה נכונה בעת ההחלפה ויוצרים קיפולים לאורך המסילה.

  • בדקו איזה סוג רשת אתם מתקינים: ניתן למצוא סוגים שונים של רשתות לחלונות כמו למשל רשתות העשויות אלומיניום, פיברגלס ועוד וכמובן גם רשתות שקופות כאשר המחיר משתנה בין סוג לסוג.