תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון ויטרינה בסלון

הסלון הוא החלל המרכזי ביותר בבית שלנו, בו כולנו אוהבים לשבת ולהעביר זמן איכות עם משפחה וחברים. בהתאם לכך, הסלון זוכה לתשומת הלב המיוחדת שלנו בכל הקשור לעיצוב הכללי הנבחר בבית. אחד האלמנטים המשדרגים את מראה הסלון הם חלונות ויטרינה מרשימים. אך מה עושים במקרה והם התקלקלו או נשברו?

ויטרינה בסלון

חלונות ויטרינה בסלון הם אלמנט בולט ומהותי בחלל המרכזי ביותר בבית, כשחלונות הוויטרינה מהווים את שער הכניסה / יציאה שלנו מהסלון אל המרפסת או החצר וכן, מאפשרים לקרני השמש לחדור אל הסלון ולהפוך אותו למקום מואר ומזמין.

 

את חלונות הוויטרינה לסלון יש לבחור בהתאם לסגנון העיצוב שבחרנו לבית ובהתאם למגבלות ההנדסיות של לחצים, איטום ושאר תכונות ולאחר שהצלחנו לבחור את חלונות הוויטרינה המתאימים ביותר, נותר לנו להבין רק דבר אחד – מה עושים כשהם מתקלקלים?

 

תיקון ויטרינה בסלון

תיקון ויטרינה בסלון

תיקון ויטרינה בסלון נחשב לתיקון פשוט יותר מאשר תיקון חלון ויטרינה, כאשר מקרים בהם דלת הוויטרינה אינה נסגרת או ננעלת כראוי, הם בין התקלות הנפוצות ביותר. כאשר דלת הוויטרינה אינה נסגרת כראוי או אינה ננעלת היטב, הרי שהדבר משפיע על תחושת הביטחון שלנו ועל אפשרויות מיזוג האוויר בבית. בין הסיבות העיקריות לכך שדלת הוויטרינה אינה נסגרת כראוי נמצאות – בעיות במנעול, בעיות בצילינדרים, בעיות בגלגלים / מסילה ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

כמה עולה תיקון ויטרינה בסלון?

שאלת עלות התיקון של ויטרינה בסלון תלויה במגוון פרמטרים וביניהם – האם מדובר בתיקון חלק פגום או בצורך להחליף חלק פגום בחלק חדש? האם מדובר בחלון ויטרינה חשמלי או רגיל? ועוד. ככלל, מחיר תיקון סטנדרטי של ויטרינה בסלון יכול לנוע בין סכומים של 300 ₪ ולהגיע עד לסכומים של 500 ₪.

 

:

טווח מחיר גבוה

טווח מחיר נמוך

תיקון חלון ויטרינה

תיקון חלון ויטרינה, באופן הדורש את החלפת החלונות עצמם, מהווה כאמור תיקון מורכב יותר, כאשר הצורך בהחלפת החלונות יכול להיות כתוצאה מסדקים או שברים בחלונות וכן כחלק מתהליך שיפוץ כללי של הבית והרצון לשדרג את מראה חלונות הוויטרינה בסלון, עם חלונות ויטרינה מודרניים ויוקרתיים, כמו ויטרינה מפרופיל בלגי, ויטרינה מפרופיל קליל 2200 ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מה העלויות של תיקון חלון ויטרינה?

עלויות התיקון של חלון ויטרינה תלויות כמובן בסוג חלון הוויטרינה, בגודלו, מנגנון הפתיחה / סגירה ופרמטרים נוספים. היות ומדובר בתיקון מורכב יותר, הרי שעלויות התיקון יהיו בהתאם, כשהן מתחילות ממחיר של 1,500 ₪ ויכולות להגיע עד לסכום של 3,000 ₪, כולל שירותי התקנה.

לסיכום

חלונות ויטרינה בסלון הם בין האלמנטים העיקריים המשפיעים על עיצוב הסלון והתחושה הנעימה בו. לעיתים, חלונות הוויטרינה עלולים להיהרס, החל מתקלות קלות, כמו בעיות בפתיחה / סגירה ועד סדקים ושברים, המחייבים אותנו להחליף את חלונות הוויטרינה. עלויות תיקון חלונות הוויטרינה נגזרות ממהות התקלה ופרמטרים נוספים ויכולות לנוע בין כמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים.