תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון חלון דריי קיפ

תיקון של חלונות מסוג דריי קיפ במחירים משתלמים בהחלט, בכל רחבי הארץ. זקוקים לתיקון החלון? החלפה של הציר או מנגנון הפתיחה? פנו אל חלונות פלוס עוד היום ונסייע במציאת בעל המקצוע המתאים ביותר.

תיקון חלון דריי קיפ במחירים נוחים

בשל העובדה שחלון דריי קיפ הוא חלון המשלב אפשרות לפתיחה מלאה על ציר עם פתיחה חלקית של האזור העליון, הוא עשוי להתקלקל עם הזמן. המנגנון המורכב שלו אשר משלב 2 סוגים של פתיחות שונות, מייצר תקלות שונות ומצריך תיקון של בעל מקצוע המתמחה בתחום של תיקון חלונות אלומיניום. תיקון חלון דריי קיפ לא חייב להיות עסק יקר וככל שתבחנו יותר הצעות מחיר שונות, כך תוכלו להוזיל את העלויות. השאירו פנייה כאן אצלנו בפורטל חלונות פלוס ונחזור אליכם עם כל הפרטים, במטרה לסייע לכם במציאת בעל המקצוע הטוב ביותר עבור העבודה.

תיקון חלון דריי קיפ

תיקון חלון דריי קיפ - הכירו את התקלות נפוצות

יש מספר תקלות בחלונות ממ"ד אשר חוזרות על עצמן לא מעט, ריכזנו עבורכם את התקלות הנפוצות עבורו חלונות ממ"ד מסוג דריי קיפ, במידה ומצאתם את התקלה שלכם ברשימה, השאירו פרטים בטופס המצורף באתר ונחזור אליכם עם מידע:

  • החלפה או תיקון של ידית החלון: במקרים רבים, ידית החלון נשברת או אינה מתפקדת כמו שצריך ולכן אנו נדרשים להחליפה בידית חדשה או לתקן את הקיימת.

  • תיקון של צירי החלון: ציר החלון יכול להישבר ולעיתים אנו נדרשים לתקן או להחליף את הצירים הקיימים.

  • כיוון חלון דריי קיפ שזז ממקומו: במצב זה, החלון שוקע כלפי מטה ואנו לא מצליחים לסגור אותו עד הסוף. בעזרת כיוון של החלון מחדש, נוכל להחזירו למצב התקין.

  • מנגנון הפתיחה של החלון תקוע: לא ניתן לפתוח או לסגור את החלון ולמעשה אין אפשרות להחליף בין המצבים השונים.
     
  • זכוכית שבורה - נשברה הזכוכית או נסדקה? עברו לכאן וקראו על החלפת זכוכית לחלון.

דברים שחשוב לדעת על תיקון חלונות דריי קיפ

בדרך כלל תיקון חלונות דריי קיפ הוא מהיר ופשוט ולא לוקח יותר מידי זמן יחד עם זאת, רובנו לא יודעים איך לתקן חלון דריי פיט בכוחות עצמנו ולכן בוחרים באופציה של הזמנת בעל מקצוע שיש ברשותו את הכלים המתאימים לעבודה מסוג זה. בין אם בעל המקצוע החליף את הרכיב התקול ובין אם הוא החליט לתקן אותו, מדובר בדרך כלל בפעולות פשוטות יחסית, אשר לוקחות בדרך כלל מספר דקות בודדות.

נמליץ לכם לוודא עם בעל המקצוע שהחלקים שהוא מביא איתו אכן מתאימים לסוג ודגם החלון שלכם מאחר ויש שוני קל בין ציר לציר ובין סוגי הידיות ואורכן. שימו לב האם בעל המקצוע מגלם בהצעת המחיר את עלות רכישת החלקים הדורשים החלפה ושאתם לא נדרשים לשלם תוספת מחיר עבור החומרים שהוחלפו.

בנוסף, נמליץ לכם לוודא את כל סוגי הפתיחה של החלון לאחר התיקון, זכרו שחלונות דריי קיפ מאפשרים מעבר בין שלושה מצבים שונים: מצב פתוח לרווחה, מצב בו החלון פתוח באופן מצומצם בחלקו העליון על מנת לאוורר את החדר ולאפשר זרימת אוויר ומצב בו החלון נעול.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מחיר תיקון חלון דריי קיפ

עבור רוב התיקונים הקשורים לחלון הדריי קיפ, המחיר הוא פחות או יותר זהה ומסתכם בכמה מאות שקלים. להלן מחירון אשר מציג עלויות עבור תיקון חלון דריי קיפ תוך התייחסות לסוג התקלה או הרכיב הדורש תיקון.

מחירון תיקון חלונות מסוג דריי קיפ

מחיר תיקון של זכוכית חלון שנשברה

המחיר המדויק תלוי בגודלו של החלון.


200 - 400 ש"ח
עלות החלפת צירים שבורים בחלון

עבור החלפה של שני צירים, כולל רכישת הצירים החדשים.


350 - 500 ש"ח
כמה יעלה כיוון של חלון דריי קיפ שיצא מהמקום?

החזרת חלון שקוע למקום עד לעבודה תקינה.


250 - 500 ש"ח
עלות החלפת מעבירי תנועה בחלון

החלק שאחראי על החלפת מצבי הפתיחה.


300 - 550 ש"ח
החלפת ידית בחלון דריי קיפ בממ"ד

תיקון של חלון ממ"ד מסוג דריי קיפ הכולל החלפת ידית.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון