תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

החלפת מנוע לתריס חשמלי

המנוע בתריס החשמלי התקלקל? מחפשים בעל מקצוע שיבצע את החלפת המנוע במחיר זול ומשתלם? באמצעות פורטל 'חלונות פלוס' תוכלו לקבל את כל המידע אודות החלפת מנוע לתריס החשמלי שלכם, לבצע השוואת מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר שתקבלו.

החלפת מנוע לתריס חשמלי במחיר זול

המנוע של התריס החשמלי שווק חיים? רגע לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע שיבצע את מלאכת החלפת המנוע של התריס, כדאי שתבחנו מספר הצעות מחיר שונות מבעלי מקצוע בתחום אשר מספקים פתרונות עבור תקלות בתריסים חשמליים ושזו עבודתם. באמצעות בדיקה קצרה באתר חלונות פלוס, תוכלו להוזיל את העלויות בצורה משמעותית וזאת מבלי להתפשר על איכות המנוע או ההתקנה כמובן.

החלפת מנוע לתריס חשמלי

מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי

כפי שבוודאי הבנתם, ברוב המקרים בהם יש בעיה במנוע, נדרש לבצע החלפה של המנוע בלבד ולא צריך להחליף את התריס החשמלי כולו. עבור פעולת ההחלפה בתוספת הרכישה של המנוע, נהוג לשלם בדרך כלל סכום שנע בין 1,000 ש"ח ל-1,600 ש"ח בהתאם לסוג המנוע הנדרש וסוג התריס. מומלץ לבדוק מראש עם בעל המקצוע לפני החלפת מנוע לתריס חשמלי מה העלויות והאם ניתן לבצע את רכישת המנוע בעצמכם, מה שעשוי להוזיל במקצת את מחיר ההחלפה.

מחיר ממוצע עבור החלפת מנוע לתריס החשמלי

מחיר ממוצע עבור החלפת מנוע לתריס החשמלי: 1300 ₪

טווח מחיר גבוה 1600 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

מדוע המנוע של התריס החשמלי מתקלקל?

מנוע התריס עשוי להתקלקל בעקבות סיבות שונות ומגוונות כאשר הסיבה הבולטת היא פשוט בלאי טבעי של המנוע לאחר עבודה ממושכת של מספר שנים. בנוסף במקרים רבים נכנסים מים אל הארגז שמעל התריס בו ממוקם המנוע ונוצרת קורוזיה שפוגעת בתפקודו התקין והורסת אותו. 

איך מחליפים מנוע לתריס חשמלי?

מתלבטים איך להחליף מנוע לתריס חשמלי? ראשית חשוב לציין שמומלץ להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע וזאת מאחר וחיבור המנוע דורש עבודה עם חשמל והתקנה לא מקצועית עשויה לגרום לנזקים לתריס שלכם וגם לקצרים במערכת החשמל של הבית.

על מנת להחליף את המנוע נדרש לנתק תחילה את זרם החשמל המגיע אל התריס, לפתוח את ארגז התריס הממוקם בחלקו העליון, לנתק את היחידה בה ממוקם המנוע, לשלוף את המנוע הישן ולהחליפו בחדש. לאחר ההחלפה נדרש לבצע את החיבורים של המנוע אל החשמל, לסגור את הארגז ולהחזיר את זרם החשמל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

כיצד מתבצעת התאמת מנוע לתריס חשמלי?

כאשר אנו בוחרים מנוע חדש לתריס החשמלי, נדרש לקחת בחשבון את יכולת הנשיאה של המנוע. ככל שהתריס שוקל יותר, כך אנו נזדקק למנוע חדש יותר על מנת שיצליח להרים את שלבי התריס בקלות מבלי להיתקע באמצע. בדרך כלל עבור מנוע של תריס חשמלי ביתי, נבחר במנוע של בין 50 קילו ל-100 קילו. חשוב לבחור מנוע של חברה אמינה ומוכרת על מנת לקבל מנוע איכותי שישרת אתכם לאורך שנים רבות, לא יודעים איזה? כדאי להתייעץ עם טכנאי תריסים חשמליים.

שאלות נפוצות על החלפת מנוע לתריס חשמלי

לכמה שנים נהוג לתת אחריות על מנוע של תריס חשמלי?

בדרך כלל האחריות של היצרן היא למשך 4-5 שנים. במידה ותקופת האחריות פגה, תאלצו להזמין טכנאי שיבצע את החלפת המנוע


איזה חברות מייצרות מנוע איכותי לתריס?

יש מגוון חברות בשוק אשר מספקות מוצר איכותי כאשר בין החברות המובילות ניתן למצוא את חברת סומפי או קליל.


מה הוא אורך השנים הממוצע של מנוע תריס סטנדרטי?

משך חייו של המנוע משתנה מיצרן ליצרן. מנוע של חברות פשוטות במחיר זול יחזיק בממוצע כ-4 שנים בעוד מנועים איכותיים (וגם יקרים יותר) מחזיקים 10 שנים ואף יותר, מבלי להתקלקל.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה