תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

החלפת תריס חשמלי

התריס החשמלי שווק חיים? מעוניינים להחליף תריס חשמלי ישן באחד חדש? בפורטל חלונות פלוס ניתן להזמין בעל מקצוע לצורך פירוק התריס הקיים והחלפתו בתריס חדש והכל במחיר נוח למדי.

החלפת תריסים חשמליים מכל סוג ודגם 

לאורך השנים תריסים חשמליים נוטים להתקלקל ולמעשה זה כלל לא משנה מאיזה דגם התריס שלכם או של איזה יצרן. בעקבות פעילות רבה, המנגנון נפגם ונוצרות תקלות בתריסים החשמליים אשר לא פעם מצריכות החלפה של כל המערכת החל מהמנוע של התריס ועד לתריס עצמו הנמצא בתוך הארגז העליון. החלפת תריסים חשמליים אינה פעולה שכדאי לבצע באופן עצמאי וזאת מאחר וישנם חיבורים חשמליים שמצריכים מבעל המקצוע כלי עבודה מתאימים וגם ידע וניסיון. פנו אלינו עוד היום על מנת לקבל הצעות מחיר מבעלי מקצוע בתחום התריסים הפועלים באזור מגוריכם.

החלפת תריס חשמלי

החלפת תריס חשמלי לעומת תיקון תריס קיים

לא פעם נשאלת השאלה האם כדאי לבצע תיקון תריס חשמלי (החלפת רכיבים קיימים בתריס) או שאולי עדיף לנו להזמין בעל מקצוע לצורך החלפת תריס חשמלי והתקנה של תריס חדש במקום הנוכחי. כאשר מדובר בתיקון קטן של רכיב בודד כמו למשל שלבים בתריס שנפגמו או לחילופין מצב בו הרצועות של התריס נקרעו, כדאי לתקן את התקלה ולשלם תשלום נמוך יחסית.

במידה ומדובר בתריסים ישנים מאוד, אשר אינם מתפקדים כמו שצריך ושאתם מעריכים שמדובר בהחלפה של מספר רכיבים, שווה לשקול החלפה מלאה של התריס. כמו כן, תוכלו להתייעץ עם בעל המקצוע ולעיתים אף לשלוח לו תמונות או סרטונים של התריס שלכם על מנת שיבצע הבחנה מקצועית ויבין באיזה אופציה כדאי לכם לבחור.

מחיר החלפת תריס חשמלי

בשביל להבין מה המחיר של החלפת תריס חשמלי, צריך להבין שקיים פעם משמעותי בין פעולת החלפה הכוללת את רכישת התריס החדש לבין פעולת התקנה בלבד של תריס חדש שנקנה. בדרך כלל המחיר של התקנת תריס בתוספת רכישת התריס עצמו נעה בין 900 - 1,500 ש"ח אך אם תזדקקו רק לשירות ההחלפה ופירוק התריס הישן והתקנת החדש, כאשר רכישת התריס מתבצעת על ידכם, תשלמו כמה מאות שקלים בלבד (סביב ה-600 ש"ח).

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

סיבות נפוצות להחלפת של תריסים חשמליים

  • בלאי טבעי של התריס: לאורך השנים השלבים בתריס מתחילים להצהיב, להתפרק והמערכת עצמה לא מתפקדת כמו שצריך.

  • רצון להתחדש בדגם אחר: יש כיום תריסים חדישים וחכמים שניתן לשלוט בהם באמצעות שלט ולקבוע מספר מצבי פתיחה אשר מוגדרים מראש. במידה ויש ברשותכם תריס ישן, ייתכן שתרצו להתחדש בדגם חדיש יותר.

  • תקלות יקרות אשר לא משתלם לתקן: כפי שהסברנו קודם לכן, לעיתים כאשר נוצרות תקלות בתריסים חשמליים אשר דורשות החלפה של רכיבים יקרים מאוד (למשל החלפת מנוע של תריס חשמלי) אנשים רבים בוחרים לבצע החלפה מלאה של המערכת.

  • שינויים ושיפוצים בבית: במקרים בהם מתבצעת הרחבה של דלת המרפסת, ייתכן ותזדקקו להחלפת התריס הישן בתריס חדש וגדול יותר שיתאים לפתח שנוצר לאחר השיפוץ.