תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

כיוון תריס חשמלי

צריכים לבצע כיוון תריס חשמלי? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שתזמינו בעל מקצוע לביצוע העבודה. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ולחסוך!

מחיר כיוון תריס חשמלי

מחיר כיוון תריס חשמלי הוא 350 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 300 - 400 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין בעלי המקצוע השונים, מורכבות העבודה וכדומה. בנוסף, במידה ומדובר בתריס חשמלי גדול מאוד, יש לקחת בחשבון שהמחיר יהיה יקר יותר. ראו עוד מחירים של תיקון תריסים במחירון.

 

מחיר ממוצע לכיוון תריס חשמלי

מחיר ממוצע לכיוון תריס חשמלי : 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


>>>אולי יעניין אתכם גם תריס חשמלי לא עוצר

כיוון מנוע תריס חשמלי - מתי צריך לבצע?

כיוון מנוע תריס חשמלי נבצע לרוב רק לאחר שביצעו בו פעולה מסוימת כגון תיקון תריס חשמלי או החלפת מנוע של תריס חשמלי. זאת מכיוון ויש לכוון את התריס החשמלי לאחר שמתקנים אותו. כן יש לציין שישנם מקרים (בודדים) בהם תצטרכו לכוון את התריס החשמלי שלא לאחר תיקון תקלות בתריסים חשמליים או החלפה של חלק כלשהו כגון: תריס שנעצר על נקודה שהוא לא אמור להיעצר בה וכדומה.

 

במקרים אלו, מומלץ מאוד להתקשר ישר לבעל מקצוע ולא לנסות להרים את התריס לבד. זאת על מנת שבעל המקצוע יוכל להדריך אתכם כיצד לפעול.

 

כיוון תריס חשמלי

צריכים כיוון מנוע תריס חשמלי? השוו וחסכו בקלות!

בפורטל חלונות פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לכיוון מנוע תריס חשמלי במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677


>>>אולי יעניין אתכם גם תריס חשמלי תקוע

איך תמצאו בעל מקצוע לכיוון תריס חשמלי?

ישנם כמה דברים שמומלץ לבדוק על מנת שתוכלו למצוא בעל מקצוע מומלץ לכיוון תריס חשמלי:

 • ביקורות - חפשו אחר שמו של בעל המקצוע ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • מחיר - בקשו מבעל המקצוע הצעת מחיר לביצוע הכיוון על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ניסיון - בחרו בעל מקצוע בעל ותק וניסיון על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

האם אפשר לכוון תריס חשמלי לבד?

התשובה היא כן. אפשר לבצע כיוון תריס חשמלי לבד. האמנם, הסיכון הגדול ביותר שאתם לוקחים פה הוא שאתם תגלגלו את התריס יתר על המידה ומה שיכול לקרות הוא שהתריס החשמלי יברח לכם למעלה ובמקרה כזה תצטרכו לסדר את כל התריס והכיוון שלו מחדש. לסיכום, אפשר לכוון את התריס החשמלי לבד, אבל זה לא מומלץ אם אתם לא יודעים בוודאות איך עושים את זה.

 

 תריס חשמלי

איך מכוונים תריס חשמלי?

אופן הכיוון תריס חשמלי משתנה בין שני הסוגים הקיימים:

 • כיוון תריס חשמלי עם כיוון לחיצים - תוכלו לזהות אותו באמצעות שני הלחיצים שנמצאים משני צידי המנוע. על מנת לכוון אותו, יש ללחוץ על שני הלחיצים באותו הזמן ואז יש להוריד את התריס עד למטה באופן ידני. בשלב שאתם מורידים את התריס למטה באופן ידני, יש לעצור בשלב שבו התריס סגור בצורה שאתם רוצים. לאחר שעצרתם, משחררים לחיץ אחד ומתחילים לכוון את התריס בהרמה באותה צורה שביצעתם את ההורדה.
   
 • כיוון תריס חשמלי עם בורג - על מנת לכוון תריס חשמלי עם בורגי כיוון שנמצאים על גבו. אופן הכיוון מתבצע באמצעות סיבוב הברגים עם כיוון השעון (או נגדו) עד לאופן הסגירה שאתם רוצים ולאחר מכן עוזבים את הברגים. חשוב לבצע את הכיוון כאשר התריס נמצא בשיא הגובה שלו וגם במצד הנגדי שלו. כיוון זה מתבסס על סמך ניסוי וטעייה עד שאתם מגיעים לגובה הרצוי בשני המצבים (למעלה ולמטה).