תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

קידוד שלט לתריס חשמלי

מתחת נסביר על שלבי קידוד שלט לתריס חשמלי וגם מהם היתרונות בפעולה זו.

כיצד מתבצע חיבור שלט לתריס חשמלי?

מהות העבודה כולה מקושרת להתקנת רכיב המכונה "רסיבר" (בתרגום חופשי: "המקבל"), האחראי לקבל את הפקודות מהשלט, הכוללות: הורדה והעלאה של התריס החשמלי. את הרסיבר טכנאי תריסים יוכל להתקין מתחת או בקירבת המפסק של התריס החשמלי או לחילופין - בתוך ארגז התריס, כאשר המניע למיקום הרכיב הוא מטעמים אסתטיים לרוב.

שלבי קידוד שלט לתריס חשמלי

מתחת נציג מהם השלבים לקידוד שלט לתריס חשמלי של חברת פלמט:

 1. נתקו את המנוע מהחשמל וחברו חזרה לאחר 10 שניות.
   
 2. חברו חזרה לחשמל.
   
 3. פתחו את מכסה הבטרייה בצדו האחורי של השלט.
   
 4. לחצו פעמיים על לחצן P2 הנמצא בסמוך לסוללת השלט מצד שמאל.
   
 5. כעת, במידה וראש המנוע של התריס מצוי בצד ימין - יהיה עליכם ללחוץ על לחצן עלייה. במידה והמנוע נמצא בצד שמאל בתריס - יהיה עליכם ללחוץ על לחצן ירידה. במידה וטעיתם, יהיה עליכם לנתק בשנית את התריסים מהחשמל, להמתין 10 שניות ולחבר חזרה ולבצע את הפעולה מחדש.
   
 6. לאחר כל אלו, יהיה על מערכת התריסים לצפצף לכם בעת שאתם לוחצים על מקש P2, סימן המעיד על הצלחת הקידוד בין מערכת התריסים לשלט.

קידוד שלט לתריס עם מנוע של סומפי

מתחת תוכלו לקרוא על השלבים לקידוד שלט לתריס חשמלי בעל מנוע של חברת סומפי (מסוג מנוע רדיו):

 1. תחילה, יש לחבר את מנוע התריס לחשמל.
   
 2. במידה ומדובר על שלט "רב ערוצי" - יהיה עליכם ללחוץ על שני הלחצנים עם החצים בו זמנית. לאחר פעולה זו יהיה עליכם לשמוע או לראות תגובה מהתריסים.
   
 3. בשלב זה יהיה עלינו לבדוק את כיוון הלחצנים: נוודא שבלחיצה על החץ כלפי מעלה - התריס יעלה ושבלחיצה על חץ כלפי מטה - התריס ירד. אם הבחנתם בפעולה הפוכה (כפתור חץ עליון מוביל לירידה וכפתור חץ תחתון מוביל לעלייה), יהיה עליכם ללחוץ באופן רצוף על כפתור ה"My" עד לשלב בו אתם מקבלים תגובה נוספת מהתריס. לאחר מכן הדבר מסתדר בד"כ.

לא הצלחתי, מה עכשיו?

לא הצלחתם לבצע קידוד שלט לתריס חשמלי בעצמכם? לא נורא, בדיוק בשביל זה אנחנו פה. דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו לקבל עד 3 טכנאי תריסים באזור מגוריכם שיוכלו לפתור את הבעיה בצורה מהירה ופשוטה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

יתרונות בחיבור שלט לתריס חשמלי

הוספת שלט לתריס חשמלי מאפשרת לכם נוחות מתמשכת, ללא הצורך החוזר של לקום פיזית לפתוח או לסגור את התריס באמצעות המתג המצוי בקרבתו. הדבר לרוב עשוי לסייע במקרים בהם יש ימים מעוננים חלקית אשר יכולים לשגע את דיירי הבית: לרגע יש שמש לרגע אין שמש, או במקרים בהם אנחנו כבר ממוקמים בנוחות מירבית על הספה או במיטה ואין אנו רוצים לקום ולהגיע עד לתריס כדי להוריד אותו.

 

כך, בעזרת שלט אלחוטי ניתן לכוונן בכל עת את גובה התריסים וגם במידה ויש בבית שלכם מספר חלונות עם תריסים חשמליים, ניתן לתכנן כך שהשלט ישלוט גם ביתר החלונות. בנוסף, כיום ניתן לתפעל תריסים חשמליים גם דרך הסמרטפון ואפילו כאשר אתם מחוץ לבית, כך שבמידה ואתם מאלו שתוהים אם סגרתם את התריס לפני שיצאתם - כעת תוכלו לוודא זאת גם דרך הסמרטפון.