תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים באור יהודה

אם יש לכם תקלה בתריס, בין אם מדובר בתריס חשמלי, גלילה או שלבים תוכלו למצוא תיקון תריסים באור יהודה כאן בחלונות פלוס. בעמוד שלפניכם תראו מחירים של תיקון נפוצים, וגם תוכלו לערוך השוואת מחירים על מנת להוזיל את מחיר תיקון התריסים.

כמה עולה תיקון תריסים באור יהודה?

מחיר תיקון תריסים באור יהודה תלוי מאוד בסוג התריס ובתקלה שלו. הוספנו לכם מחירון של תקלות נפוצות. תוכלו לראות מחירי תיקון תריסים נוספים.

מחירי תיקון תריסים באור יהודה

כמה עולה החלפת מנוע בתריס חשמלי בעיר?

המחיר משתנה בהתאם לסוג המנוע.


1,000 - 1,600 ש"ח
מחיר החלפת שלב בתריס שלבים

מחיר החלפת שלב בודד.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה תיקון תריס גלילה שלא יורד?

המחיר כולל פתיחה של הארגז וסידור של השלבים.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקון תריסים באור יהודה במחיר זול

בשביל למצוא תיקון תריסים באור יהודה במחיר זול צריך להבין שמעבר לסוג התריס וסוג התקלה, המחיר תלוי גם בטכנאי התריסים שיגיע אליכם. לא כל טכנאי תריסים יקח לכם מחיר זהה, לכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר מה שיכול להוזיל משמעותית ממחיר תיקון התריסים שלכם.

 

התקשרו לפורטל חלונות פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר לתיקון תריסים באור יהודה ולאחר מכן ערכו השוואת מחירים בין טכנאי התריסים השונים. זה הזמן גם להשוות בין רמת המקצועיות שלהם, חוות הדעת שיש עליהם במנועי החיפוש וברשתות החברתיות ובסוף בחרו את טכנאי התריסים הטוב ביותר לדעתכם.

 

תיקון תריסים באור יהודה

תיקון תריסים חשמליים באור יהודה של תקלות נפוצות

מה הם התקלות הנפוצות בתריסים חשמליים ואיך מתקנים אותן?

 

תקלה הפיתרון
תריס חשמלי תקוע לרוב החלפת מנוע
תריס לא יורד בעיה במתג, מנוע או רצועה קרועה
תריס מרעיש ניקוי או החלפת שלב

מתי תיקון תריס גלילה יספיק ומתי כדאי להחליף?

לפעמים תריס הגלילה שלנו במצב טוב ויש לו רק בעיה קטנה. במצב הזה כמובן אין צורך להחליף אותו. אבל אם יש כמה בעיות נמצאות איתו כבר זמן רב שלא תוקנו, או שיש בעיה חמורה ומדובר בתריס ישן יכול להיות שזה הזמן להחליף אותו.

 

לדוגמה אם מדובר על כמה שלבים שבורים או רצועה קרועה בלבד כדאי למצוא טכנאי לתיקון תריסי גלילה באור יהודה שיבוא לסדר את הבעיה, אבל עם בנוסף לאלה יש צורך גם בהחלפת המנוע אז יכול להיות ששווה להחליף אותו לגמרי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסי שלבים באור יהודה מכל הסוגים

באמצעות פורטל חלונות פלוס תוכלו למצוא תיקון תריסי שלבים באור יהודה מפלסטיק, אלומיניום, זכוכית וכאלה עם קצף בתוכם. לפני שאתם מזמינים טכנאי תריסים לתיקון תריסי שלבים חשוב לציין בפני הטכנאי ואפילו מומלץ לשלוח תמונה של התריס שניתן לראות מה הבעיה וסוג החומר על מנת שיגיע מוכן עם סוג השלבים הנכון.