תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים באשדוד

מתגוררים בעיר אשדוד? זקוקים לתיקון של התריס? בפורטל חלונות פלוס ניתן להזמין תיקון לתריסי גלילה ידניים וחשמליים וגם תיקון של תריסי שלבים בכל רחבי העיר אשדוד.

טכנאי תריסים באשדוד מזמינים כאן

במקום לרוץ להחליף את התריס הקיים במצב שהתגלתה בו תקלה, בתריס חדש - כדאי לבחון קודם לכן האם אפשר לתקן אותו. ברוב הגדול של המקרים, התיקון לגמרי אפשרי והוא יהיה משתלם יותר מההחלפה מבחינה כלכלית. חשוב להזמין תיקון תריסים באשדוד מגורם מקצועי שיודע לעבוד עם התריס שיש ברשותכם וכמובן ביצע עבודות מסוג זה בעברו. בשביל לוודא זאת, נמליץ לשלוח תמונה של התריס אל בעל המקצוע ולבקש לקבל הצעת מחיר כבר בשיחה הטלפונית.

 

תיקון תריסים באשדוד

מחיר של תיקון תריסים באשדוד 

המחירון המוצג מטה נועד לספק מידע באשר למחירים של תיקון תריסים חשמליים, גלילה ורגילים. ליד כל תקלה או שירות, תוכלו למצוא טווח מחירים שמשקף את העלות המשוערת. העלויות נלקחו מהצעות מחיר אמיתיות אך יתכנו שינויים מעת לעת וחשוב לבדוק עם בעל המקצוע מה יהיה המחיר לעבודה.

מחירון תיקון תריסים באשדוד והסביבה
 • כמה יעלה לתקן תריס גלילה שאינו יורד?

  ללא החלפת רכיבים.


  200 - 400 ש"ח
 • מחיר החלפת שלות בתריס

  המחיר כולל את עלות התופסנים.


  200 - 380 ש"ח
 • כמה עולה להחליף מנוע בתריס חשמלי

  כחלק מתיקון תריסים חשמליים באשדוד.


  1,000 - 1,600 ש"ח
 • עלות של ביקור סטנדרטי

  רלוונטי לכל סוגי התריסים, כולל תיקון תריס חשמלי באשדוד.


  150 - 250 ש"ח
 • החלפת שלבים בתריס חשמלי

  מחיר להחלפה של שלב בודד.


  400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

תקלות נפוצות בתריסי גלילה ידניים

בחדרים מסוימים יש תריסים ידניים שפתיחתם וסגירתם מתבצעת על ידי משיכה של רצועה הנמצאת בצידו של התריס. אחת התקלות הנפוצות היא קריעה של הרצועה הזו בשל שימוש מרובה. רצועת התריס יכולה להתייבש או פשוט להיקרע כאשר אנו מושכים אותה בצורה חזקה מדי. תקלה נוספת שמצריכה תיקון תריסי גלילה באשדוד היא החלפה של מנגון המשיכה של התריס. כאשר המנגנון נהרס, לא נוכל לפתוח ולסגור את התריס בצורה טובה או בכלל. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסים ישנים באשדוד וגם החלפה

בין אם חשבתם להחליף את התריס הישן באחד חדש ובין אם אתם פשוט מעוניינים להזמין תיקון שלו, דעו שדרך פורטל חלונות פלוס אפשר לעשות זאת. תריסים ישנים נוטים להתבלות ולהיהרס ולכן ברוב המקרים בהם מזמינים שירות של תיקון התריס, אנו רואים שמדובר בתריס שהותקן לפני מספר רב של שנים ומתחיל לעשות בעיות בעקבות בלאי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה