תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים באשקלון

שירותי תיקון תריסים באשקלון והסביבה עבור תריסים ידניים וחשמליים, בכל גודל ומכל דגם. בנוסף, תוכלו לקבל שירות של החלפת רכיבים תקולים בחדשים, כולל רכישת הרכיב החדש.

טכנאי תריסים באשקלון במחירים נוחים

תיקון של תריס, דורש מיומנות גבוהה וידע באשר למנגנוני הפעולה של התריס. כאשר בוחרים טכנאי תריסים באשקלון, העבודה לא רק מתבצעת על הצד הטוב ביותר אלא היא גם מסתיימת מהר יותר. אך מה לגבי המחיר? שירות של תיקון תריסים באשקלון מסתכם בדרך כלל בכמה מאות שקלים ובשביל למצוא את המחיר הטוב ביותר, נמליץ לכם לקבל בעזרתנו מספר הצעות שונות ורק אז לקבל החלטה.

 

תיקון תריסים באשקלון

מחיר תיקון תריסים חשמליים באשקלון

אז כמה יעלה לכם לתקן תריס חשמלי? תלוי מאוד מה הפעולה הנדרשת או מה התקלה הקיימת. נדגיש כי ייתכנו שינויים בעקבות דגם התריס, הגודל שלו ומורכבות העבודה ולכן לפני שמזמינים שירותי תיקון תריס חשמלי חשוב לשלוח לטכנאי תמונה של התריס ואפילו וידאו קצר אשר מציג את התקלה.

כמה יעלה תיקון תריס חשמלי באשקלון?

שחרור תריס חשמלי שתקוע בתוך הארגז

תיקון תריסים חשמליים באשקלון, ללא החלפת רכיבים.


200 - 500 ש"ח
כיוון של מנוע התריס

כיוון המנוע עשוי לסייע בפתיחה וסגירה תקינה של התריס.


250 - 350 ש"ח
תיקון תריס חשמלי שעושה רעשים

מתייחס לתיקון תריס חשמלי מרעיש, ללא החלפת רכיבים.


150 - 250 ש"ח
החלפת מנוע בתריס חשמלי

המחיר כולל את עלות ההחלפה ואת המנוע החדש.


1,000 - 1,600 ש"ח
עלות לתיקון תריסי גלילה באשקלון

סידור שלבי התריס שיצאו ממקומם.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד בוחרים נכון מתקן תריסים באשקלון?

יש לא מעט יצרני תריסים באשקלון וגם בעלי מקצוע שמציעים שירותי תיקון, הרכבה והתקנה של תריסים. כיצד בוחרים את האדם הנכון ומה חשוב לבדוק? ראשית כל, נמליץ לכם לבדוק האם יש לבעל המקצוע ניסיון בתיקון של התריס הספציפי שברשותנו וזה כולל גם את סוג התריס (חשמלי או ידני) וגם את הדגם הספציפי או החברה, למשל חברת Somfy. בנוסף, כאשר מחפשים שירותי תיקון תריסים באשקלון, חשוב לקרוא המלצות, לבדוק את זמינות בעלי המקצוע ולברר מה המחיר.

כיצד אפשר למנוע תקלות בתריס?

כמדי יום אנו מקבלים מספר פניות מלקוחות אשר מחפשים שירותי תיקון תריסים באשקלון. רוב התקלות נגרמות בעקבות שתי סיבות עיקריות: בלאי טבעי של הרכיבים בתריס ותפעול לא נכון.

 

בנוגע לבלאי הטבעי אין באפשרותנו לעשות יותר מידי למעט החלפה של רכיבים באופן ייזום במטרה למנוע את התקלה אך רוב האנשים לא יבצעו פעולות תחזוקה (למשל ניקוי של המסילות) עד שיגיעו למצב בו התריס כבר התקלקל. הסיבה השניה היא תפעול לא נכון, כמו למשל פתיחה וסגירה מרובה של התריס מה שעשוי לגרום לתקלות שונות במנוע ואף ברכיבים נוספים כמו שלבי התריס, הרצועות או המתלים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסים וחלונות באשקלון והסביבה

פרט לתיקון התריסים, תוכלו להיעזר בנו גם בעבור תיקון של חלונות מכל סוג וזה כולל חלונות הזזה, חלונות בחדרי ממ"ד וגם חלונות דריי קיפ. ניתן לקבל שירות של החלפת זכוכית חלון אך גם החלפה של הידית, צירי החלון או החלפה של הגומיות שמייצרות אטימה לחלון, אשר נפוצות בעיקר בחלונות ממ"ד.

גולשי האתר חיפשו גם: