תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בבאר שבע

שירותי תיקון תריסים בבאר שבע והאזור במחירים מצוינים - ניתן לקבל מענה גם בעבור תיקון תריס חשמלי, תריסי שלבים ידניים, תריסי גלילה ועוד.

טכנאי תריסים בבאר שבע - השוואת מחירים

פורטל חלונות פלוס, מאפשר לכם להזמין שירות של תיקון תריסים הכולל בין היתר החלפה של רכיבים תקולים בתריס. בעת השארת פנייה כאן באתר, אנו מאתרים עבורכם את הטכנאים אשר זמינים כעת לספק את השירות הנדרש ודואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות שונות. כך תוכלו להשוות בין ההצעות השונות ולחסוך במחיר העבודה.

תיקון תריסים בבאר שבע

תיקון תריס חשמלי בבאר שבע - כמה זה יעלה?

להלן מחירון של תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע, תוך פירוט סוג התקלה או הרכיב שנדרש להחליף ומחיר העבודה המשוער. נציין כי המחיר המוצג במחירון מהווה אינדיקציה כללית ומאחר והעלות המדויקת נקבעת גם על סמך סוג התריס, ייתכנו שינויים במחיר העבודה.

מחירון תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע

עלות החלפת מנוע לתריס חשמלי

תלוי בדגם הספציפי של המנוע.


1000 - 1600 ש"ח
כמה יעלה להחליף שלבים שהתעקמו בתריס?

המחיר הוא להחלפת שלב בודד בתריס חשמלי.


400 - 800 ש"ח
שחרור תריס חשמלי שנתקע

כיוון התריס בתוך הארגז העליון.


200 - 550 ש"ח
עלות תיקון תריס חשמלי שמרעיש

שימון התריס החשמלי וניקוי המנגנון.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

איזה סוגים של תריסים אנחנו מתקנים?

  • תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע: טיפול במצבים בהם התריס החשמלי תקוע או לחילופין נתקע בארגז ולא יורד בעת הלחיצה על הכפתור.
     
  • תיקון תריסי גלילה: בבתים רבים יש כיום תריס גלילה ידני ולעיתים בשל משיכה חזקה של רצועת התריס, היא עשויה להיקרע. ניתן להחליף את הרצועה או כל רכיב אחר בעת תקלה.
     
  • תיקון תריסי שלבים בבאר שבע: התקלה הנפוצה היא כמובן שלבים שנפלו או נשברו וזקוקים להחלפה. בנוסף ניתן גם להחליף את ידית הפתיחה בצידו של התריס או את תופסני השלבים.
     
  • תיקון תריסי הזזה: החל מהחלפת המסילה במקרים בהם היא מתעקמת ועד להחלפה של הגלגלים המחוברים את התריס.

האם כדאי לנסות לתקן את התריס לבד?

ראשית כל, נמליץ לכם לא לנסות לתקן תריסים חשמליים בכוחות עצמכם מאחר ומדובר בעבודה מורכבת למדי שמצריכה לעיתים פתיחה של הארגז והתעסקות עם אזור הסמוך לחיבורי החשמל ועשוי לגרום להתחשמלות כאשר לא יודעים מה לעשות. לגבי שאר התריסים, זה אומנם אפשרי אך עשוי לקחת לכם זמן רב. עלות העבודה יחסית נמוכה ותיקון תריסים אינו מתבצע לעיתים קרובות. לכן כדאי להיעזר בגורם מקצועי.

לא רק תיקונים אלא גם החלפות!

התריס הישן כבר לא עושה את העבודה? תוכלו להחליף אותו בתריס חדש.  החלפת תריס חשמלי כוללת את פירוק והוצאת התריס הקיים, חיבור התריס הקיים אל החשמל ובדיקת תקינות בסיום התהליך.

 

ניתן גם לפרק תריסי שלבים או תריסי גלילה ולהחליפם בדגם חדיש יותר, של כל החברות המובילות בתחום. כדאי לדעת כי תוכלו להזמין שירות החלפה בלבד אך גם לבקש מטכנאי התריסים לרכוש את התריס בעבורכם בנוסף לעבודת ההתקנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסים בבאר שבע והסביבה

אנחנו מגיעים לא רק אל העיר באר שבע עצמה אלא גם לערים הסמוכות וזה כולל ערים גדולות ויישובים קטנים כאחד. ניתן לתקן תריסים של כל החברות הקיימות כיום בשוק, וזה כולל תריסים קטנים לחלונות או תריסים גדולים יותר, למשל בפתח היציאה אל החצר או המרפסת. בנוסף אנו מתקנים גם תריסי סורג בעלי מנגנון נעילה בתחתית התריס, אשר עשויים מאלומיניום בשילוב עם פלדה אשר מספקים הגנה מצוינת.

 

גולשי האתר חיפשו גם:

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה