תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בבאר שבע

שירותי תיקון תריסים בבאר שבע והאזור במחירים מצוינים - ניתן לקבל מענה גם בעבור תיקון תריס חשמלי, תריסי שלבים ידניים, תריסי גלילה ועוד.

טכנאי תריסים בבאר שבע - השוואת מחירים

פורטל חלונות פלוס, מאפשר לכם להזמין שירות של תיקון תריסים הכולל בין היתר החלפה של רכיבים תקולים בתריס. בעת השארת פנייה כאן באתר, אנו מאתרים עבורכם את הטכנאים אשר זמינים כעת לספק את השירות הנדרש ודואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות שונות. כך תוכלו להשוות בין ההצעות השונות ולחסוך במחיר העבודה.

תיקון תריסים בבאר שבע

עלות לביקור של טכנאי תריסים בבאר שבע

המחיר הממוצע לביקור של טכנאי לצורך תיקון תריסים בבאר שבע נע בין 150 ל-250 ש"ח. במחיר זה, הטכנאי יכול לטפל בתקלות פשוטות יחסית כמו החלפת תופסנים בתריס או החלפת הרצועה שנקרעה בחדשה. במידה והתקלה מסובכת יותר, המחיר הוא על פי המחירון המופיע כאן בהמשך, בעוד עלות הביקור מגולמת במחיר הכולל.

 

מחיר לביקור של טכנאי תריסים בבאר שבע

מחיר לביקור של טכנאי תריסים בבאר שבע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תיקון תריס חשמלי בבאר שבע - כמה זה יעלה?

להלן מחירון של תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע, תוך פירוט סוג התקלה או הרכיב שנדרש להחליף ומחיר העבודה המשוער. נציין כי המחיר המוצג במחירון מהווה אינדיקציה כללית ומאחר והעלות המדויקת נקבעת גם על סמך סוג התריס, ייתכנו שינויים במחיר העבודה.

מחירון תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע

עלות החלפת מנוע לתריס חשמלי

תלוי בדגם הספציפי של המנוע.


1000 - 1600 ש"ח
כמה יעלה להחליף שלבים שהתעקמו בתריס?

המחיר הוא להחלפת שלב בודד בתריס חשמלי.


400 - 800 ש"ח
שחרור תריס חשמלי שנתקע

כיוון תריס חשמלי בתוך הארגז העליון.


200 - 550 ש"ח
עלות תיקון תריס חשמלי שמרעיש

שימון התריס החשמלי וניקוי המנגנון.


150 - 250 ש"ח
עלות להחלפת גלגלים בתריס שלבים

כולל את עלות הגלגלים ואת פעולת ההחלפה.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

איזה סוגים של תריסים אנחנו מתקנים?

 • תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע: טיפול במצבים בהם התריס החשמלי תקוע או לחילופין נתקע בארגז ולא יורד בעת הלחיצה על הכפתור.
   
 • תיקון תריסי גלילה: בבתים רבים יש כיום תריס גלילה ידני ולעיתים בשל משיכה חזקה של רצועת התריס, היא עשויה להיקרע. ניתן להחליף את הרצועה או כל רכיב אחר בעת תקלה.
   
 • תיקון תריסי שלבים בבאר שבע: התקלה הנפוצה היא כמובן שלבים שנפלו או נשברו וזקוקים להחלפה. בנוסף ניתן גם להחליף את ידית הפתיחה בצידו של התריס או את תופסני השלבים.
   
 • תיקון תריסי הזזה: החל מהחלפת המסילה במקרים בהם היא מתעקמת ועד להחלפה של הגלגלים המחוברים אל התריס.

כמה זמן לוקח לתקן תריס סטנדרטי?

בממוצע, תיקון תריסים בבאר שבע לוקח כחצי שעה מהרגע שבו הטכנאי מגיע אליכם הביתה ועד לרגע שבו הוא עוזב. חשוב לציין שישנם מצבים בהם התיקון מתארך, למשל כאשר נדרש להחליף מנוע לתריס חשמלי או במצבים בהם מחליפים את התריס הקיים בתריס חדש.

 

זמן ממוצע לתיקון תריס:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

תיקון תריס בבאר שבע לבד - האם כדאי?

ראשית כל, נמליץ לכם לא לנסות לתקן תריסים חשמליים בכוחות עצמכם מאחר ומדובר בעבודה מורכבת למדי שמצריכה לעיתים פתיחה של הארגז והתעסקות עם אזור הסמוך לחיבורי החשמל ועשוי לגרום להתחשמלות כאשר לא יודעים מה לעשות. לגבי שאר התריסים, זה אומנם אפשרי אך עשוי לקחת לכם זמן רב. עלות העבודה יחסית נמוכה ותיקון תריסים אינו מתבצע לעיתים קרובות. לכן כדאי להיעזר בגורם מקצועי.

 

תיקון תריס בבאר שבע

לא רק תיקונים אלא גם החלפות!

התריס הישן כבר לא עושה את העבודה? תוכלו להחליף אותו בתריס חדש.  החלפת תריס חשמלי כוללת את פירוק והוצאת התריס הקיים, חיבור התריס הקיים אל החשמל ובדיקת תקינות בסיום התהליך.

 

ניתן גם לפרק תריסי שלבים או תריסי גלילה ולהחליפם בדגם חדיש יותר, של כל החברות המובילות בתחום. כדאי לדעת כי תוכלו להזמין שירות החלפה בלבד אך גם לבקש מטכנאי התריסים לרכוש את התריס בעבורכם בנוסף לעבודת ההתקנה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסים בבאר שבע - תקלות נפוצות:

אלו הן התקלות הנפוצות ביותר שבעבורן נהוג להזמין טכנאי המתמחה בתיקון תריסים בבאר שבע:

 • תריס תקוע: תקלה זו עשויה להיגרם במצבים בהם השלבים של התריס זזים הצידה ומפריעים לירידה ועלייה תקינה.
   
 • תריס מרעיש: כאשר יש רעשים מהתריס סביר להניח כי יש חפץ זר אשר מתנגש באחד מהרכיבים. כדאי לפתוח את התריס ולבדוק אם יש בו אבנים, לכלוך שהצטבר או כל דבר אחר.
   
 • תריס לא עולה: תקלה נפוצה מאוד בתריסים חשמליים. יש לכך מספר סיבות ולעיתים הבעיה היא במנוע התריס או במתלים ובמצבים אחרים ברצועות שנקרעו או בשלבי תריס שנתקעו.

תיקון תריסים בבאר שבע והסביבה

אנחנו מגיעים לא רק אל העיר באר שבע עצמה אלא גם לערים הסמוכות וזה כולל ערים גדולות ויישובים קטנים כאחד. ניתן לתקן תריסים של כל החברות הקיימות כיום בשוק, וזה כולל תריסים קטנים לחלונות או תריסים גדולים יותר, למשל בפתח היציאה אל החצר או המרפסת. בנוסף אנו מתקנים גם תריסי סורג בעלי מנגנון נעילה בתחתית התריס, אשר עשויים מאלומיניום בשילוב עם פלדה אשר מספקים הגנה מצוינת.

עוד על תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע

כמעט בכל בית, יש תריס חשמלי אחד לפחות. בדרך כלל יהיה מדובר על תריס גדול ביציאה אל המרפסת או החצר אך לעיתים ישנם גם תריסים חשמליים בחלק מהחלונות בבית: בחדרי השינה, בסלון ולעיתים גם במטבח.

 

תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע זה עסק למקצוענים וכל ניסיון לתיקון של התריס באופן עצמאי, עשוי רק להחמיר את המצב. בנוסף, מאחר ובארגז העליון של התריס יש חיבורים חשמליים, מי שמנסה לתקן את התריס בכוחות עצמו, עשוי להרוס את המנוע ובמקרים אחרים אף להתחשמל.

שאלות על תיקון של תריסים בב"ש

כיצד מתומחרת עבודה של תיקון תריסים?

כאשר הטכנאי מתמחר את עבודתו הוא מסתכל על סוג התריס, סוג התקלה, עלות הרכיבים שנדרש להחליף ומשך העבודה הצפוי.


מה עליי לבדוק מול טכנאי תריסים בבאר שבע?

אנו ממליצים לבדוק את הניסיון שלו בתיקון תריסים מהדגם הספציפי שקיים אצלכם וגם לוודא את המחיר, זמינותו של בעל המקצוע והאם הוא מספק אחריות על העבודה.


גולשי האתר חיפשו גם: