תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בבית שאן

בכל הקשור לתיקון של תריסים, כדאי להשאיר את הטיפול למומחים. השוו מחירים בין מספר בעלי מקצוע בתחום ותוכלו לחסוך במחיר העבודה.

תיקון תריסים בבית שאן: ישנים וגם חדשים

מעוניינים לתקן את התריס? דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו להזמין שירותי תיקון תריסים בבית שאן גם בעבור תריסים ישנים אך גם בעבור תריסים חדשים שהותקנו בשנים האחרונות.

 

אומנם רוב הקריאות שאנו מקבלים הן בעבור תיקון של תריסים ישנים מפלסטיק או עץ אך לא פעם מתקבלות גם פניות בעבור תיקון תריסים חשמליים חדשים וגם תריסי רפפה או גלילה שנתקעו.

 

תיקון תריסים בבית שאן

מחיר לתיקון תריס חשמלי בבית שאן

כמה יעלה לתקן תריס חשמלי? מאוד תלוי מה התקלה או מה הרכיב אשר דורש החלפה. אם ננסה לספק טווח רחב לתיקון של תקלות בתריסים חשמליים, נוכל להגיד כי המחיר נע בדרך כלל בין 300 ש"ח בעבור תיקון תקלות פשוטות ועשוי להגיע גם למחיר של 1,000 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לתיקון תקלות בתריסים חשמליים

מחיר ממוצע לתיקון תקלות בתריסים חשמליים: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איזה תקלות קיימות בתריסים?

תקלות בתריסים ידניים: אם מדובר על תיקון תריס הזזה, נוכל לראות לא פעם מקרים בהם גלגלי התריס נהרסו או יצאו ממקומם וגם מצבים בהם הרצועה שמושכת את התריס (מסוג גלילה) נקרעה.

 

תקלות בתריסים חשמליים: מצבים בהם חפץ כלשהו תקע את תנועת התריס וכעת התריס לא עולה עד הסוף או לא יורד. ישנם מצבים שבהם השלט לא עובד או פשוט חלק מהשלבים בתריס מתעקמים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מה לבדוק מול טכנאי תריסים בבית שאן?

מחפשים שירות של תיקון תריסים? כדאי מאוד לבדוק מחירים של מספר טכנאי תריסים ומתקינים בבית שאן אך פרט למחיר, מומלץ לוודא גם פרמטרים אחרים כמו האם מסופקת לכם אחריות על התיקון, האם עלות חלקי החילוף מגולמת בהצעת המחיר וגם מתי הטכנאי זמין להגיע אליכם ולהעניק שירות.