תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בבני ברק

בין אם יש לכם תריס ישן שצריך חילוף או תקלה פשוטה שמונעת מהתריס שלכם לפעול בצורה האידיאלית תוכלו למצוא טכנאי תריסים בבני ברק שיתקן לכם את הבעיה. אצלנו תוכלו למצוא תיקון תריסים בבני ברק בזול וגם תיקון לתריסי גלילה ספציפית.

תיקון תריסים בבני ברק בזול

בשביל למצוא תיקון תריסים בבני ברק בזול חשוב להבין קודם כל שהמחיר של תיקון תריסים מורכב מכמה דברים. הוא מורכב מסוג התיקון שתצטרכו לעשות, סוג התריס שיש לכם וגם המחיר של טכנאי התריסים עצמו שיקבע את המחיר הסופי. העבודה כל טכנאי תריסים קובע לעצמו את המחיר אומרת שנוכל למצוא טכנאי תריסים בבני ברק במחיר זול יותר באמצעות השוואה בין המחירים שלהם.

 

אנחנו עוזרים לכם בתחילת התהליך של השוואת המחירים בכך שאנחנו מקשרים ביניכם לבין 3 טכנאי תריסים בעיר. אתם רק צריכים לדבר איתם, לקבל הצעת מחיר מכל אחד מהם ואז להשוות בין המחירים שקיבלתם.

 

תיקון תריסים בבני ברק

כמה עולה תיקון תריסים בבני ברק?

המחיר של תיקון תריסים בבני ברק כאמור ישתנה בהתאם לסוג התריס וסוג התיקון שתצטרכו לעשות. כן נוכל להגיד שהמחיר של ביקור טכנאי תריסים בבני ברק יעלה בין 150 - 250 ש"ח לביקור. תוכלו לראות מחירים של תיקון תריסים נוספים.

 

מחיר ממוצע של ביקור טכנאי תריסים בבני ברק

מחיר ממוצע של ביקור טכנאי תריסים בבני ברק: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

התריס שלכם ישן?

אם יש לכם תריס ישן יכול להיות שהגיע הזמן לתקן אותו. בין אם מדובר בתריס ידני שיש לו כמה שלבים שבורים או אם מדובר בתקלה בתריס החשמלי שמונעת ממנו לעבוד כראוי יכול להיות שהגיע הזמן לקרוא לטכנאי תריסים שיבוא ויתקן את התקלה. שימו לב שלפעמים תיקון תריסים חשמליים בבני ברק יהיה יקר, או שהתריס שלכם כבר עבר את זמנו ותצטרכו להחליף את התריס החשמלי שלכם. מומלץ לבדוק את זה עם טכנאי התריסים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסי גלילה בבני ברק

אחד התריסים הנפוצים ביותר בבני ברק הוא תריס גלילה. תריס גלילה יכול להגיע בתור תריס ידני וגם בתור תריס חשמלי. אחת התקלות הנפוצות שדורשות תיקון תריס גלילה היא שאחד או חלק מהשלבים זזו מהמסילה ובמקרה כזה לא נוכל להוריד את התריס עד הסוף. בנוסף אם מדובר בתריס גלילה ידני, במיוחד אם הוא ישן, הרבה פעמים הרצועות מתבלות או נקרעות וכמובן במקרה הזה לא נוכל להשתמש בתריס.