תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בהרצליה

בין אם הרוח נשפה חזק ונשבר התריס או שהוא לא מתגלגל יותר נראה שיש אצלכם צורך של תיקון תריסים בהרצליה. המשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר ונוכל לעזור לכם בתיקון תריסי גלילה, הזזה, חשמליים וכל סוג אחר שתצטרכו.

השוואת מחירים של תיקון תריסים בהרצליה

המחיר של תיקון תריסים בהרצליה מושפע מ-3 דברים: מתקן התריסים, סוג התקלה וסוג התריס (לדוגמה תריס גלילה). לגבי מתקן התריסים יש לכם הכי הרבה שליטה, כי יש לכם את האפשרות לבצע השוואת מחירים בין המתקנים השונים. בעזרתנו גם תוכלו לעשות את זה בצורה פשוטה אפילו יותר. רק התקשרו אלינו, או השאירו פרטים, ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין מספר מתקני תריסים בהרצליה. דברו, איתם השוו איתם את המחירים וחסכו בעלויות.

 

תיקון תריסים בהרצליה

כמה עולה תיקון תריסים בהרצליה?

כמו שכבר אמרנו המחיר של תיקון תריסים בהרצליה תלוי גם בסוג התריס ובתקלה עצמה. אם אתם לא סגורים בדיוק על מה התקלה תוכלו להזמין טכנאי תריסים שיבוא לבדוק את התקלה. עלות הביקור שלו תהיה בין 150 - 250 ש"ח, אבל כמובן שלאחר התיקון מחיר הביקור ירד ותשלמו רק על התיקון עצמו. אם אתם מתעניינים תוכלו לעיין במחירים של תיקוני תריסים נפוצים. חשוב לציין שתיקון תריסים חשמליים בהרצליה יעלה יותר מאשר תיקון תריסים ידניים.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תריסים בהרצליה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תריסים בהרצליה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תוכלו לתקן את כל סוגי התריסים

פורטל חלונות פלוס עובד עם הרבה טכנאי תריסים בעיר ככה שנוכל לעזור לכם לכל סוג תריס שיש לכם. בין אם מדובר בשלבים שנשברו בתריס ההזזה, תקלה בתריס החשמלי או גם אם תצטרכו תיקון תריס גלילה בהרצליה אנחנו נוכל לעזור לכם למצוא פיתרון בקלות. אחרי שמשאירים אצלנו פרטים אנחנו דואגים ליצור איתכם קשר כדי להבין בדיוק איזה סוג תריס יש לכם ולשלוח לכם את טכנאי התריסים הטוב ביותר עבור השימוש שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

לא רק בעיר, מצאו תיקון תריסים באזור הרצליה

גם אם אתם לא גרים בתוך העיר ואתם צריכים שירות של תיקון תריסים באזור הרצליה אנחנו בהחלט נדע לקשר ביניכם לבין האדם הנכון באיזור מגורכם, לפי סוג התריס וכמובן לפי איזור המגורים. מעניין לומר שאנחנו מקבלים הרבה פניות בנושא תיקון תריסי הזזה בהרצליה והאיזור, כך שאם הוא נשבר לכם כל שני וחמישי - אל תדאגו אתם לא לבד.