תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בחולון

דרך פורטל 'חלונות פלוס' ניתן להזמין שירות של תיקון תריסים בחולון מכל סוג: תריסי הזזה, גלילה, תריס חשמלי ועוד. קבלו עד שלוש הצעות מחיר והשוו ביניהן.

שירותי תיקון תריסים בחולון והסביבה

על אף שלעיתים ניתן לתקן את התריס באופן עצמאי, רבים בוחרים לעשות זאת תוך קבלת עזרה מגורם מקצועי ומיומן. הסיבות לכך ברורות מאחר ולמתקן תריסים יש את כל הציוד וכלי העבודה הנדרשים בשביל לטפל בתקלות וכמובן שהוא מחזיק גם בחלקי חילוף. העלות לרוב תסתכם בכמה מאות שקלים אך תוכלו לקבל שקט למשך תקופה ארוכה.

 

תיקון תריסים בחולון

מחיר תיקון תריסים בחולון

הציצו במחירון הבא ותוכלו לגלות מידע חשוב וחיוני אודות העלויות והמחירים של שירותי תיקון תריסים בחולון ובסביבתה הקרובה:

מחירון תיקון תריסים באזור חולון

תיקון תריס גלילה חשמלי בחולון שנתקע בארגז

כמה עולה לתקן תריס חשמלי שנתקע בארגז?


200 - 550 ש"ח
מה המחיר להחלפת מנוע בתריס חשמלי?

מתייחס למנוע עבור תריס במשקל של עד 100 ק"ג.


1,000 - 1,6000 ש"ח
החלפה של רצועה בתריס גלילה ידני

כולל עבודה ואת מחיר הרצועה.


150 - 350 ש"ח
החלפת שלבים שנשברו בתריס גלילה

קראו עוד על תיקון תריסי גלילה.


250 - 350 ש"ח
החלפת גלגלי מסילה בתריס שלבים

ראו דוגמאות נוספות למחירי תיקון תריסי שלבים.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

איזה תריסים ניתן לתקן דרכנו?

אז איזה תריסים אנו מתקנים? הנה רשימה של סוגי התריסים הנפוצים ביותר, עם פירוט על התיקון של כל אחד מהם:

תיקון תריסי הזזה: כאשר מדובר על תריסי הזזה, יש לא מעט תקלות הקשורות בתיקון של שלבי התריס, תיקון של מחזיקי השלבים ועבודות נוספות. אנו מספקים שירותי תיקון תריסי הזזה בחולון גם בעבור תריסי פלסטיק וגם תריסי אלומיניום.

 

תיקון תריסי גלילה: אנו מקבלים לא מעט פניות של גולשים המעוניינים בתיקון תריס גלילה אשר יצא מהמסילה או טיפול במנגנון של התריס. בנוסף, כאשר מדובר על תיקון תריסי גלילה ידניים בחולון - רבים מחפשים להחליף את הרצועה שבעזרתה מרימים ומורידים את התריס.

 

תיקון תריסים חשמליים: כיום בבתים רבים בעיר חולון מותקנים תריסים חשמליים ביציאה אל המרפסת או החצר אך גם באזורים נוספים כמו בחלון שבחדרי השינה ואפילו באזור המטבח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקוני תריסים בחולון - קצת על חלקי החילוף:

תיקון איכותי אינו מתייחס רק לעבודה עצמה, שצריכה כמובן להתבצע במיומנות גבוהה ובדיוק, אלא גם לחלקי החילוף שבהם משתמשים. כך למשל, אם אתם מתכננים להחליף מנוע לתריס חשמלי, הקפידו כי מדובר על מנוע איכותי של חברה מוכרת כמו חברת סומפי או חברת קליל.

כיצד מקבלים הצעות מחיר ממתקני תריסים?

תהליך קבלת הצעות המחיר דרך האתר הוא די פשוט ומהיר, משאירים מידע באחד מטפסי יצירת הקשר ואנו חוזרים אליכם טלפונית בשביל להבין מה בדיוק נדרש לכם. לאחר מכן, נציד מהמוקד שלנו, יעביר את הפנייה שלכם אל מספר מתקני תריסי בחולון אשר זמינים לספק לכם את השירות והם יעבירו לכם הצעת מחיר.

תיקון תריסים וחלונות אלומיניום בחולון

פרט לתיקון של תריסים, כדאי להזכיר כי אנו גם מספקים מענה בעבור תיקון חלונות אלומיניום מכל הסוגים, בין היתר חלונות דריי קיפ, חלונות הזזה וגם חלונות הנמצאים בחדרי ממ"ד.