תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בחיפה

התריס נתקע? הפסיק לעבוד? צריכים תיקון תריסים בחיפה? בפורטל חלונות פלוס תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו טכנאי לתיקון תריסים! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר במהירות ובקלות!

מחיר תיקון תריסים חשמליים בחיפה

מחיר ביקור טכנאי לתיקון תריסים בחיפה הוא 200 ש''ח בממוצע. טווח המחירים הוא בין 150 - 250 ש''ח. שימו לב: במידה ואתם מבצעים תיקון תריס חשמלי בחיפה לדוגמא מחיר הביקור מתקזז ולמעשה אתם צריכים לשלם רק על תיקון התריס. יש לציין שהמחיר מתייחס לשעות העבודה המקובלות ובימי העבודה המקובלים, במידה ולא המחיר יעלה בהתאם.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תיקון תריסים בחיפה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תיקון תריסים בחיפה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון תיקון תריסים בחיפה

לפניכם מחירון של תיקון תריסים חשמליים בחיפה מכל הסוגים (כולל תריס ידני).

מחירים של תיקון תריסים בחיפה

כמה עולה החלפת שלב בתריס שלבים?

המחיר המוצג הוא עבור החלפה של שלב בודד בתריס.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של החלפת רצועה בתריס גלילה ידני?

להחלפה של רצועה בודדת כולל הוצאת הרצועה הקרועה.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של החלפת מנוע בתריס החשמלי?

המחיר משתנה בהתאם לסוג המנוע וסוג התריס.


1000 - 1600 ש"ח
עלות ביקור סטנדרטי של מתקן תריסים בעיר

במועדים מיוחדים כמו שבתות וחגים המחיר צפוי להתייקר.


150 - 250 ש"ח
שחרור תריס חשמלי שתקוע בארגז העליון

סוג התריס משפיע על עלות העבודה. 


250 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

צריכים תיקון תריסים בחיפה? השוו מחירים

בפורטל חלונות פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לתיקון תריסים בחיפה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! מה שנשאר לכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסים בחיפה מכל הסוגים

כפי שציינו קודם לכן,ניתן למצוא תיקוני תריסים בחיפה עבור כל סוגי התריסים כאשר העבודות הנפוצות הן:

 • תיקון תריסים חשמליים בחיפה: בתריס חשמלי יש לא מעט תקלות החל ממצבים בהם התריס תקוע ולא מגיב ועד למצבים בהם חלק מהתריסים זזים ממקומם ומפריעים לפעילות תקינה של המערכת. לפני שרצים להחליף מנוע לתריס החשמלי, חשוב לקרוא לטכנאי שיעיף מבט ויבדוק את המערכת, יתכן והתקלה תתוקן על ידי סידור התריסים במקומם והעלות תהיה נמוכה באופן משמעותי.

 • תיקון תריסי גלילה בחיפה: כאשר אנו מדברים על תיקון של תריס גלילה, נדרש להבין האם מדובר בתריס חשמלי או ידני. בתריסים הידניים התקלות הנפוצות הן בדרך כלל מצב בו נדרש להחליף את המנגון עצמו או את רצועת המשיכה שנקרעת לאחר שימוש ממושך.

 • תיקון תריס שלבים: אחד מהשלבים בתריס נהרס או נפל? אולי נדרש להחליף דווקא את תופסני התריס או את גלגלי המסילה? הזמינו בעל מקצוע לטיפול מקצועי עוד היום.

 

תיקון תריסים בחיפה

תקלות נפוצות בתריסים ידניים

לפניכם 3 התקלות הנפוצות אשר מצריכות תיקון תריסים בחיפה:

 • שלבים זזו מהמסילה - כאשר תקלה זו מתרחשת יש צורך לפתוח את הארגז של התריס ולסדר את התריס חזרה במקומו מכיוון שלא נצליח להוריד את התריס חזרה מבלי לעשות זאת.
   
 •  שלבים נשברו - כאשר חלק מהשלבים נשברים יש צורך להחליפם בשלבים חדשים.
   
 • רצועה נקרעה - כאשר הרצועה שתפקידה להוריד ולהעלות את התריס נקרעת, יש צורך לפתוח את הארגז של התריס ולהחליף את הרצועה הקרועה ברצועה חדשה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תקלות נפוצות בתריסים חשמליים

אלו התקלות הנפוצות ביותר שמצריכות תיקון תריסים חשמליים בחיפה:

 • תריס תקוע - תקלה זו הינה תקלה נפוצה בקרב תריסים חשמליים. איך תדעו שזה קורה? התריס לא עולה ולא יורד? התריס שלכם תקוע וברוב המקרים זה מצריך החלפה מנוע.
   
 • תריס לא יורד - כאשר תקלה זו מתרחשת לרוב הבעיה תהיה או במתג החשמלי או ברצועה של התריס שכנראה נקרעה ואולי אפילו בעיה במנוע.
   
 • התריס מרעיש - כאשר התריס חורק ומרעיש לרוב זה יקרה בגלל הצטברות של לכלוך במסילות, לעיתים זה גם יכול לקרות כאשר אחד השלבים בתריס התעקם, ניתן לנסות לפתור את זה בניקיון של המסילות והחלפת השלב העקום.

שאלות נפוצות על תיקון תריסים בחיפה ששאלתם

איך אפשר לשמור על הרצועה של תריס ידני במצב תקין?

על מנת להימנע מהזמנת טכנאי לתיקון תריסים בחיפה, בעת פתיחה או סגירה של התריס, חשוב למשוך את הרצועה בעדינות ולא לבצע משיכות חזקות שעלולות לקרוע אותה בשל הלחץ. יחד עם זאת חשוב לציין שלאורך הזמן הרצועה מתבלה ונעשית יבשה ולכן יתכן וגם אם ביצעתם שימוש נכון היא תיקרע לאחר מספר שנים.


איך אדע האם הבעיה בתריס החשמלי דורשת החלפת מנוע?

נסו ללחוץ על כפתור התריס ולראות האם ישנו רעש של המנוע או אפילו תזוזה קלה של התריס. במידה וכן, כנראה שהמנוע תקין והתריס פשוט תקוע מסיבות אחרות כמו בריחה של השלבים הצידה או תקלות אחרות. במידה ולא, הזמינו טכנאי תיקון תריסים חשמליים בחיפה.


למה כדאי לבחור בחומר האלומיניום לייצור תריסים?

חומר האלומיניום נחשב מצד אחד לחומר קל ונוח לעבודה ועיצוב ומהצד השני לחומר עמיד מאוד בפני נזקים של מזג האוויר והוא כמובן אינו מחליד.