תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בחיפה

מצאו באמצעות אתר 'חלונות פלוס' תיקון תריסים מכל הסוגים כולל תריסי גלילה, תריסים חשמליים וגם תריסים ידניים. דרך האתר ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

השוו מחירים עבור תיקון תריסים בחיפה

יש לכם תריסים בבית או בעסק? לאורך השנים בעקבות השימוש הרב בתריס, נוצר בלאי טבעי והתריסים עלולים להישבר ולהתקלקל. תיקון תריסים בחיפה הוא שירות נפוץ ומבוקש וזאת מאחר והתריסים משמשים לוויסות של האור הנכנס לשטח הבית ותריס שאינו תקין יכול לפגוע משמעותית באיכות החיים. באמצעות אתר 'חלונות פלוס' תוכלו לקבל הצעות מחיר ממתקני תריסים מחיפה והסביבה ולבחור בהצעה הטובה ביותר.

תיקון תריסים בחיפה

מחיר תיקון תריסים בחיפה

במידה ואתם מעוניינים להבין מה המחיר שנדרש לשלם עבור פעולת התיקון של התריס שלכם, חשוב שתדעו שהמחיר נקבע בדרך כלל לפי סוג התריס שלכם, סוג פעולת התיקון שנדרש לבצע וכמובן מורכבות העבודה שעשויה להשתנות בין עבודה לעבודה. להלן מחירון קצר המציג עלויות של תיקון תריסים בחיפה והסביבה.

מחירים של תיקון תריסים בחיפה

כמה עולה החלפת שלב בתריס שלבים?

המחיר המוצג הוא עבור החלפה של שלב בודד בתריס.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של החלפת רצועה בתריס גלילה ידני?

להחלפה של רצועה בודדת כולל הוצאת הרצועה הקרועה.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של החלפת מנוע בתריס החשמלי?

המחיר משתנה בהתאם לסוג המנוע וסוג התריס.


1000 - 1600 ש"ח
עלות ביקור סטנדרטי של מתקן תריסים בעיר

במועדים מיוחדים כמו שבתות וחגים המחיר צפוי להתייקר.


150 - 250 ש"ח
שחרור תריס חשמלי שתקוע בארגז העליון

סוג התריס משפיע על עלות העבודה. 


250 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

>> מתגוררים בבקרבת העיר חיפה? היכנסו וקראו גם על תיקון תריסים בקריות.

תיקון תריסים ישנים בחיפה והסביבה

גם אם יש אצלכם בבית תריסים ישנים מאוד מלפני כמה שנים ונדרש לבצע בהם החלפה מסיבית של הרכיבים השונים, תוכלו להזמין בעל מקצוע מעולה לתיקון וההחלפה. תיקון תריסים ישנים בחיפה, כמו במקומות אחרים בארץ, זו למעשה פעולה הדורשת מיומנות וידע מקצועי וזאת מאחר והתריסים הישנים נחשבים לעדינים מאוד והשלבים עשויים להתפרק עם כל נגיעה קלה.  בעל המקצוע יגיע להחליף את המערכת החל מהשלבים ועד לגלגלים או התופסנים ולאחר מכן יוודא את תקינות התריס בפתיחה או סגירה.

תיקוני תריסים בחיפה מכל הסוגים

כפי שציינו קודם לכן,ניתן למצוא תיקוני תריסים בחיפה עבור כל סוגי התריסים כאשר העבודות הנפוצות הן:

  • תיקון תריסים חשמליים בחיפה: בתריס חשמלי יש לא מעט תקלות החל ממצבים בהם התריס תקוע ולא מגיב ועד למצבים בהם חלק מהתריסים זזים ממקומם ומפריעים לפעילות תקינה של המערכת. לפני שרצים להחליף מנוע לתריס החשמלי, חשוב לקרוא לטכנאי שיעיף מבט ויבדוק את המערכת, יתכן והתקלה תתוקן על ידי סידור התריסים במקומם והעלות תהיה נמוכה באופן משמעותי.

  • תיקון תריסי גלילה בחיפה: כאשר אנו מדברים על תיקון של תריס גלילה, נדרש להבין האם מדובר בתריס חשמלי או ידני. בתריסים הידניים התקלות הנפוצות הן בדרך כלל מצב בו נדרש להחליף את המנגון עצמו או את רצועת המשיכה שנקרעת לאחר שימוש ממושך.

  • ​תיקון תריס שלבים: אחד מהשלבים בתריס נהרס או נפל? אולי נדרש להחליף דווקא את תופסני התריס או את גלגלי המסילה? הזמינו בעל מקצוע לטיפול מקצועי עוד היום.

איך לבחור טכנאי תריסים באזור חיפה?

ראשית, נמליץ לכם לקרוא ביקורות על טכנאי תריסים בחיפה ברחבי הרשת לאחר שקיבלתם ממנו הצעת מחיר. בנוסף חשוב לוודא שהמחיר הוגן ונמצא בטווח המחירים ההגיוני עבור ביצוע פעולת התיקון. במחירון של חלונות פלוס תוכלו לקבל מידע נוסף על העלויות ולהיות מוכנים יותר לשיחה עם בעל המקצוע. כמו כן, חשוב לבקש לראות עבודות קודמות ולשאול את מתקן התריסים האם יצא לו לעבוד עם סוג התריס שיש ברשותכם ואף לציין במקרים מסוימים את שמו של יצרן התריס או לשלוח תמונה של התקלה אל הטכנאי. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

הזמינו תיקון תריס בחיפה דרך חלונות פלוס

לא רק שהפורטל שלנו עוזר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בצורה קלה ונוחה, הוא גם חוסך המון אנרגיה וכמובן בסופו של דבר עוזר לקבל מחירים נוחים יותר. ניתן למצוא לא מעט בעלי מקצוע שמעניקים שירות של תיקון תריסים באזור חיפה עצמה או בסביבה הקרובה, אך לא כולם מנוסים ומקצועיים באותה המידה ולכן בעת תיקון תריס בחיפה חשוב לבחור בעל מקצוע אמין ומקצועי שיתן יחס אישי לאורך הדרך. השאירו פרטים בטופס המצורף ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים בהקדם ונעביר את הפנייה שלכם אל בעלי המקצוע המתאימים ביותר לתיקון התריס שלכם.

תריסים בחיפה - שאלות נפוצות:

איך אפשר לשמור על הרצועה של תריס ידני במצב תקין?

בעת פתיחה או סגירה של התריס, חשוב למשוך את הרצועה בעדינות ולא לבצע משיכות חזקות שעלולות לקרוע אותה בשל הלחץ. יחד עם זאת חשוב לציין שלאורך הזמן הרצועה מתבלה ונעשית יבשה ולכן יתכן וגם אם ביצעתם שימוש נכון היא תיקרע לאחר מספר שנים.


איך אדע האם הבעיה בתריס החשמלי דורשת החלפת מנוע?

נסו ללחוץ על כפתור התריס ולראות האם ישנו רעש של המנוע או אפילו תזוזה קלה של התריס. במידה וכן, כנראה שהמנוע תקין והתריס פשוט תקוע מסיבות אחרות כמו בריחה של השלבים הצידה או תקלות אחרות.


למה כדאי לבחור בחומר האלומיניום לייצור תריסים?

חומר האלומיניום נחשב מצד אחד לחומר קל ונוח לעבודה ועיצוב ומהצד השני לחומר עמיד מאוד בפני נזקים של מזג האוויר והוא כמובן אינו מחליד.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה