תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בירושלים

כמה עולה לתקן תריסים בירושלים? ואיך מוצאים בעל מקצוע מומלץ בתחום לתיקון של התריס? גלו את כל התשובות ומצאו מתקן תריסים מקצועי בעיר ירושלים ובסביבתה.

הזמינו טכנאי תריסים בירושלים דרך חלונות פלוס

פורטל חלונות פלוס הוא הפורטל הגדול בישראל אשר מרכז מגוון רחב מאוד של טכנאי תריסים בתחום של תיקון תריסים חשמליים בירושלים וגם התקנה של תריסים חדשים מכל סוג. ניתן לקבל פניות והצעות מחיר מעד 3 בעל מקצוע שונים וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר מתוכן. אנו מרכזים את כל בעלי המקצוע המומלצים, המקצועיים והאמינים ביותר אשר מספקים שירות ברחבי העיר ירושלים וזאת במטרה להקל עליכם את תהליך החיפוש האורך והאינטנסיבי.

תיקון תריסים בירושלים

איך מוצאים תיקון תריסים בירושלים במחיר זול?

פרט לעובדה ששיטת השוואת המחירים יכולה לסייע לכם במציאת שירותי תיקון תריסים בירושלים בזול, תוכלו גם לבקש מטכנאי התריסים לרכוש בעצמכם את החלקים השונים, החל מהמנוע, כאשר מחליפים מנוע בתריס חשמלי ועד לרצועות של תריסי גלילה ידניים.

כך למעשה תצטרכו לשלם רק עבור העבודה עצמה וללא החומרים המחירים זולים משמעותית. כמו כן, תיקון של מספר תריסים ברחבי הבית, עשוי לספק לכם מחיר זול יותר פר תריס ולכן בדקו את האפשרות של תיקון מספר תריסים בו זמנית בעת ביקורו של בעל המקצוע.

מה הם סוגי התריסים שניתן לתקן דרכנו?

תיקון תריסים חשמליים בירושלים: תריסים אלו נפוצים מאוד ברחבי העיר ומהווים פתרון נוח למדי ליציאה אל החצר או אל המרפסת. אך היות ומדובר במנגון מורכב הפועל על מנוע, אנו רואים לא פעם מגוון של תקלות בתריסים החשמליים אשר דורשים הזמנה של בעל מקצוע שמתמחה בפעולות התיקון והחלפת החלקים והרכיבים השונים.

תיקון תריסי שלבים: לא פעם תריסי שלבים נשברים או מתפוררים ולכן אפשר להזמין שירות של החלפה חלקית של שלבי התריס או החלפה מלאה של כל התריס, החל מהשלבים ועד לשלות אשר מחזיקות אותו בצידיו.

תיקון תריסי הזזה בירושלים: ניתן להזמין שירותי תיקון עבור תקלות שונות בגלגלי התריס אשר נוסעים לאורכה של המסילה וגם במנגנון הנעילה אשר מתקלקל לא פעם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקוני תריסים בירושלים - שאלות נפוצות:

התריס החשמלי תקוע למעלה ואינו יורד, מה עשויה להיות הבעיה?

ייתכן שחלק מהשלבים נתקעו בתוך הארגז מאחר וזזו הצידה תוך כדי הפעולה. הזמינו בעל מקצוע לצורך תיקון התריס לבדיקה מעמיקה יותר.


באיזה אזורים בעיר אתם מעניקים שירות?

בכל אזורי העיר ירושלים, כולל שכונת תלפיות, גילה, פסגת זאב ועוד.


מה המחיר של תיקון תריסי גלילה בירושלים?

תלוי בסוג התקלה. החלפה של רצועות או שלבים שבורים תעלה בין 200 ש"ח ל-350 ש"ח בעוד החלפה של התריס בשלמותו תעלה בין 500 ש"ח ל-900 ש"ח.


כיצד מוצאים בעל מקצוע מומלץ לתיקון תריסים בעיר?

בשביל למצוא בעל מקצוע המתמחה בתיקון תריס בירושלים, נמליץ לכם לקרוא המלצות על החברה או נותן השירות ולוודא איתו שביצע עבודות דומות. נציין כי כל בעלי המקצוע שעובדים איתנו בפורטל חלונות פלוס, נבדקו ונמצאו בעלי ביקורות טובות.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה