תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בכפר סבא

התריס שעושה בעיות? זקוקים לעזרה של גורם מקצועי? פורטל חלונות פלוס עוזר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מטכנאי תריסים בכפר סבא והסביבה. ניתן להזמין באתר תיקון תריסים חשמליים או ידניים מכל סוג, גודל ודגם.

תיקון תריסים בכפר סבא במחירים מעולים

למה לשלם יקר כאשר אפשר לקבל הצעות אטרקטיביות ומשתלמות על תיקון של התריס? הדרך הנכונה להוזיל מחירים היא באמצעות הכרת העלויות וטווחי המחיר לכל עבודה ועבודה וכמובן באמצעות השוואת מחירים קצרה, שיכולה לחסוך לכם בגדול. דרך פורטל חלונות פלוס תקבלו עד שלוש הצעות מחיר ממתקינים ואנשי תריסים שישמחו להעניק לכם שירותי תיקון תריסים בכפר סבא וגם בסביבה הקרובה של העיר וכך תוכלו להשוות בין הצעה להצעה ולוודא שהמחיר זול והוגן. 

 

תיקון תריסים בכפר סבא

האם לתקן את התריס או להחליף אותו?

כמעט תמיד, יהיה ניתן לבצע תיקון תריסים וזאת תהיה האופציה המשתלמת יותר מבחינה כלכלית. רוב התקלות שמתרחשות בתריסים ניתנות לתיקון בעלות נמוכה יחסית, של בין 200 ש"ח ל-500 ש"ח, בעוד החלפה של התריס בשלמותו תהיה יקרה יותר ויכולה לעלות כמה למעלה מ-1,000 ש"ח, הכל כמובן תלוי בסוג התריס, הדגם הספציפי והמנגנון שלו.

 

המלצתנו היא להחליף תריס רק במצבים שבהם התיקון מאוד יקר, כמו במקרים שבהם צריך להחליף מנוע בתריס חשמלי או במקרים שבהם התריס הנוכחי ישן מאוד, השלבים כבר מתפרקים ובלויים ואתם צופים שיצוצו בעיות נוספות בעתיד הקרוב.

שירותי תיקון תריסי הזזה בכפר סבא והסביבה

מה בדיוק התקלות שיכולות להתרחש בתריסי הזזה? הדבר הנפוץ ביותר הוא מצב בו השלבים של התריס נשברים או נופלים. תקלה נפוצה נוספת היא כאשר המסילה של התריס מתעקמת ולא נוכל לפתוח ולסגור אותו. במצבים כאלה, נדרש מאיתנו להחליף את המסילה בחדשה.

 

כמו כן, ייתכנו תקלות הקשורות לגלגלים שתפקידם להזיז את תריסי ההזזה לאורכה של המסילה, אם הגלגלים שחוקים - נשמע רעשים בעת הפתיחה ובמקרים רבים גם לא נצליח לפתוח את התריס בצורה חלקה. הזמינו שירותי תיקון תריסי הזזה בכפר סבא דרך האתר וקבלו מספר הצעות מחיר של טכנאי תריסים שונים.

שאלות על תיקון תריסים בכפר סבא

האם אפשר להזמין גם שירות עבור החלפת רצועה שנקרעה?

בהחלט. החלפת רצועה בלויה שנקרעה שירות נפוץ למדי. רוב טכנאי התריסים אשר מספקים שירותי תיקון תריסי גלילה בכפר סבא יגבו על עבודה כזו בין 150 ל-350 ש"ח


כמה עולה תיקון תריס חשמלי בכפר סבא?

המחירים נעים בין 300 ש"ח ל-1,000 ש"ח, תלוי כמובן בסוג התקלה ועלות הרכיבים. 


האם הטכנאי מספק את הרכיבים החדשים בעצמו?

ברוב המקרים כן. יחד עם זאת, תמיד אפשר לבדוק את האופציה של רכישה עצמאית של הרכיב החדש, במידה וברצונכם להוזיל עלויות.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה