תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בלוד

נשבר התריס או שהוא משום מה לא עולה? מחפשים תיקון תריסים בלוד? עם פורטל חלונות פלוס תוכלו להשוות מחירים בין טכנאי תריסים ובכך לדואג שתיקון תריסים בלוד יהיה לכם שירות זול.

תיקון תריסים בלוד עם חלונות פלוס

הילד שיחק עם הכדור או שהרוח הייתה חזקה מדי, וכמובן - נשבר התריס. ניסיתם להתעלם מזה, אבל הפס אור הזה מאיר ישר לתוך העיניים שלכם ולוקח מכם שעת שינה כה חשובה בבוקר. למזלכם, יש לזה פיתרון פשוט. התקשרו אלינו או השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו כבר נקשר ביניכם לבין מתקני תריסים בלוד שידאגו להחזיר את שעות השינה שלכם.

 

תיקון תריסים בלוד

מה המחיר של תיקון תריסים בלוד?

למזלכם העוד יותר גדול תיקון תריסים בלוד זה אפילו לא שירות יקר במיוחד. לרוב העלות שלו תהיה בין 150 - 250 ש"ח לביקור. כמובן המחיר יהיה שונה במידה והתיקון יעלה יותר אז שימו לב לנסות לתאר לטכנאי התריסים את התקלה בשביל להבין את העלות המשוערת. תוכלו גם להסתכל על מחירים של תיקונים נוספים.

 

מחיר ממוצע לתיקון תריסים בלוד

מחיר ממוצע לתיקון תריסים בלוד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

השוואת מחירים באמצעות חלונות פלוס

תיקון תריסים בלוד יכול להיות יקר או זול יותר, וכולנו תמיד נשמח לחסוך כמה שקלים אם נוכל לקבל את אותו התיקון באותה האיכות. פה אנחנו נכנסים לתמונה. עם פורטל חלונות פלוס תוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 טכנאי תריסים בלוד ואז להשוות את המחירים ביניהם ולבחור את האחד שנותן לכם את המחיר הטוב ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

אילו תריסים אפשר לתקן בעזרתנו?

אנחנו עובדים עם טכנאי תריסים שיכולים לעזור לכם בכל מיני סוגי תריסים במידה ואלה התריסים שיש לכם. לא מצאתם את סוג התריס שלכם? התקשרו אלינו לברר אם נוכל לעזור לכם גם בסוג התריס שלכם.

  • תריסים חשמליים: באמצעותנו תוכלו למצוא תיקון תריסים בלוד לתקלות של התריס החשמלי שלכם.
     
  • תריס שלבים: נעזור לכם למצוא תיקון של תריס שלבים גם כן.
     
  • תריס גלילה: במקרה הזה התריס יכול להיות חשמלי או ידני אז חשוב להגיד למתקן איזה סוג תריס זה.