תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בנס ציונה

התריס נשבר? התריס החשמלי תקוע ולא עולה? צריכים תיקון תריסים בנס ציונה? פורטל חלונות פלוס יעזור לכם למצוא טכנאי תריסים שיחזיר את האור לחדרכם.

תיקון תריסים בנס ציונה השוואת מחירים

אם התריס שלכם תקול ואתם מחפשים תיקון תריסים בנס ציונה הגעתם למקום הנכון בהחלט. פורטל חלונות פלוס עובדים עם הרבה מתקני תריסים ברחבי הארץ וללא ספק נוכל לעזור לכם למצוא מתקן תריסים. רק התקשרו אלינו, או תשאירו פרטים, ונקשר ביניכן לבין עד 3 מתקני תריסים בנס ציונה. ערכו השוואת מחירים וחסכו בעלויות.

 

תיקון תריסים בנס ציונה

כמה עולה מתקן תריסים בנס ציונה?

לרוב תיקון תריסים בנס ציונה לא יהיה מאוד יקר כשמדובר על בין 150 - 250 ש"ח. שימו לב שהמחיר יכול להשתנות בהתאם לתקלה. תוכלו לראות מחירון מלא.

 

מחיר ממוצע לתיקון תריסי בנס ציונה

מחיר ממוצע לתיקון תריסי בנס ציונה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

צריכים תיקון תריסים חשמליים בנס ציונה?

כמובן נוכל לעזור לכם גם אם תצטרכו תיקון תריסים חשמליים בנס ציונה. לצערנו בתריסים חשמליים יכולות להיות הרבה תקלות וזה בהחלט לא משהו שתוכלו לעשות בעצמכם. שימו לב שתיקון תריסים חשמליים יהיה יקר יותר (בין 300 - 1,000 ש"ח, בהתאם לעבודה שיצטרך לעשות) מתיקון תריסים ידניים. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריס גלילה - לתקן לבד?

תיקון של תריס הגלילה בעצמנו יכול להיות דבר מפתה, ובהחלט לפעמים אפשר לשחק עם זה מעט ולתקן אותו לבד. עם זאת כן היינו ממליצים להיזהר עם זה, כי לפעמים המשחק עם התריס יכול לעשות נזק רב ואז מחיר התיקון יעלה. בהתחשב בזה שמדובר על שירות לא מאוד יקר, יכול להיות שעדיף כבר לתת למתקן תריסים מקצועי לעשות את זה.