תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בנשר

שוב פעם תקלה בתריס? זקוקים להחלפה של רכיב כזה או אחר? מעוניינים לקבל שירותי תיקון תריסים בנשר ע"י טכנאי מקצועי? היעזרו בפורטל חלונות פלוס!

שירותי תיקון תריסים בנשר והסביבה

למרות שבחלק מהמקרים תוכלו לתקן את התריס בכוחות עצמכם, ברוב הגדול של המקרים - תיקון מקצועי יתבצע על ידי בעל מקצוע מיומן, המחזיק בחלקי חילוף מקוריים, כלי עבודה מתאימים וגם לא מעט ניסיון מקצועי בעבודות מסוג זה. דרך פורטל 'חלונות פלוס' אפשר להשוות בין ההצעות השונות בעבור תיקון תריסים בנשר ולקבל (ללא עלות) הצעות מחיר אמיתיות של טכנאים מובילים.

 

תיקון תריסים בנשר

תיקון תריסים חשמליים בנשר - כמה זה עולה?

כאשר מדובר על תקלות סטנדרטיות, אשר אינן קשורות למנוע התריס, נוכל להעריך כי עלות התיקון תנוע בין 400 ל-700 ש"ח בממוצע. מחיר זה מתייחס לתיקון המתג, שחרור של הרצועה ועוד. 

מחיר ממוצע לתיקון תריס חשמלי

מחיר ממוצע לתיקון תריס חשמלי: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


 

>>> גלו כמה עולה החלפת תריס חשמלי.

תיקון תריס בנשר - תקלות נפוצות:

כאשר מדובר על תיקון תריסים, ישנן מספר תקלות נפוצות אשר נוטות לחזור על עצמן. להלן רשימה של התקלות הנפוצות ביותר בתחום:

  • החלפת רצועות בתריס: כאשר מדובר על תריסי גלילה ידניים אשר פתיחתם נעשית באמצעות רצועה הממוקמת בצידי התריס, הרצועה עשויה להתבלות ולהיקרע עם הזמן.
     
  • תקלות במנוע בתריס חשמלי: כאשר יש בעיה במנוע של התריס, נהיה חייבים להזמין בעל מקצוע על מנת שיפתח את הארגז העליון ויבדוק מה בדיוק הסיבה לתקלה. אפשר לומר כי בחלק מהמקרים לא יהיה מנוס מהחלפת מנוע לתריס חשמלי אך הדרך היחידה להבין זאת היא על ידי ביצוע בדיקה ושלילה של סיבות אחרות כמו תקלה בשלט וכדומה.
     
  • החלפת שלבים בתריס: רלוונטי בעיקר בעת תיקון תריסי שלבים אך אפשר לומר גם כי נפוץ גם בתריסי גלילה או הזזה. אם חלק מהשלבים כבר ישנים או שבורים, תידרשו להזמין שירותי תיקון תריסים בנשר ולהחליף את השלבים הספציפיים או לבחור בהחלפה של כל שלבי התריס.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מה גורם לתקלות בתריסים?

בטבלה הבאה, ריכזנו מספר סיבות אשר יכולות לגרום לתקלות בתריס וכיצד ניתן למנוע אותן. לפני הזמנת שירותי תיקון תריסים בנשר, נמליץ לכם להסתכל על הטבלה וללמוד מה אפשר לעשות על מנת למנוע את התקלות הללו:

 

סיבה לתקלה כיצד ניתן למנוע?

 

בלאי טבעי של רכיבים

 

הזמנת טכנאי אחת לתקופה של חצי שנה לביצוע בדיקה ותחזוקה

 

חפצים שחסמו את התריס

 

הזזת ריהוט הנמצא בקרבת התריס והורדה הדרגתית ומבוקרת

 

מגע עם מים אשר יוצר קצר

 

ניקוי התריס בעזרת מטלית לחה ולא עם צינור

 

לכלוך על מסילת התריס מונע את פתיחתו

 

ניקוי מסילת התריס מאבק ולכלוך