תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בנתניה

תריסים נוטים להתקלקל לאחר שימוש ממושך וזה כלל לא משנה אם מדובר בתריס ידני או חשמלי. הזמינו כעת שירותי תיקון תריסים בנתניה על ידי בעלי מקצוע מובילים המספקים את השירות באזור.

מהו מחיר ביקור טכנאי תריסים בנתניה?

עבור ביקור טכנאי לצורך תיקון תריסים בנתניה נהוג לשם בין 150 - 250 ש"ח. מדובר בעלות הכוללת הגעה של הטכנאי לצורך אפיון תקלה בתריסים. במידה ויאתר תקלה ותרצו שיתקן אותה, מחיר הביקור יתקזז מעלות העבודה הסופית. כמו כן, חשוב לצוות פורטל חלונות פלוס לציין שטווח המחירים המוצג מתייחס לעבודה בשעות פורמליות ובימי חול. אם תבחרו להזמין טכנאי תריסים בימי חג או בסופ"ש מחירי העבודה והביקור עשויים להתייקר.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תריסים בנתניה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תריסים בנתניה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תקלות נפוצות בתריסים ידניים ודרכי התיקון שלהם 

מתחת נציג כמה מהתקלות הנפוצות המצריכות תיקון תריסים בנתניה:

 • רצועת תריס גלילה שנקרעה - תריסי גלילי ידניים נפוצים בעיקר בבתים ישנים. לעתים קורה שהרצועה שבעזרתה אנחנו מכוונים את גובה התריס נקרעת בגלל שחיקה ושימוש אגרסיבי, מה שגורם לתריס ליפול בבת אחת, מבלי שנוכל להרים אותו. הפיתרון: טכנאי תריסים יוכל להתקין רצועות חדשות בתריס הגלילה שלכם ובכך לפתור את הבעיה.
   
 • גלגלת קפיץ שבורה - גלגלת קפיץ גם היא חלק ממכלול הרכיבים בתריסי גלילה וגם היא יכולה להתקלקל בגלל שחיקה ובלאי. הפיתרון: לרוב טכנאי תריסים בנתניה ידאג להחליף באותה הזדמנות את גלגלת הקפיץ השבורה ואת הרצועה, נמליץ לוודא מולו שהוא מחליף גם את הרצועות באותה הזדמנות.
   
 • שלב שבור בתריס - מערכת התריסים כולה נתמכת לרוב ברצועות הגלילה אבל מי שחווה את הלחץ הגבוה ביותר אחרי הרצועות הוא שלב התריס הראשון במערכת התריסים, הוא זה שמחזיק את כל משקל השלבים האחרים עליו ולכן הוא נוטה להישבר עם הזמן. נוסף לזה, בגלל שהשלבים בתריס גלילה עשויים מפלסטיק, הם עשויים להתייבש מהשמש ולהישבר עם הזמן בלי קשר. הפיתרון: תיקון תריסים בנתניה מהסוג הזה נחשב למורכב בהשוואה לעבודות התיקון האחרות שציינו וכאן יהיה על הטכנאי להרכיב את השלבים החדשים מאפס.
   
 • שלבי תריס שבורים בתריס שלבים - גם תריסי שלבים חווים לא פעם תקלות ומחייבים תיקון. הבעיה הנפוצה בתריסים אלו היא שבירה של אחד מהשלבים, העשויים מפלסטיק ונחשבים לפחות עמידים אך גם בעיה הנובעת מגלגלים המסילה שמחזיקים את כל מערכת התריסים ונחשקים. הפיתרון: במידה ויש צורך, טכנאי התריסים יחליף את שלבי התריס התקולים בחדשים ואם התקלה במסילה או בגלגלי המסילה - הוא יוכל להחליף הן את הגלגלים והן את המסילה.

 

תיקון תריסים חשמליים בנתניה

תקלות הדורשות תיקון תריסים חשמליים בנתניה

רוב התקלות, המחייבות תיקון תריס חשמלי בנתניה קשורות במנוע של התריס וכוללות: תריס חשמלי שמקצר, תריס שלא מגיב, וגם תריס שמזמזם. 

 • תריס מקצר - במקרים בהם התריס החשמלי שלכם מקצר בזמן שאתם מפעילים אותו, הדבר עשוי להעיד על כבל חשמל שנקרע במנוע. לעתים הפתרון שמוצע ע"י טכנאי תריסים הוא החלפה של הכבל הבעייתי אך ברוב המקרים, יהיה צורך בהחלפה של המנוע כולו.
   
 • תריס חשמלי לא מגיב - אם לחצתם על מתג התריס והתריס לא מגיב, הדבר עשוי לרמז על בעיה במנוע, כשלרוב מדובר על מנוע שנשחק ונהרס או על כבל חשמלי שנקרע. במידה ומדובר על מנוע של סומפי, יהיה ניתן להחליף רק את הכבל שנשרף אבל אך ביתר המנועים אין מנוס חוץ מלהחליף את המנוע המקולקל באחד חדש.
   
 • תריס מזמזם - במקרים בהם התריס החשמלי מזמזם ומרעיש, לרוב יעידו על חדירת חפץ זר לתוך ארגז התריסים. לרוב מדובר באבנים שנתקעות בשלבי התריסים ועולות לארגז התריס יחד איתם ונתקעות שם. טכנאי תריסים יוכל לחלץ את האבנים והגורמים לרעש מקופסת התריס ולתקן את הרכיבים שנפגעו עקב כך. 
   
 • למידע על תקלות נוספות בתריסים חשמליים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מחירון תיקון תריסים בנתניה

הנה מספר דוגמאות לעבודות תיקון נפוצות בתריסים מכל הסוגים. לפני שאתם מזמינים שירותי תיקון תריסים בנתניה, כדאי להציץ במחירון זה בשביל לבדוק האם העלויות שהתקבלו הן בטווח המוצג כאן או לפחות בקרבתו.

 

מחירון תיקון תריסים בנתניה

כמה עולה החלפה של תופסני תריס

החלפת תופסנים בתריס שלבים, כולל עבודה וחומרים.


250 - 350 ש"ח
כמה יעלה לשחרר תריס חשמלי שנתקע?

פתיחת הארגז העליון וסידור התריס במקום.


200 - 550 ש"ח
החלפה של מנוע לתריס גלילה

החלפת מנוע בתריס חשמלי, כולל עלות המנוע החדש.


1000 - 1600 ש"ח
החלפת רצועה לתריס גלילה ידני

המחיר כולל את פעולת ההחלפה ואת הרצועה עצמה.


150 - 350 ש"ח
תיקון של תריס חשמלי שמרעיש

שימון וניקוי התריס עד למצב תקין.


150 - 250 ש"ח
החלפת רצועה בתריסי גלילה

תיקון תריסים בנתניה הכולל את העבודה ואת הרצועה החדשה.


250 - 350 ש"ח
החלפת גלגלת קפיץ בתריס גלילה

המחיר כולל את הרכיב וההתקנה.


350 - 400 ש"ח
החלפת שלב בתריס שלבים

מחיר העבודה משתנה בהתאם לגודל התריס וסוג החומר שממנו התריס החדש יהיה עשוי (אלומיניום/ פלסטיק/ מוקצף) למידע נוסף על תיקון תריסי שלבים.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.
 

שאלות בנושא תיקון תריסים בנתניה

איך אוכל לאתר בעל מקצוע מיומן ומקצועי לתיקון תריסים חשמליים בנתניה?

תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס המצורף בעמוד ולקבל בחינם לנייד עד 3 בעלי מקצוע מומלצים, שביניהם תוכלו להשוות במחיר העבודה בטלפון ולבחור בהצעה הזולה ביותר, ללא התפשרות על טיב העבודה.


מתי כדאי לתקן את התריס ומתי להחליף אותו?

הדבר תלוי במערכת ההתריסים כולה. במידה ויש צורך להחליף מספר רב של רכיבים - עדיף יהיה להחליף כבר את כל המערכת אך במידה ומדובר במערכת חדשה יחסית שיש בה רכיב תקול יחיד - נמליץ להחליף את החלק התקול בלבד.