תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בנתניה

תריסים נוטים להתקלקל לאחר שימוש ממושך וזה כלל לא משנה אם מדובר בתריס ידני או חשמלי. הזמינו כעת שירותי תיקון תריסים בנתניה על ידי בעלי מקצוע מובילים המספקים את השירות באזור.

טכנאי תריסים בנתניה במחירים מעולים

התריס לא נפתח עד הסוף? אולי הוא פשוט לא נסגר כמו שצריך? בכל תקלה בתריסים, כדאי להיעזר בטכנאי תריסים שיודע כיצד לתקן את התריס ולהחליף בו את החלקים בהתאם לבעיה הקיימת. ומה לגבי המחיר? לא כל תיקון חייב לעלות הרבה ובהחלט אפשר לקבל מחירים אטרקטיביים מבעלי מקצוע המספקים שירות בעיר, הן לתריס ידני והן לחשמלי. הזמינו שירותי תיקון תריסים בנתניה דרך פורטל חלונות פלוס ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות. 

 

תיקון תריסים בנתניה

תיקון תריסי גלילה, רפפה וגם הזזה

לכל סוג של תריס, יש בעיות אחרות שנחשבות לנפוצות בו כך למשל בתריסי גלילה חשמליים יש לא מעט תקלות שבהן התריס עצמו זז ויוצא מהמקום, מה שגורם לו להיתקע למעלה ומונע מאיתנו להוריד אותו כלפי מטה. לעומת זאת, בתריסי הזזה אנו רואים לעיתים קרובות מצבים שבהם ישנה בעיה עם המסילה עצמה מאחר והיא התעקמה או לחילופין הגלגלים נהרסו. לגבי תריסי רפפה, ניתן להחליף את השלבים שנשברו וגם לבצע החלפה או התקנה של כל התריס במצבים בהם מדובר בתריס ישן שכבר מתפרק לגמרי.

עלויות ומחירים של תיקון תריסים בנתניה

הנה מספר דוגמאות לעבודות תיקון נפוצות בתריסים מכל הסוגים. לפני הזמנת שירותי תיקון תריסים בנתניה, כדאי להציץ במחירון זה בשביל לבדוק האם העלויות שהתקבלו הן בטווח המוצג כאן או לפחות בקרבתו.

מחירון תיקון תריסים בנתניה

כמה עולה החלפה של תופסני תריס

החלפת תופסנים בתריס שלבים, כולל עבודה וחומרים.


250 - 350 ש"ח
כמה יעלה לשחרר תריס חשמלי שנתקע?

פתיחת הארגז העליון וסידור התריס במקום.


200 - 550 ש"ח
החלפה של מנוע לתריס גלילה

החלפת מנוע בתריס חשמלי, כולל עלות המנוע החדש.


1000 - 1600 ש"ח
החלפת רצועה לתריס גלילה ידני

המחיר כולל את פעולת ההחלפה ואת הרצועה עצמה.


150 - 350 ש"ח
תיקון של תריס חשמלי שמרעיש

שימון וניקוי התריס עד למצב תקין.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון תריסים חשמליים בנתניה בכל גודל

רוב התריסים החשמליים ממוקמים ביציאה למרפסת הבית או ביציאה אל החצר אך יש גם תריסים חשמליים במקומות אחרים בבית כמו חלונות קטנים או גדולים בחדרי השינה או חדר העבודה. ניתן לתקן כל תריס חשמלי בכל גודל קיים וכמובן של כל אחת מהחברות המובילות. נמליץ לכם כמובן לבדוק איזה תריס יש ברשותכם בשביל להבטיח שבעל המקצוע יגיע עם הציוד המתאים ועם חלקי החילוף הרלוונטיים, כך תחסכו זמן יקר כמובן. הזמינו עוד היום שירותי תיקון תריסים חשמליים בנתניה על ידי המקצוענים והטובים ביותר בעיר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

טכנאי תריסים עם המלצות לתיקון תריסים וחלונות

כאשר מזמינים בעל מקצוע, הציפיות שלנו ממנו מתחלקות בדרך כלל לשלושה נושאים: הראשון הוא חווית השירות, כלומר האם קיבלנו מענה על השאלות, הוסברה לנו התקלה והעבודה התבצעה בסבלנות ובאדיבות. הנושא השני הוא המחיר מאחר ואף אחד לא רוצה לקבל מחיר גבוה ומוגזם על תיקון התריס שלו. הנושא האחרון אך אולי החשוב מכולם הוא נושא המקצועיות - האם הבעיה טופלה כמו שצריך? האם התריס חזר לפעול בצורה תקינה והוא אינו עושה בעיות כעת? אם בעל המקצוע לא מיומן, אתם עלולים להתאכזב מהתוצאה. מאחר ואנו מבצעים בדיקות מקדימות לכל בעלי המקצוע אשר עובדים איתנו, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו מענה על כל שלושת הפרמטרים הללו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה