תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בפתח תקווה

מצאו בעל מקצוע מקצועי לתיקון תריסים בפתח תקווה והסביבה מכל הסוגים, כולל תריסי גלילה, שלבים וגם תריסים חשמליים. דרך האתר תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור תיקון התריס ולבחור בהצעה הטובה ביותר.

תיקון תריסים בפתח תקווה מכל הסוגים

זקוקים לתיקון של התריס החשמלי בבית? אולי דווקא לתיקון תריסים ידניים עם שלבים או אפילו תריסי גלילה? בואו למצוא בעל מקצוע מעולה, אמין ומקצועי עבור תיקון תריסים בפתח תקווה במחירים משתלמים למדי. יש לא מעט מתקני תריסים באזור פתח תקווה והשירות שלנו מאפשר לבצע השוואת מחירים ביניהם ולקבל מספר הצעות מחיר שונות עבור תיקון התריס שלכם, מה שיחסוך לכם בעלויות ויפשט את תהליך החיפוש של טכנאי תריסים בפתח תקווה.
 

תיקון תריסים בפתח תקווה

כמה עולה תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה?

לאחר מספר שנים של עבודה, התריס החשמלי עשוי להתקלקל מסיבות שונות כמו למשל תקלות במנוע אשר דורשות החלפה של מנוע בתריס וגם כובן מקרים בהם התריס החשמלי לא עולה או יורד - מה שעשוי להיות בעיה במיקום השלבים וייתכן שחלק מהם בורחים החוצה ותוקעים את יציאת התריס מהארגז העליון. הנה מספר דוגמאות למחירים שנהוג לשלם עבור תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה ובאזורים הסמוכים לה:

מחיר תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה

החלפת רצועה קרועה בתריס החשמלי

כולל את מחיר הרצועה החדשה.


250 - 350 ש"ח
מחיר החלפת מנוע בתריס החשמלי

המחיר משתנה בהתאם לסוג המנוע והחברה שמייצרת אותו.


1000 - 1600 ש"ח
ביקור בעל מקצוע לצורך תיקון תריס חשמלי בפתח תקווה

ביקור של מתקן תריסים, ללא החלפה של רכיבים במערכת.


150 - 200 ש"ח
כמה עולה להחליף שלבים בתריס חשמלי?

עבור התקנה של שלב בודד (משתנה בהתאם לגודלו של השלב.


400 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

רכיבים איכותיים בעת תיקון תריסים בפתח תקווה

יש חשיבות מכרעת לשימוש ברכיבים איכותיים של התריס וזאת מאחר ויש עשויים להיות פערים גדולים בין רכיב פשוט שמותקן לכם בתריס לבין רכיבים של חברות מוכרות או של יצרנים מוכרים וותיקים בתחום. בעת תיקון תריסים בפתח תקווה חשוב לבחור בחומרים איכותיים וזאת על מנת למנוע חזרה של בעל המקצוע לתיקון חוזר לאחר תקופה קצרה.

הכוונה ברכיבים איכותיים היא בדרך כלל לרצועות שמחזיקות את התריס (חשמלי או ידני כאחד)  ונקרעות בעקבות בלאי לאחר מספר שנים ואפילו לסוג המנוע בתריס החשמלי שלכם. ההבדל במחיר של  מנוע זול לעומת מנוע יקר יכול אומנם להיות הבדל של כמה מאות שקלים אך העובדה שהמנוע האיכותי יותר, עשוי להחזיק בערך 10 שנים לעומת מנוע סיני שמחזיק 4 שנים, יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף בהמשך הדרך.

תיקוני תריסים שאפשר למצוא באתר:

ניתן למצוא תיקוני תריסים בפתח תקווה עבור כל סוג של תריס וכמובן בכל גודל. חשוב להבין שלמעשה בכל סוג של תריס יש בעיות אחרות ולא תמיד מתקן תריסים שיודע לתקן תריסי הזזה, ידע לבצע את פעולת החלפת המנוע בתריס חשמלי. דרך הפורטל שלנו ניתן למצוא תחת קורת גג אחת מתקני תריסים מעולים בעיר אשר מספקים שירות לתריסים מכל דגם ושל כל יצרן. להלן רשימה של התריסים שתוכלו לתקן בעזרתנו.

  • תיקון תריסי גלילה בפתח תקווה: הרצועה השתחררה? נדרש להחליף שלבים בתריס? הזמינו בעל מקצוע לבדיקה כוללת את התריס והחלפת הרכיבים השונים במידת הצורך.

  • תיקון תריסי שלבים בפתח תקווה: לא פעם אנו עדין לתריסים ישנים מאוד בהם השלות (תופסנים) שמחזיקים את שלבי התריסים מתבלים עם הזמן. ניתן להזמין שירות מקצועי של תיקון התריס ובמידת הצורך גם החלפה שלו.

  • תיקון תריסים חשמליים: החל מהתקנה, החלפה או כיוון של המנוע ועד שחרור של תריס תקוע או החלפה של הרצועות המחזיקות את התריס ונקרעות לאחר מספר שנים.

  • תריסי הזזה בכל גודל: פעולה לא נכונה של פתיחה או סגירה של תריס הזזה יכולה לגרום לנזקים בשלבים וגם בגלגלים עצמם או התושבת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מה לבדוק לפני הזמנת טכנאי תריסים בפתח תקווה?

אנו ממליצים לבדוק היטב את העלויות שנדרש לשלם לטכנאי התריסים עבור התיקון וגם כמובן את הוותק והניסיון שלו בתחום זה, בדגש על תיקון סוג התריס הספציפי שיש אצלכם בבית או במשרד. בנוסף, נמליץ לכם לפני הזמנת תיקון תריסים בפתח תקווה להבין מה הזמינות של בעל המקצוע ומתי הוא יכול להגיע לבצע את העבודה, כמה זמן לוקחת העבודה והאם אתם צריכים לבצע פעולות מסוימות לפני ההגעה שלו, כמו למשל פינוי של השטח לצורך עבודה מהירה ונוחה יותר או במידה ונדרש לבצע קדיחות לצורך התיקון או ההתקנה (בעיקר בתריס חשמלי) אז לפרוס בדים או ניילונים על הרצפה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה