תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בפתח תקווה

מצאו בעל מקצוע מקצועי לתיקון תריסים בפתח תקווה והסביבה מכל הסוגים, כולל תריסי גלילה, שלבים וגם תריסים חשמליים. דרך האתר תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור תיקון התריס ולבחור בהצעה הטובה ביותר.

מחיר ביקור טכנאי תריסים בפתח תקווה

מחיר ביקור לטכנאי תריסים בפתח תקווה הוא 200 ש''ח בממוצע. טווח המחירים הוא בין 150 - 250 ש''ח. יש לציין שמחיר הביקור מתקזז במידה ואתם מבצעים תיקון כלשהוא לתריס שלכם. בנוסף, המחיר אשר צוין הינו מחיר עבור הזמנת טכנאי תריסים בשעות העבודה המקובלות, במידה ותזמינו לא בשעות העבודה המקובלות המחיר עשוי להתייקר.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תריסים בפתח תקווה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תריסים בפתח תקווה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון תיקון תריסים בפתח תקווה

לאחר מספר שנים של עבודה, התריס החשמלי עשוי להתקלקל מסיבות שונות כמו למשל תקלות במנוע אשר דורשות החלפה של מנוע בתריס וגם ישנם מקרים בהם התריס החשמלי לא עולה או יורד - מה שעשוי להיות בעיה במיקום השלבים וייתכן שחלק מהם בורחים החוצה ותוקעים את יציאת התריס מהארגז העליון. הנה מספר דוגמאות למחירים שנהוג לשלם עבור תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה ובאזורים הסמוכים לה:

מחיר תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה

החלפת רצועה קרועה בתריס החשמלי

כולל את מחיר הרצועה החדשה.


250 - 350 ש"ח
מחיר החלפת מנוע בתריס החשמלי

מחיר בעבור החלפת מנוע לתריס חשמלי המחיר משתנה בהתאם לסוג המנוע והחברה שמייצרת אותו.


1000 - 1600 ש"ח
ביקור בעל מקצוע לצורך תיקון תריס חשמלי בפתח תקווה

ביקור של טכנאי תריסים, ללא החלפה של רכיבים במערכת.


150 - 200 ש"ח
כמה עולה להחליף שלבים בתריס חשמלי?

עבור התקנה של שלב בודד (משתנה בהתאם לגודלו של השלב.


400 - 900 ש"ח
שחרור תריס חשמלי שנתקע

המחיר בעבור שחרור התריס החשמלי שנתקע. יש לציין שסוג התריס משפיע על עלות העבודה.


250 - 550 ש''ח

הדפס מחירון

צריכים תיקון תריסים בפתח תקווה? השוו מחירים

בפורטל חלונות פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לתיקון תריסים בפתח תקווה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

תיקון תריסים בפתח תקווה

תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה

צריכים לבצע תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה? אלו התיקונים הנפוצים:

 • החלפת מנוע בתריס חשמלי - צריכים לבצע החלפת מנוע לתריס חשמלי? היעזרו בבעל מקצוע. החלפת מנוע אינה פעולה פשוטה והיא דורשת עבודה עם חשמל. התקנה לא מקצועית של המנוע יכולה לגרום לנזק לתריס ולעיתים גם לבית.
   
 • החלפת רצועה לתריס חשמלי - החלפת רצועה לרוב תהיה פעולה פשוטה. טכנאי התריסים יצטרך לפתוח את הקופסא של התריס, להוציא את הרצועה הבלויה ולהחליפה בחדשה.
   
 • החלפת שלבים בתריס חשמלי - לרוב כאשר מתקינים תריס חשמלי מקבלים ביחד עם התריס עוד כמה שלבים ספייר לעת הצורך. על מנת להחליף את השלבים יש לקרוא לטכנאי תריסים חשמליים על מנת שיבצע את העבודה במקצועיות ולא יגרם נזק לתריס החשמלי. 

תיקון תריסים בפתח תקווה לכל הסוגים

ניתן למצוא תיקוני תריסים בפתח תקווה עבור כל סוג של תריס וכמובן בכל גודל. חשוב להבין שלמעשה בכל סוג של תריס יש בעיות אחרות ולא תמיד מתקן תריסים שיודע לתקן תריסי הזזה, ידע לבצע תיקון תריס חשמלי בפתח תקווה. דרך הפורטל שלנו ניתן למצוא תחת קורת גג אחת מתקני תריסים מעולים בעיר אשר מספקים שירות לתריסים מכל דגם ושל כל יצרן. להלן רשימה של התריסים שתוכלו לתקן בעזרתנו.

 • תיקון תריסי גלילה בפתח תקווה: הרצועה השתחררה? נדרש להחליף שלבים בתריס? הזמינו בעל מקצוע לתיקון תריס גלילה לבדיקה כוללת את התריס והחלפת הרכיבים השונים במידת הצורך.

 • תיקון תריסי שלבים בפתח תקווה: לא פעם אנו עדין לתריסים ישנים מאוד בהם השלות (תופסנים) שמחזיקים את שלבי התריסים מתבלים עם הזמן. ניתן להזמין שירות מקצועי של תיקון התריס ובמידת הצורך גם החלפה שלו.

 • תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה: החל מהתקנה, החלפה או כיוון של המנוע ועד שחרור של תריס תקוע או החלפה של הרצועות המחזיקות את התריס ונקרעות לאחר מספר שנים.

 • תריסי הזזה בכל גודל: פעולה לא נכונה של פתיחה או סגירה של תריס הזזה יכולה לגרום לנזקים בשלבים וגם בגלגלים עצמם או התושבת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תקלות בתריסים חשמליים

ישנם כמה סוגי תקלות בתריסים חשמליים בפתח תקווה. אלו סוגי התקלות הנפוצים ביותר:

 • תריס נעצר לפני סגירה מלאה - כאשר התריס נעצר לפני סגירה מלאה שלו, לרוב נצטרך או לבצע כיול של המנוע וכיוון מחדש ולפעמים זה יכול להיות סתם משהו שנמצא במסילה ומפריע לו להיסגר.
   
 • תריס תקוע - לעיתים כאשר התריס תקוע לגמרי ולא זז, ברוב המקרים תצטרכו להחליף את המנוע של התריס אך זה לא וודאי.
   
 • התריס חורק ומרעיש - תקלה זו מתרחשת כאשר ישנה הצטברות של הרבה לכלוך במסילות. ישנם מקרים בהם גם שלבים עקומים יגרמו לתריס לחרוק ולהרעיש. לרוב הפתרון יהיה לנקות את המסילות.

 

טכנאי תריסים בפתח תקווה

תקלות בתריסים ידניים

אלו סוגי התקלות הנפוצות בתריסים ידניים בפתח תקווה:

 • רצועה קרועה - כאשר הרצועה נקרעת בתריס ידני, יש צורך להזמין טכנאי לתיקון תריסים על מנת שיחליף לכם את הרצועה שנקרעה.
   
 • תריס לא יורד - על מנת לסדר את התקלה יש צורך לפתוח את הארגז ולסדר את השלבים של התריסים.
   
 • שלבים שבורים - בתקלה זו יש צורך לפרק את כל השלבים ולהתקין שלבים חדשים בתריס.

צריכים תיקון תריסים בפתח תקווה? בדקו את זה

אנו ממליצים לבדוק היטב את העלויות שנדרש לשלם לטכנאי התריסים עבור התיקון וגם כמובן את הוותק והניסיון שלו בתחום זה, בדגש על תיקון סוג התריס הספציפי שיש אצלכם בבית או במשרד.

 

בנוסף, נמליץ לכם לפני הזמנת תיקון תריסים בפתח תקווה להבין מה הזמינות של בעל המקצוע ומתי הוא יכול להגיע לבצע את העבודה, כמה זמן לוקחת העבודה והאם אתם צריכים לבצע פעולות מסוימות לפני ההגעה שלו, כמו למשל פינוי של השטח לצורך עבודה מהירה ונוחה יותר או במידה ונדרש לבצע קדיחות לצורך התיקון או ההתקנה (בעיקר בתיקון תריס חשמלי בפתח תקווה) אז לפרוס בדים או ניילונים על הרצפה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שאלות על תיקון תריסים בפתח תקוווה ששאלתם

מהו מחיר ביקור של טכנאי לתיקון תריסים בפתח תקווה?

מחיר ביקור של טכנאי תריסים בפתח תקווה הוא 200 ש''ח בממוצע. הורחב על כך בפסקה למעלה.


האם אתם מספקים שירות בכל הארץ?

בוודאי, דרך חלונות פלוס תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לתיקון תריסים בכל הארץ!