תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בקיסריה

במידה ואתם גרים בקיסריה והתפתחה אצלכם תקלה בתריס החשמלי, אתם זקוקים לתיקון תריסים חשמליים בקיסריה. פורטל חלונות פלוס, מעמיד לרשותכם, מידע כללי בנושא זה ואודות הספקים היודעים לספק מענה, לכל תקלה בתריס החשמלי שלכם. הכניסו את פרטיכם במקום המתאים לכך וקבלו שלוש הצעות מחיר, של טכנאי תריסים חשמליים בקיסריה.

תיקון כל סוגי התריסים

קיימים סוגים שונים של תריסים חשמליים כדלקמן:

 • תריסים חשמליים סטנדרטיים – כשמדברים על תיקון תריסים חשמליים בקיסריה, מתכוונים בעיקר לתריסים חשמליים הסובלים מתקלות כגון: תריס תקוע, תריסים שזזו ממקומם, מנוע תריס תקול וכו'. תיקון תריסים חשמליים בקיסריה חייב להתבצע על ידי טכנאי תריסים מקצועי ומיומן.
   
 • תריס גלילה חשמלי – תריס גלילה חשמלי עלול להיתקע גם הוא ועל פי רוב, התקלה תהיה במנוע, אותו יהיה צורך להחליף.
   
 • תריס שלבים – מדובר בתריס שבו התקלה הנפוצה ביותר תהיה, שלב אחד, או כמה שלבים, שנהרסו או נפלו לחלוטין מההתקן. מדובר בתקלה המיועדת לטיפול של טכנאי תריסים בלבד, ניתן לקורא עוד בעמוד תיקון תריס שלבים.
   

תיקון תריסים בקיסריה

מהו מחיר תיקון תריסים חשמליים בקיסריה?

תיקון תריסים חשמליים בקיסריה באמצעות טכנאי מקצועי עולה בין 200 ל- 300 שקלים. מדובר במחיר שעת עבודתו של הטכנאי, ממנו תתקזז או תתווסף עלות החלקים, במידה ויהיה צורך לבצע החלפת חלקים ורכיבים. המחיר מתייחס לימי אמצע השבוע בשעות הפעילות המקובלות ולא למקרים חריגים.
 

מחיר קריאה לטכנאי תריסים בקיסריה

מחיר קריאה לטכנאי תריסים בקיסריה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון תיקון תריסים בקיסריה

תיקון תריסים חשמליים בקיסריה עשוי לכלול גם החלפת חלקים ורכיבים מסוגים שונים. להלן מחירון לדוגמה:

 • תיקון החלפת שלב בתריס שלבים – מדובר בעלות הנעה בין 250 ל- 350 שקלים.
   
 • תיקון החלפת רצועה בתריס גלילה ידני - מדובר בעלות הנעה בין 250 ל- 350 שקלים.
   
 • תיקון החלפת מנוע בתריס חשמלי – מדובר בעלות הנעה בין 1000 ל- 1600 שקלים (המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג המנוע והתריס).
   
 • תיקון תריס תקוע בארגז העליון – מדובר בעלות הנעה בין 250 ל- 550 שקלים, תלוי בסוג התריס. 

השוואת מחירים בין טכנאי תריסים בקיסריה

כמו בכל תחום אחר, גם בתחום תיקון תריסים חשמליים בקיסריה, חשוב לבצע סקר שוק קצר. בפורטל חלונות פלוס, תוכלו לבצע השוואת מחירים מיטיבה, במהירות ויעילות בין 3 טכנאי תריסים בקיסריה, בין אם זה לצורך תיקון תריס רגיל, תיקון תריס חשמלי וגם - שירותי התקנה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

כיצד תדעו אם מדובר בתקלה המצריכה החלפת מנוע של תריס חשמלי?

בטרם יגיע טכנאי לביתכם, אתם יכולים לבדוק בעצמכם, האם התקלה בתריס החשמלי קשורה למנוע התריס. לחצו על כפתור התריס, האם אתם שומעים רעש של המנוע? האם התריס זז ולו במעט? במידה ואכן כך, יש סיכוי שהמנוע של התריס תקין ורק נתקע מסיבות כגון, שלב אחד או יותר שזזו ממקומם. בכל מקרה, הזמינו טכנאי תריסים חשמליים בקיסריה והוא יאבחן סופית את מהות התקלה וידאג לביצוע התיקון. חשוב לדעת, כאשר התריס לא יורד או עולה, התקלה, על פי רוב, תהיה במתג החשמלי של התריס, או ברצועת התריס שכפי הנראה נקרעה. כל התקלות האלו מצריכות טיפול של טכנאי מקצועי.