תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בקריות

גרים בקריות? התריס החשמלי לא עולה עד הסוף? זקוקים להחלפה של רכיבים שהתקלקלו בתריסים ידניים? דרכנו תוכלו להזמין שירותי תיקון תריסים בקריות מטכנאים מומלצים. השאירו את הפרטים, קבלו עד 3 הצעות מחיר שונות מטכנאי תריסים באזורכם וחסכו זמן וכסף מיותר!

תיקון תריסים בקריות במחיר זול

תריסים נוטים להתקלקל לאורך השנים. חלק מהתקלות מתחילות לצוץ בשל בלאי טבעי של רכיב כזה או אחר, בעוד ישנם מקרים שבהם מדובר בפגיעה ונזק שנגרם לתריס ולחלקיו השונים בשל תפעול לא נכון כמו משיכה חזקה מאוד של הרצועה או חפץ שחוסם את ירידתו של התריס החשמלי וגורם לתקלות.

תיקון תריסים בקריות לא צריך להיות עסק יקר ואפשר לקבל הצעות מחיר זולות ומשתלמות מבלי להתפשר על טכנאי תריסים בקריות. פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר עבור תיקון תריסים חשמליים או ידניים באזור הקריות. 

תיקון תריסים בקריות

מחיר ביקור טכנאי לתיקון תריסים בקריות

ביקור טכנאי תריסים בקריות יעלה בממוצע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר מתייחס לביקור עבור איתור תקלות או ייעוץ ולא כולל החלפת חלקים. כמו כן הזמנת טכנאי בחגים או בסופ"ש עשויה לייקר את מחיר הביקור. 

ביקור טכנאי תריסים בקריות

ביקור טכנאי תריסים בקריות: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון תיקון תריסים בקריות

מחיר תיקון תריסים בקריות יהיה מושפע מסוג התריס והחומר שממנו הוא עשוי. כלומר אם יש ברשותכם תריס שלבים מזכוכית, ייתכן שהעלות תהיה שונה מאשר תיקון של אותה התקלה בתריסי רפפה מאלומיניום, בשל עלות החומרים החליפיים.

לפניכם מחירון ממוצע עבור השירותים השונים אותם מספק טכנאי תריסים בקריות:

מחירון ממוצע עבור טכנאי תריסים בקריות

החלפת רצועה בתריס גלילה ידני

רצועת משיכה קרועה.


250 - 350 ש"ח
החלפת מנוע בתריס חשמלי

כולל את המנוע עצמו.


1,000 - 1,600 ש"ח
תיקון תריס חשמלי תקוע בארגז

לא כולל החלפת חלקים.


200 - 550 ש"ח
החלפת שלב שתריס שלבים

עבור שלב בודד.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקון כל סוגי התריסים בקריות

טכנאי תריסים בקריות מספקים שירותים עבור סוגי התריסים השונים הקיימים כיום בשוק כולל תיקון תריסי גלילה או תריסי הזזה. אלה העיקריים שבהם:

 • תיקון תריס גלילה חשמלי בקריות - תריס המופעל ע"י מנגנון חשמלי. לעיתים נוצרות תקלות הקשורות למנוע החשמלי אך לא בהכרח יהיה צורך להחליפו.
   
 • תיקון תריס גלילה ידני בקריות - תריס ידני הנגלל ע"י רצועה. עשויות להיות תקלות הקשורות למנגנון הרצועה או לשלבים עצמם.
   
 • תיקון תריס שלבים בקריות - תריסי שלבים אשר פתיחה מלאה שלהם מתבצעת על ידי גלילת התריס הצידה, על גבי מסילה. לא פעם נוצרות בעיות במסילה עצמה מאחר והיא מתעקמת אך גם בגלגלים שמניעים את התריס לאורכה של המסילה. 

טכנאי מומלץ לתיקון תריסים בקריות 

עבודה של תיקון תריסים חשמליים או תריסים ידניים מצריכה ידע ומקצועיות על מנת שהתקלה לא תחזור ותטופל באופן יסודי. חשוב לבחור טכנאי תריסים מומלץ בקריות בעל ניסיון שיספק עבורכם את השירות הטוב ביותר. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי תריסים מומלצים בקריות, לערוך השוואת מחירים ולחסוךזמן וכסף מיותר. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסים חשמליים בקריות - תקלות נפוצות:

בבתים רבים בקריות, מותקן תריס חשמלי ביציאה אל החצר או אל המרפסת וגם במקומות נוספים כמו המטבח או חדרי השינה. אין ספק שמדובר באחד מהתריסים השימושיים והנוחים ביותר, אך תריס זה גם נוטה להתקלקל ואפשר להגיד שיש תקלות מסוימות שחוזרות על עצמן. אלו התקלות הנפוצות הקיימות בתריס חשמלי:

 • התריס החשמלי לא יורד עד הסוף: ייתכן ששלבי התריס תקועים בתוך הארגז ויצאו מהמקום, לכן צריך לפתוח אותו ולבדוק שהכל יושב במקום.
   
 • התריס אינו מגיב כשלוחצים על השלט/ המתג: ברוב המקרים תקלה זו מעידה על בעיה במנוע ויתכן ונזדקק לבצע החלפת מנוע של התריס. יחד עם זאת תמיד קיימת האפשרות שיש קצר חשמלי כללי בבית / שהסוללות בשלט נגמרו או שקיימת בעיה במגעים של המתג.
   
 • רעשים מהתריס החשמלי: תקלה אשר נגרמת בדרך כלל בשל בלאי של המנוע אך עשויה להיגרם גם כתוצאה מחיכוך של שלבי התריס עם הארגז בו הוא מאוחסן.

תוכלו לקרוא פירוט נרחב יותר בעמוד שלנו על תקלות בתריסים חשמליים

תיקון תריסים ידניים בקריות - תקלות נפוצות:

תריסים ידניים הינם נפוצים מאוד כיוון שלא כמו תריס חשמלי, הם פשוטים וזולים יותר ולרוב יהיו מותקנים כמעט בכל חדר בבית. לפניכם התקלות הנפוצות שעלולות עבורכ תצטרכו להזמין טכנאי לתיקון:

 • תריס ידני שיצא מהמקום - לעיתים יכול לקרות שתריס הגלילה יוצא מהמסילה בארגז ויש צורך לפתוח את הארגז ולסדר זאת כך שהתריס יירד בצורה תקינה וחלקה.
   
 • רצועה נקרעה - הילד שיחק עם הרצועה והיא נקרעה? משהו השתחרר והרצועה רפויה? טכנאי תריסים בקריות מספק שירות גם של החלפת רצועה לחדשה.
   
 • שלב בתריס שהתעקם - תריסי פלסטיק או אלומיניום עלולים להתעקם בעקבות מכה או משחק עם התריס. לשם כך ניתן להזמין טכנאי תריסים בקריות ולהחליף גם שלב בודד במקרה הצורך.  

תיקון תריסים וחלונות בקריות וגם התקנת רשתות

פורטל חלונות פלוס מאפשר לכם לקבל מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת. אתם מחפשים להתקין רשת חדשה בחלון? צרו איתנו קשר עוד היום. זקוקים להתקנה של חלונות בלגיים או חלונות אלומיניום סטנדרטים? אנו נדאג שתקבלו הצעות מעולות לעבודה זו. זקוקים לתיקון של התריס? תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות בעזרתנו. נזכיר כי אנו פועלים בפריסה ארצית ובכל אזור הצפון וניתן לאתר דרכנו גם שירותי תיקון תריסים בחיפה ובסביבתה הקרובה וגם בשאר האזורים הסמוכים.

שאלות ותשובות בנושא תיקון תריסים בקריות

טכנאי תריסים בקריות מבצע החלפת מנוע בתריס חשמלי?

כן. טכנאי תריסים בקריות מבצעים החלפת מנוע לתריס חשמלי בנוסף לשאר התיקונים האפשריים. 


כמה יעלה ביקור טכנאי תריסים בקריות?

מחיר ביקור טכנאי תריסים בקריות יהיה 200 ש"ח בממוצע, כפי שפירטנו בעמוד.