תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בקריות

התריס החשמלי לא עולה עד הסוף? זקוקים להחלפה של רכיבים שהתקלקלו בתריסים ידניים? הזמינו שירותי תיקון תריסים בקריות דרך פורטל "חלונות פלוס" ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות ממתקני תריסים הפועלים באזור.

טכנאי תריסים בקריות במחיר זול

תריסים נוטים להתקלקל לאורך השנים. חלק מהתקלות מתחילות לצוץ בשל בלאי טבעי של רכיב כזה או אחר, בעוד ישנם מקרים שבהם מדובר בפגיעה ונזק שנגרם לתריס ולחלקיו השונים בשל תפעול לא נכון כמו משיכה חזקה מאוד של הרצועה או חפץ שחוסם את ירידתו של התריס החשמלי וגורם לתקלות.

 

תיקון תריסים בקריות לא צריך להיות עסק יקר ואפשר לקבל הצעות מחיר זולות ומשתלמות למדי מבלי להתפשר על טכנאי תריסים בקריות. פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל הצעות מחיר לקבל עבודה של תיקון תריס, ללא קשר לסוגו או מידותיו.

תיקון תריסים בקריות

תיקון תריסים חשמליים בקריות - תקלות נפוצות:

בבתים רבים כיום בכל רחבי הקריות, מותקן תריס חשמלי ביציאה אל החצר או אל המרפסת וגם במקומות נוספים כמו המטבח או חדרי השינה. אין ספק שמדובר באחד מהתריסים השימושיים והנוחים ביותר, אך תריס זה גם נוטה להתקלקל ואפשר להגיד שיש תקלות מסוימות שחוזרות על עצמן ברוב התריסים, הנה רשימה קצרה של התקלות הנפוצות בתריס חשמלי:

  • התריס החשמלי לא יורד עד הסוף: ייתכן ששלבי התריס תקועים בתוך הארגז ויצאו ממקום, לכן צריך לפתוח אותו ולבדוק שהכל יושב במקום.
     
  • התריס אינו מגיב כשלוחצים על השלט: ברוב המקרים תקלה זו מעידה על בעיה במנוע ויתכן ונזדקק להחלפת מנוע התריס. יחד עם זאת תמיד קיימת האפשרות שיש קצר חשמלי כללי בבית או שהסוללות בשלט נגמרו ויש להחליפן.
     
  • רעשים מהתריס החשמלי: תקלה אשר נגרמת בדרך כלל בשל בלאי של המנוע אך עשויה להיגרם גם כתוצאה מחיכוך של שלבי התריס עם הארגז בו הוא מאוחסן.

אם גם אתם זקוקים לשירותי תיקון של תריסי גלילה, צרו איתנו קשר באמצעות הטופס המצורף כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

שירותי תיקון גם לתריסי שלבים על מסילה

פרט לתריס הגלילה החשמלי, ניתן להתקין גם תריסי שלבי אשר פתיחה מלאה שלהם מתבצעת על ידי גלילת התריס הצידה, על גבי מסילה. לא פעם נוצרות בעיות במסילה עצמה מאחר והיא מתעקמת אך גם בגלגלים שמניעים את התריס לאורכה של המסילה. ניתן להזמין שירותי תיקון לתריסים אלו הכוללים החלפה של מנגנון המסילה, גלגלי התריס וכמובן גם החלפה של השלבים עצמם במידה והם נשברו או נהרסו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

דברים שחשוב לדעת על תיקון תריס בקריות

הדבר הראשון שכדאי לדעת הוא שניתן להזמין מטכנאי התריסים שירותי תיקוני תריסים הכוללים גם רכישה של הרכיבים החדשים, לרוב מנוע תריס חשמלי, שלות, רצועות ועוד. אך חשוב לזכור שתמיד קיימת האפשרות שתרכשו את הרכיב באופן עצמאי ותזמינו רק את העבודה, מה שיוזיל את העלויות מעט.

 

דרך נוסף שכדאי לזכור לפני שמזמינים שירות של תיקון תריס בקריות הוא שסוג התריס והחומר שממנו הוא עשוי, משפיעים באופן ישיר על המחיר שתשלמו על השירות. כלומר אם יש ברשותכם תריס שלבים מזכוכית, ייתכן שהעלות תהיה שונה מאשר תיקון של אותה התקלה בתריסי רפפה מאלומיניום, בשל עלות החומרים החליפיים.

תיקון תריסים וחלונות בקריות וגם התקנת רשתות

פורטל חלונות פלוס מאפשר לכם לקבל מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת. אתם מחפשים להתקין רשת חדשה בחלון? צרו איתנו קשר עוד היום. זקוקים להתקנה של חלונות בלגיים או חלונות אלומיניום סטנדרטים? אנו נדאג שתקבלו הצעות מעולות לעבודה זו. זקוקים לתיקון של התריס? תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות בעזרתנו. נזכיר כי אנו פועלים בפריסה ארצית ובכל אזור הצפון וניתן לאתר דרכנו גם שירותי תיקון תריסים בחיפה ובסביבתה הקרובה וגם בשאר האזורים הסמוכים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה