תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים ברחובות

אם התריס החשמלי שלכם עושה בעיות או אם אתם זקוקים לתיקון של התריסים הישנים, תוכלו להזמין שירותי תיקון תריסים ברחובות והסביבה על ידי בעל מקצוע מקצועי ומומלץ.

תיקון תריסים באזור רחובות דרך חלונות פלוס

אם ברצונכם לתקן את התריסים ברחבי הבית תוך שמירה על מחיר הוגן לעבודה, תוכלו להיעזר בשירותים שאנו מציעים. פורטל חלונות פלוס מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים בין טכנאי תריסים ברחובות עבור תיקון תריסים ולקבל מספר הצעות מחיר שונות עבור העבודה. אנו מתמחים בתיקון של תריסים ישנים וחדשים ומעניקים מגוון שירותי גם לתריסים ידניים וגם לדגמים חשמליים עם מנוע.

 

תיקון תריסים ברחובות

כמה עולה תיקון תריסים ברחובות?

איך יודעים כמה עולה לתקן את התריס? והאם מדובר במחיר אחיד לכל העבודות? אם גם אתם לא בטוחים כמה עולה תיקון תריסים ברחובות - כדאי שתציצו במחירון המצורף בשביל לקבל מושג כללי אודות המחירים והעלויות.

מחירון תיקון תריסים ברחובות והסביבה

החלפת רצועה בתריס הגלילה

כולל את עלות הרצועה ואת עבודת ההחלפה.


150 - 350 ש"ח
כמה עולה להחליף מנוע שהתקלקל בתריס חשמלי?

כולל את עלות המנוע החדש.


1000 - 1600 ש"ח
עלות החלפת שלות בתריס

כולל את עלות השלות עצמן ואת העבודה. 


200 - 400 ש"ח
תיקון של תריס גלילה שלא יורד

תיקון תריס שנתקע בארגז בשל תזוזת השלבים.


200 - 400 ש"ח
מחיר החלפת שלבים שהתעקמו בתריס חשמלי

המחיר הוא להחלפה של שלב בודד (בהתאם לסוג התריס)


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

החלפת שלבים שנשברו בתריס

תקלה שחוזרת על עצמה גם בתריסים ידניים וגם בחשמליים היא שבירה של שלבים בתריס. השלבים יכולים להישבר בעקבות תזוזה שלהם בעת העבודה אך גם בעקבות שימוש לא נכון, כלומר סגירה של התריס כאשר השלבים פתוחים. אנו מספקים שירות של תיקון תריסי שלבים הכולל החלפה של שלבים שנהרסו, נשברו או נפלו וגם אפשרות להחליף את מנגנון הפתיחה בצידו של התריס במצבים בהם הוא התעקם.

שירותי תיקון תריסים חשמליים ברחובות

כיום, בבתים רבים בישראל יש תריס חשמלי ביציאה אל המרפסת או החצר או לחילופין תריס סורג שנחשב לחזק יותר ועוזר להגן מפני פריצה וכניסה של זרים. תריסים חשמליים יכולים להתקלקל לאורך השנים כאשר חלק גדול מהתקלות קשורות לפעולת המנוע של התריס, בעוד חלק אחר קשור דווקא לשלבים עצמם שנתקעו או יצאו מכיוון. לא משנה מה הבעיה, פנו אלינו ונדאג לכך שתקבלו פניות בהקדם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שאלות נפוצות על תיקון תריסים בעיר

האם אפשר לתקן תקלה בתריס החשמלי באופן עצמאי?

זה אפשרי אבל מאוד לא מומלץ ואפילו מסוכן. התעסקות בחיווט המצוי בארגז העליון יכולה לגרום להתחשמלות ולכן נמליץ תמיד להזמין טכנאי תריסים שמביא איתו ציוד מתאים והרבה ניסיון.


התקלקל לי התריס, האם עליי לרכוש את הרכיב החדש בעצמי?

ברוב הגדול של המקרים בעל המקצוע ירכוש את הרכיבים החדשים ויביא אותם איתו וזה לא משנה אם מדובר בשלבים חדשים, מנוע או רצעוה. מומלץ לוודא זאת מראש ולבדוק שהעלות נכללת בהצעת המחיר שקיבלתם.


איך אדע אם אתם מספקים שירות לסוג התריס שיש אצלי בבית?

קודם כל, נדגיש שאנו מספקים שירות כמעט לכל סוגי התריסים החל מידניים ועד חשמליים ושל כל החברות המובילות בשוק. כמו כן תוכלו להתקשר אלינו ולוודא זאת טלפונית.