תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים ברמת גן

זקוקים לתיקון של התריס? כדאי שתבחרו בבעל מקצוע מנוסה ומקצועי שיעניק לכם שירות מקיף עד לפתרון הבעיה שאתם חווים. צרו איתנו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר לתיקון של תריסי הזזה או גלילה - ידניים וחשמליים כאחד.

טכנאי תריסים ברמת גן במחירים זולים

רוצים להשיג מחיר זול? לנו יש שיטה שיכולה להוזיל לכם את העלויות במהירות! כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או לחייג, אנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של טכנאי תריסים ברמת גן, הם יספקו לכם הצעת מחיר ואתם תערכו בינהם השוואת מחירים! השירות בחינם, ללא התחייבות, מהיר ופשוט.
 

תיקון תריסים ברמת גן

מהם המחירים של תיקון תריסים ברמת גן?

מחירי תיקון של תריסים ברמת גן ובסביבתה

כמה יעלה ביקור של טכנאי לבדיקת התריס?

ללא החלפת רכיבים, במסגרת שעות הפעילות המקובלות.


150 - 200 ש"ח
מחיר עבור החלפת תופסני התריס

החלפת שלות במסגרת תיקון תריס שלבים


200 - 380 ש"ח
כמה תעלה החלפה של רצועה בתריסי גלילה?

המחיר כולל את עלות הרצועה החדשה ואת ההחלפה עצמה.


150 - 350 ש"ח
עלות החלפת מנוע בתריס חשמלי

תלוי בדגם המדויק של המנוע.


1000 - 1600 ש"ח
תיקון תריס שאינו יורד

פתיחת הארגז וסידור התריס.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כיצד בוחרים את הטכנאי הנכון לעבודה?

במידה והחלטתם להיעזר בטכנאי תריסים ברמת גן שמתעסק בתיקון תריסים, כדאי שתדעו כיצד לבחור אותו בצורה טובה ונכונה. בדרך כלל בחירת בעל המקצוע לצורך תיקון תריס חשמלי, צריכה להתחיל מהשאלה הפשוטה ביותר - האם הוא מתעסק בתיקון של תריסים מהסוג שיש אצלכם. ישנם מתקני תריסים אשר מעניקים שירות אך ורק לתריסי גלילה, בעוד אחרים מתמחים בתיקון תריסי רפפה או הזזה בלבד.

 

לאחר מכן חשוב לחפש המלצות על אותו בעל מקצוע ולבדוק שיש לו ניסיון בתחום של לפחות כמה שנים. לאחר מכן וודאו מה המחיר שהוא דורש עבור העבודה ומה כלול במסגרת הצעת המחיר, מאחר וחלק גדול מבעלי המקצוע יספק לכם גם אחריות על העבודה.

תיקון תריסים חשמליים ברמת גן - תקלות נפוצות

הנה מספר דוגמאות לתקלות נפוצות שאנו רואים די הרבה במהלך תיקון תריס חשמלי ברמת גן ובסביבתה. במידה ולא מצאתם כאן את התקלה שאתם חווים - תוכלו לחפש מידע נוסף בעמוד הייעודי המדבר על תקלות בתריסים חשמליים

  • תקלות במנוע של התריס: לעיתים המנוע פשוט מפסיק לעבוד באופן מוחלט או באופן חלקי. מדובר בתקלה היקרה ביותר לתיקון מאחר וצריך בדרך כלל להחליף את המנוע של התריס באחד חדש.

  • התריס תקוע ולא יורד: בדרך כלל תקלה זו נגרמת כאשר התריס זז מעט ממקומו תוך כדי העבודה ונתקע בדפנות הארגז. במצב כזה הוא תקוע למעלה ואנו נשמע את המנוע פועל אך התריס לא ירד למטה.

  • התריס נופל למטה: קיימים מצבים שבהם התריס כולו יורד למטה ולמעשה יוצא לחלוטין ממקומו. במצב כזה צריך להזמין טכנאי תריסים מקצועי שיפתח את הארגז העליון ויגלגל את התריס פנימה בחזרה, תוך בדיקת החיבורים השונים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

זמינות גבוהה לטיפול בכל תקלה

כאשר התריס מתחיל לעשות בעיות, ישנה חשיבות מכרעת לזמני הטיפול בתקלות השונות. אם התריס שלכם לא מתרומם כלפי מעלה, כנראה שלא תוכלו לצאת אל המרפסת ואם תריס הגלילה בחדר השינה אינו יורד, יהיה קשה מאוד להחשיך את החדר בזמן השינה. אנו נדאג לטפל בפנייה שלכם במהירות ונעזור לכם למצוא את האדם המושלם לתיקון תריסים ברמת גן ובסביבתה.