תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים ברמת השרון

מחפשים טכנאי לתיקון תריסים חשמליים ברמת השרון? בעמוד תראו מה התקלות הנפוצות, כמה אמור לעלות התיקון שלהן ותוכלו לערוך השוואת מחירים לצורך תיקון תריסים חשמליים וידניים.

תיקון תריסים חשמליים ברמת השרון של כל תקלה

באמצעות חלונות פלוס תוכלו למצוא טכנאי לתיקון תריסים חשמליים ברמת השרון לכל סוגי התקלות. אילו תקלות נפוצות?

 • התריס לא עולה: במקרה שבו התריס החשמלי לא עולה יכולות להיות כמה סיבות לכך. הנפוצות ביותר הן בעיה במנוע של התריס החשמלי, שלבים שנתקעו בתוך הארגז או רצועות שנקרעו. 
   
 • התריס מרעיש: אם תריס חשמלי מרעיש זה כנראה מפני שעצם זר או אפילו אבק, נכנסו לארגז העליון שבו התריס מאוחסן. סיבה נוספת יכולה להיות עקב בלאי ושחיקה של רכיבים שונים.
   
 • התריס תקוע: במקרה שהתריס שלכם תקוע כנראה שהסיבה היא שהמנוע שלו הלך. עם זאת אין חובה להסיק את המסקנה הזו, ותוכלו לתת לטכנאי התריסים לקבוע בדיוק מה הסיבה.

 

מה התקלה? סיבה נפוצה
תריס לא עולה שלבים שנתקעו בארגז
תריס מרעיש עצם זר נכנס לארגז
תריס תקוע הלך המנוע

תיקון תריסים ברמת השרון של תריסים ידניים

במקרה של תריסים ידניים לרוב התקלה היא יותר פשוטה לתיקון וגם יותר זולה בהתאמה. תיקון תריסים ברמת השרון לתריסים ידניים לרוב כולל החלפה של שלבים שנשברו, תיקון תריס הזזה שלא מצליח לזוז בצורה חלקה או החלפה של רצועה בחלון שנקרעה.

 

תיקון תריסים ברמת השרון

איך מוצאים טכנאי מומלץ לתיקון תריסים ברמת השרון?

בשביל למצוא טכנאי מומלץ לתיקון תריסים חשמליים ברמת השרון כדאי לבדוק את הדברים הבאים:

 • מחיר: במקרה של תיקון תריסים ברמת השרון ללא ספק המחיר משחק תפקיד. אולי לא בהכרח במקרה של תריסים ידניים, אבל במקרה של תיקון תריסים חשמליים המחירים יכולים להשתנות באופן משמעותי.
   
 • המלצות: אין כמו המלצות כדי לראות מה האיכות של נותן השירות. תוכלו לחפש ברשתות החברתיות, לשאול או אנשים או גם בגוגל ולראות המלצות. כשאתם מזמינים תיקון תריסים ברמת השרון דרך חלונות פלוס אתם מקבלים נותני שירות שעוברים בדיקת איכות.
   
 • זמינות: לרוב לא תצטרכו לחכות מספר ימים בשביל לתקן את התריסים שלכם. אם אתם רוצים לסיים את העבודה כמה שיותר מהר, ודאו מה הזמינות של טכנאי התריסים ואם הוא לא מתאים לכם דברו עם טכנאי תריסים אחר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מה המחיר של תיקון תריסים ברמת השרון?

מחיר תיקון תריסים ברמת השרון משתנה בהתאם לסוג התקלה, סוג התיקון והאם מדובר בתריסים חשמליים או ידניים. הוספנו לכם מחירים של עבודות נפוצות:

מחירון תיקון תריסים ברמת השרון

כמה עולה להחליף מנוע לתריס חשמלי?

המחיר כולל את ההחלפה ואת המנוע עצמו.


1,000 - 1,600 ש"ח
מה המחיר של החלפת רצועה?

במקרה של רצועה תקולה או קרועה.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של שחרור תריס שנתקע בארגז

המחיר לא כולל החלפה של רכיב תקול.


200 - 550 ש"ח
כמה עולה ביקור טכנאי תריסים ברמת השרון?

מחיר הביקור של טכנאי התריסים יתבטל במידה והוא יבצע תיקון מסויים.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקון תריסים ברמת השרון בזול

בשביל להוריד במחיר של תיקון תריסים ברמת השרון ההמלצה הטובה ביותר היא לערוך השוואת מחירים. זה מפני שהמחיר לא רק משתנה בהתאם לסוג התיקון הנדרש וסוג החלון אלא גם בהתאם לטכנאי התריסים עצמו.

 

לא כל טכנאי תריסים ברמת השרון יקחו לכם מחיר זהה אפילו אם מדובר באותו תיקון בדיוק. בשביל להתחיל את השוואת המחירים שלכם תוכלו להשאיר פרטים או להתקשר והצוות הטלפוני של פורטל חלונות פלוס יתן לכם שמות ופרטים של טכנאי תריסים בעיר כדי שתוכלו להתחיל להשוות ולחסוך.