תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים ברעננה

הרוח הייתה חזקה מדי ועכשיו אתם צריכים להזמין תיקון תריסים ברעננה? הגעתם למקום הנכון. אנחנו עובדים עם טכנאי תריסים חשמליים, תריסי גלילה ומכל הסוגים. המשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר של תיקון התריס ולהזמין תיקון תריסים לביתכם.

השוואת מחירים בין מתקני תריסים ברעננה

לפני שאתם מזמינים חשוב להבין שמחיר של תיקון תריסים ברעננה מורכב ממספר דברים שקובעים מה יהיה בסוף. דבר ראשון מדובר בסוג התריס עצמו. לצורך העניין תיקון תריס גלילה ידני לא יעלה כמו תיקון של אחד חשמלי. מעבר לכך המחיר של תיקון התריס יושפע ממתקן התריסים עצמו.

 

כל אחד יכול לקחת מחיר שונה מהשני. זה למה אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים בין מתקני תריסים בעיר לפני שקוראים לאחד. אנחנו נעשה את העבודה הזו פשוטה בשבילכם - רק השאירו לנו פרטים, ואנחנו נדאג להביא לכם את הפרטים של מתקני התריסים ברעננה כך שרק תצטרכו ליצור איתם קשר ולהשוות את המחירים.

 

תיקון תריסים ברעננה

כמה עולה תיקון תריסים ברעננה?

כאמור, המחיר של תיקון תריסים ברעננה ישתנה בהתאם לתיקון ובהתאם מתקן אחד לאחר. עם זאת לא תמיד נדע מה התקלה באמת ובמקרים כאלה מומלץ להזמין מתקן לביקור. מחיר של ביקור כזה יהיה בין 150 - 250 ש"ח. במידה ויהיה תיקון מחיר הביקור ירד ותשלמו רק את מחיר התיקון.

 

מחיר ממוצע של טכנאי תריסים ברעננה

מחיר ממוצע של טכנאי תריסים ברעננה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתקנים את כל סוגי התריסים

פורטל חלונות פלוס עובד עם הרבה טכנאי תריסי שמומחים בכל סוגי התריסים. אנחנו נוכל לעזור לכם בין אם תצטרכו תיקון תריסי גלילה ברעננה או תצטרכו תיקון תריס חשמלי ברעננה. שימו לב שיכולים להיות מקרים בהם הטכנאי יאלץ להחליף את התריס החשמלי אם הוא לא יצליח לתקן אותו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

גם מחוץ לעיר, תיקון תריסי באזור רעננה

גם אם אתם גרים בבני ציון או בבצרה תוכלו להעיזר בשירות שלנו. אנחנו עובדים עם הרבה טכנאי תריסים באזור רעננה כך שרק תשאירו לנו פרטים ואנחנו נדע לקשר ביניכם טכנאי התריסים הטובים ביותר באזור שלכם. לאחר מכן אתם תדברו איתם ותבחרו את האחד שמצא בעינכם יותר מהאחרים.