תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסים בתל אביב

אם התריס בבית שלכם נתקע או עושה רעשים מוזרים, ייתכן שתצטרכו בעל מקצוע שיבדוק אותו ויזהה את מקור התקלה. בפורטל חלונות פלוס תוכלו להזמין בעל מקצוע עוד היום לצורך תיקון מהיר ומקצועי של כל סוגי התריסים ברחבי העיר תל אביב.

שירותי תיקון תריסים בתל אביב והסביבה

תקלות בתריסים מתרחשות כל הזמן כאשר ברוב המקרים מדובר בתקלות כתוצאה מבלאי טבעי של  הרכיבים השונים מהם מורכב התריס. זה כלל לא משנה אם יש לכם בבית תריס חשמלי או תריס ידני וגם לא משנה באיזה סוג של תריס מדובר, תוכלו להיעזר בפורטל חלונות פלוס על מנת למצוא טכנאי עבור תיקון תריסים בתל אביב מכל גודל, חברה וסוג. 

תיקון תריסים בתל אביב

אלו הם סוגי התריסים שאנו מתקנים:

  • תיקון תריסי גלילה ידניים: אחת לתקופה נדרש להחליף את הרצועה שבאמצעותה אנחנו מושכים את התריס בעת פתיחה או סגירה שלו.

  • תריסי הזזה לחלונות: רוב התקלות בתריסי הזזה הם בגלגלים אשר מניעים את התריס על גבי המסילה. הגלגלים מתבלים ונהרסים עם הזמן ודורשים החלפה. במקרים אחרים חלק מהתריסים נשברים ודורשים החלפה בשלבים חדשים.

  • תיקון תריסים חשמליים בתל אביב: בתריס החשמלי יש לא מעט תקלות כמו למשל מנוע שמתקלקל ודורש החלפה של שלבים שנשברו בעקבות חפצים שהפריעו לתריס בעת שהורדנו אותו כלפי מטה.

  • תריסים עשויים שלבים: חלק מהתקלות הן בתריסים עצמם בעוד חלק אחר של התקלות הוא במנגנון שאחראי על פתיחה וסגירה של התריס.

תיקוני תריסים בתל אביב במחירים זולים

רבים מאיתנו מודאגים מאוד מהמשמעויות הכלכליות שצפוי להביא איתו התיקון של התריס בבית. כדאי לדעת שבעקבות היצע טכנאי תריסים בתל אביב, ניתן למצוא כיום תיקוני תריסים בתל אביב במחירים משתלמים ביותר, מבלי להתפשר על איכות העבודה וניסיון בעל המקצוע. כל מה שצריך לעשות הוא לבחון את המחירים ולהכיר אותם וכמובן לבצע סקר שוק קצר. בעזרתנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מבעלי מקצוע בתחום התריסים ולבחור את ההצעה הטובה ביותר.

האם ניתן לתקן תריס באופן עצמאי?

על אף שחלק מהתיקונים יכולים להתבצע באופן עצמאי כמו למשל החלפה של רצועות שנקרעו בתריס ידני או אפילו סידור של התריס בארגז שלו במצבים בהם הוא זז מעט הצידה, מומלץ להזמין בעל מקצוע שזאת עבודתו. תיקון של תריסים זו עבודה אשר מצריכה ידע והבנה ולעיתים אפילו ציוד מתאים ולכן כדאי להיעזר בבעל מקצוע מיומן. רוב בעלי המקצוע יספקו לכם גם את החלקים החלופיים ויוכלו לסייע במתן ייעוץ מקצועי שיכול לחסוך לכם כסף רב בהמשך הדרך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שאלות נפוצות אודות תיקון תריס בתל אביב

ריכזנו עבורכם שאלות נפוצות של גולשים בנושא תיקון של תריס בתל אביב, כולל התשובות של צוות 'חלונות פלוס'

האם ניתן למצוא דרככם תיקון תריסים בכל רחבי העיר?

בהחלט. דרכנו ניתן למצוא שירות תיקון תריסים בצפון תל אביב, בדרומה ולמעשה בכל השכונות והאזורים.


כמה זמן לוקח לתקן תריס תקול?

מאוד תלוי בסוג התקלה. בדרך כלל משך זמן ביקור ממוצע הוא שעה אך מאוד תלוי בסוג התריס וסוג התקלה שקיימת.


התריס החשמלי מקצר בכל פעם שאני מדליק אותו, מה הסיבה?

ככל הנראה התריס זז מעט מהמקום שלו והוא פוגע בחוטי החשמל של המנוע, מה שגורם לקצר ולהקפצת החשמל. הזמינו בעל מקצוע לבדיקה ותיקון התקלה.


איך יודעים אם כדאי לתקן תריסים או להחליף אותם?

כל מקרה לגופו. כאשר התריס ישן מאוד ונדרש להחליף מספר רכיבים שונים, ההמלצה שלנו היא להחליף אותו לגמרי. כמו כן מומלץ לבחון הצעות מחיר עבור תיקון והחלפה בשביל להבין עלויות מדויקות ולקבל החלטה מושכלת.