תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסי שלבים

הזמינו בעל מקצוע לתיקון תריסי שלבים בכל גודל ובצעו השוואת מחירים דרך אתר 'חלונות פלוס'. בנוסף, באתר תוכלו לקבל מידע אודות המחירים ולקבל מידע על ביצוע פעולות התיקון וההחלפה.

מתי נצטרך לבצע החלפה או תיקון של שלבים בתריס?

באופן טבעי, לאחר תקופה של מספר שנים תריסי שלבים מתבלים וזאת בשל החשיפה לשמש או לגשם שפוגעים בעמידות התריס ועשויים לגרום לסדקים. בנוסף, בעקבות השינויים במזג האוויר, השלבים עשויים להתפורר ואפילו ליפול לגמרי וזאת בשל בלאי בחלק הנקרא "שלות".

השלות הם למעשה תופסנים אשר מחברים את שלבי התריס אל המסגרות הצדדיות שלו. כאשר זיהיתים שהתריס שלכם כבר לא במצב טוב וחלקים עלולים להשתחרר או ליפול, זה בדיוק הזמן להזמין מתקן תריסים מקצועי שיסייע בפעולות ההחלפה או התיקון.

תיקון תריסי שלבים

כיצד מתבצע תיקון תריסי שלבים?

כפי שהסברנו קודם לכן, אחת לתקופה מומלץ לבצע החלפה או תיקון תריסי שלבים וזאת מאחר והתופסנים שמחזיקים את התריס מתבלים עם הזמן ונהרסים. על מנת לתקן תריס שלבים, נדרש לפרק תחילה את השלבים השבורים או הרופפים ולהחליט האם אנחנו מעוניינים להחליף רק אותם או לבצע החלפה כוללת של כל שלבי התריס. לאחר פירוק השלבים, אנו בודקים את השלות ומחליטים האם נדרש להחליף גם אותם. 

מהו המחיר של תיקון שלבי תריסים?

כמה עולה לתקן תריס שלבים?

כמה עולה להחליף שלב בודד בתריס שלבים?

המחיר משתנה בהתאם לגודלו של השלב וסוג חומר הגלם (פלסטיק, אלומיניום , מוקצף)


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של החלפת ידית הפתיחה והסגירה?

תפקיד הידית הוא לשלוט בפתיחת השלבים וסגירתם


200 - 350 ש"ח
מהי עלות החלפה של תופסני התריס?

עבור החלפה של שלות בתריס.


200 - 380 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון שלבי תריסים מכל הסוגים

דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו להזמין תיקון שלבי תריסים עבור תריסים מכל הסוגים וחומרי הגלם. אנו מתמחים בתיקון של תריסי שלבים אשר עשויים זכוכית, אלומיניום וגם פלסטיק או אפילו תריסים אשר בתוכם יש קצף מתנפח, מה שמכונה בשפה המקצועית תריס מוקצף. חשוב לציין בפני בעל המקצוע איזה תריסים יש ברשותכם ובמידה ומתאפשר, לשלוח לו תמונה של התריס וזאת מאחר והמחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג השלבים אשר נדרש לתקן.

תיקון שלבי תריס

תיקון שלבים בתריס או החלפה של התריס?

רגע לפני שאתם מזמינים עבודה של תיקון שלבים בתריס שלכם, כדאי לבחון גם את האופציה של החלפת התריס כולו. במקרה של תריסים ישנים, ייתכן ותזדקקו להחלפה של שלבים רבים בתריס ועל כן ייתכן שכבר משתלם יותר להחליף את כל התריס בשלמותו ולמעשה להתקין תריס חדש. אם מדובר ב2-3 שלבים בודדים, ההמלצה שלנו היא לבחור בתיקון של השלבים הפגומים ובהחלפתם. במידה ומדובר בכמות גדולה יותר - לכו על החלפה כוללת של התריס.

תיקון שלבים של תריסים במחירים משתלמים

במקום לדחות לנצח את תיקון התריס שלכם, בואו למצוא בעל מקצוע שיבצע את הפעולה בצורה מהירה, מקצועית וכמובן במחירים משתלמים. תיקון שלבים של תריסים דורש מיומנות וידע וחשוב להבין שישנם שינויים קלים בעת ההחלפה בין סוגי התריסים השונים. תיקון תריסי שלבים אינו דומה בהכרח לפעולות תיקון של תריסים אחרים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

שאלות נפוצות אודות החלפת שלבים בתריס

כמה זמן מחזיקות התושבות (שלות) מיום התקנתן?

שלות פשוטות מחזיקות בדרך כלל בין שנתיים ל-4 שנים בעוד האיכותיות יכולות להחזיק גם במשך 15 שנים ואף יותר.


כמה זמן לוקחת הפעולה של החלפת שלבים בתריס?

תלוי במיומנות בעל המקצוע, כמות השלבים שמחליפים וסוגם. בדרך כלל החלפת שלבים סטנדרטית בתריס לוקחת בין שעה לשעתיים.


האם ניתן לבצע תיקון תריס שלבים באופן עצמאי?

ניתן לבצע את הפעולות באופן עצמאי אך ההמלצה שלנו היא להזמין בעל מקצוע מיומן שזאת עבודותו מאחר ועבודה לא מקצועית יכולה לעיתים לגרום לנזק ולהרוס את התריס עוד יותר.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה