תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסי שלבים

שלב אחר שלב אתם רואים את התריס שלכם מתחיל להתעקם או להתייבש ואתם לא יודעים מה לעשות? בעמוד תראו כל מה שאתם צריכים על תיקון תריסי שלבים כולל החלפת שלבים ושלות (תגלו מה זה) והמחירים.

תיקון תריס שלבים, בקצרה

ממהרים? לא רוצים לקרוא את הכל? יש כמה דברים שחשוב לנו שתדעו גם במקרים האלה:

 

הדברים הכי חשובים לדעת על תיקון תריס שלבים
איך מתבצע תיקון תריס שלבים חשמלי? החלפת שלבים
איך מתבצע תיקון תריס שלבים גלילה? החלפת שלות
מחיר החלפת שלבים בתריס 200 - 250 ש"ח לשלב בודד, 100 ש"ח לשלב נוסף
מחיר החלפת שלות לתריסים 250 - 300 ש"ח. ודאו שאתם מקבלים שלות מניילון
איך להתנהל מול בעל המקצוע? צלמו לו את סוג התריס שלכם לפני ההגעה

מתי נצטרך לבצע החלפה או תיקון של שלבים בתריס?

באופן טבעי, לאחר תקופה של מספר שנים תריסי שלבים מתבלים וזאת בשל החשיפה לשמש או לגשם שפוגעים בעמידות התריס ועשויים לגרום לסדקים. בנוסף, בעקבות השינויים במזג האוויר, השלבים עשויים להתפורר ואפילו ליפול לגמרי וזאת בשל בלאי בחלק הנקרא "שלות". אם יש לכם תריסים חשמליים הרבה פעמים תוכלו לראות פשוט את כח המשיכה עושה את שלו וגורם לנתק בין השלבים מה שגורם לאחד מהם להתעקם ולצאת מהמקום - כך תדעו שצריך להחליף אותו.

 

השלות הם למעשה תופסנים אשר מחברים את שלבי התריס אל המסגרות הצדדיות שלו. כאשר זיהיתים שהתריס שלכם כבר לא במצב טוב וחלקים עלולים להשתחרר או ליפול, זה בדיוק הזמן להזמין מתקן תריסים מקצועי שיסייע בפעולות ההחלפה או התיקון.

 

תריס שלבים חשמלי

החלפת שלבים בתריס חשמלי

בעת התקנת תריסים שלבים חשמלי הייתם אמורים לקבל כמה שלבים ספייר נוספים. אם שמרתם עליהם במהלך כל הזמן הזה, אז זה הרגע לו הם חיכו - להחליף את השלבים הקיימים. החלפת שלבים בתריס חשמלי הוא לא דבר שמומלץ לעשות לבד, ועדיף לתת לטכנאי תריסים שיעשה את העבודה. מחיר העבודה הזו שווה למחיר ביקור של טכנאי תריסים בין 200 - 250 ש"ח עבור החלפת שלב בודד.

 

מחיר ממוצע להחלפת שלב בודד בתריס

מחיר ממוצע להחלפת שלב בודד בתריס: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

תיקון שלבים בתריסי הזזה (החלפת שלות)

תריס הזזה הוא הרבה יותר רגיש בגלל חשיפתו לשמש ולרוח. בדרך כלל תיקון תריסי הזזה לא יתמקד בשלבים עצמם אלא בשלות שמתפוררות. לגבי השלות חשוב שתדעו שיש שלות מפלסטיק שהן לא מחזיקות מעמד זמן רב (בממוצע 3 שנים) ויש שלות מניילון שהן עמידות הרבה יותר. בשביל לוודא אם מדובר על שלת ניילון או פלסטיק שימו אותן בכוס עם מים. שלת ניילון תשקע ושלת פלסטיק תצוף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

איך מתבצעת החלפת שלות לתריסים?

בצידה האחורי של כל זוג שלות יש שני פינים. ההחלפה תתבצע בשלבים הבאים:

  1. הכנסת פין אחד לציר האנכי ופין שני למסגרת התריס.
  2. השחלת שלב התריס אל השלה הראשונה והנחה של השלה השנייה על שלב התריס. ההכנסה תתבצע באלכסון כדי שהשלה השנייה תיכנס לחור מסגרת התריס.
  • אם טכנאי התריסים כבר הגיע מומלץ לבקש ממנו להחליף שלות נוספות שיש לכם שייתכן ועומדות להתפורר. לא אמורים לקחת לכם על כך מחיר נוסף ותוכל ולחסוך את מחיר התיקון הבא.

החלפת שלבים בתריס גלילה

עיקר הסיבה שבגללה צריך להחליף שלבים בתריס גלילה היא עקב סגירה של התריס על חפץ מסויים שגורם לשלבים להתעקם. אם אחד השלבים התעקמו מומלץ להחליף גם את הסמוכים אליו אחרת התריסים ימשיכו להיתקע בעתיד. אם תרצו לשמור על תריס הגלילה שלכם לאורך זמן מומלץ לוודא שאין שום רהיט או חפץ מתחתיו כשאתם מורידים.

מחיר החלפת שלבים בתריס

מחיר החלפת שלבים בתריס חשמלי נע בין 200 - 250 ש"ח לתריס בודד ותהיה תוספת של 100 ש"ח לכל שלב נוסף שתצטרכו להחליף. במקרה של החלפת שלבים בתריס גלילה המחיר יהיה בין 500 - 700 ש"ח מפני שלא מחליפים רק שלב בודד אלא מספר שלבים. מחיר החלפת שלות נע בין 250 - 300 ש"ח.

כמה עולה לתקן תריס שלבים?

כמה עולה להחליף שלב בודד בתריס שלבים?

המחיר משתנה בהתאם לגודלו של השלב וסוג חומר הגלם (פלסטיק, אלומיניום , מוקצף)


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של החלפת ידית הפתיחה והסגירה?

תפקיד הידית הוא לשלוט בפתיחת השלבים וסגירתם


200 - 350 ש"ח
מהי עלות החלפה של תופסני התריס?

עבור החלפה של שלות בתריס.


200 - 380 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקון שלבי תריסים מכל הסוגים

דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו להזמין תיקון שלבי תריסים עבור תריסים מכל הסוגים וחומרי הגלם. אנו מתמחים בתיקון של תריסי שלבים אשר עשויים זכוכית, אלומיניום וגם פלסטיק או אפילו תריסים אשר בתוכם יש קצף מתנפח, מה שמכונה בשפה המקצועית תריס מוקצף. חשוב לציין בפני בעל המקצוע איזה תריסים יש ברשותכם ובמידה ומתאפשר, לשלוח לו תמונה של התריס וזאת מאחר והמחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג השלבים אשר נדרש לתקן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון שלבים בתריס או החלפה של התריס?

רגע לפני שאתם מזמינים עבודה של תיקון שלבים בתריס שלכם, כדאי לבחון גם את האופציה של החלפת התריס כולו. במקרה של תריסים ישנים, ייתכן ותזדקקו להחלפה של שלבים רבים בתריס ועל כן ייתכן שכבר משתלם יותר להחליף את כל התריס בשלמותו ולמעשה להתקין תריס חדש. אם מדובר ב2-3 שלבים בודדים, ההמלצה שלנו היא לבחור בתיקון של השלבים הפגומים ובהחלפתם. במידה ומדובר בכמות גדולה יותר - לכו על החלפה כוללת של התריס.

שאלות נפוצות על תיקון תריס שלבים

כמה זמן מחזיקות התושבות (שלות) מיום התקנתן?

שלות פשוטות מחזיקות בדרך כלל בין שנתיים ל-4 שנים בעוד האיכותיות יכולות להחזיק גם במשך 15 שנים ואף יותר.


כמה זמן לוקחת הפעולה של החלפת שלבים בתריס?

תלוי במיומנות בעל המקצוע, כמות השלבים שמחליפים וסוגם. בדרך כלל החלפת שלבים סטנדרטית בתריס לוקחת בין שעה לשעתיים.


האם ניתן לבצע תיקון תריס שלבים באופן עצמאי?

ניתן לבצע את הפעולות באופן עצמאי אך ההמלצה שלנו היא להזמין בעל מקצוע מיומן שזאת עבודותו מאחר ועבודה לא מקצועית יכולה לעיתים לגרום לנזק ולהרוס את התריס עוד יותר.