תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריס גלילה

הזמינו בעל מקצוע בעיר מגוריכם לצורך תיקון תריס גלילה מכל סוג וגודל, כולל תיקון של תריסי גלילה חשמליים או ידניים שהתקלקלו והכל במחירים נוחים ומשתלמים. צרו איתנו קשר עוד היום והתחילו לקבל פניות מבעלי מקצוע מעולים.

תיקון תריס גלילה במחירים נוחים

לא פעם, תריסי גלילה מתקלקלים ונדרש להזמין בעל מקצוע שיודע כיצד לתקן את התריס מבלי לפגוע ברכיבים השונים שלו. בין אם מדובר בתריס גלילה חשמלי ובין אם בתריס הפועל בצורה ידנית בעזרת משיכה של רצועה, יש לא מעט תקלות אשר צצות לאורך הזמן. דרך פורטל חלונות פלוס, תוכלו להזמין תיקון תריס גלילה עבור תריסים של מגוון יצרנים וכמובן בכל גודל, מתריסים קטנים ועד גדולים.

תיקון תריס גלילה

מחיר תיקון תריס גלילה

להלן מחירון אשר מציג עלויות של תיקון תריס גלילה, תוך התייחסות לעבודות ספציפיות ותקלות נפוצות. לפני שמזמינים בעל מקצוע, אנו ממליצים לוודא מחירים ועלויות מראש עם מתקן התריסים שהזמנתם בשביל לקבל מחיר מדויק יותר.

מחירון תיקון תריסי גלילה

תיקון של תריס שאינו יורד

פתיחה של הארגז וסידור השלבים של התריס.


200 - 350 ש"ח
כמה עולה להחליף רצועה בתריס גלילה?

המחיר הסופי נקבע לפי אורך הרצועה.


150 - 350 ש"ח
החלפה של שלבים שבורים בתריס

פירוק התריס, הוצאת השלבים התקולים והחלפתם.


250 - 350 ש"ח
החלפה של תריס גלילה לחלון

כולל פירוק התריס התקול.


500 - 900 ש"ח
עלות החלפת מעצור לתריס גלילה

250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

תקלות נפוצות בתריסי גלילה

  • רצועות קרועות: כאשר נקרעת הרצועה שמורידה ומעלה את התריס הידני, אנו נצטרך לפתוח את ארגז התריס, לפרק את הרצועה ולהחליפה באחת חדשה.

  • חלק מהשלבים זזו מהמסילה: במצב כזה, לא נצליח להוריד את התריס עד הסוף ונאלץ לפתוח את הארגז ולסדר את התריס במקום. 

  • שלבים שדורשים החלפה: לא פעם, חלק מהשלבים בתריסים (חשמליים וידניים כאחד) נשברים ונדרש להוציאם מהתריס ולהחליפם.

  • החלפת מנוע: תקלות בתריסים חשמליים הם דבר שכיח מאחר והמערכת מורכבת מעט יותר. אחת התקלות הנפוצות היא במנוע התריס. בדרך כלל החלפה של מנוע בתריס חשמלי נחשבת לתקלה היקרה ביותר ועלות ההחלפה של המנוע מתחילה ב1,000 ש"ח ויכולה להסתיים גם ב2,000 ש"ח.

מתי כדאי לבצע תיקון תריס ומתי צריך להחליפו?

כאשר התריס ישן ואתם מרגישים שיש מספר רב של רכיבים אשר צברו בלאי ועתידים להתקלקל בקרוב, ההמלצה היא לבצע החלפה גורפת של כל התריס. במצבים בהם התריס עובד במצב תקין ואינו מרבה להתקלקל, שווה לבדוק תיקון תריס חשמלי נקודתי והחלפה של חלקים בודדים במערכת על מנת לחסוך עלויות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

האם אפשר לבצע תיקון תריס גלילה ידני לבד?

לא פעם, אנו מנסים לתקן את התריס בכוחות עצמנו. תיקון של תריסים בשיטת "עשה זאת בעצמך" היא בהחלט אפשרית אבל חשוב לזכור שלעיתים הזול יוצא יקר. הכוונה היא, שבמצבים רבים, בהתחשב בעובדה שהעלות שאנו מקבלים מבעל המקצוע כוללת גם את רכישת הרכיבים וגם את ההחלפה עצמה, שווה לוותר על תיקון עצמאי של התריס. בנוסף, תיקון תריס גלילה ידני או חשמלי מצריכה מיומנות וידע ולא תמיד אנו יודעים כיצד לסדר בכוחות עצמנו שלבים אשר יצאו מהמסילה או כיצד לבצע תיקון חבל שנקרע.

שאלות נפוצות בנוגע לתיקון תריסי גלילה

​כמה עולה תיקון תריס גלילה חשמלי

מאוד תלוי בסוג התקלה. המחירים נעים בין 250 ש"ח לתיקון פשוט והמחיר עשוי להגיע גם לסגום של 1,600 ש"ח במקרה של החלפת מנוע תקול.


כיצד מגנים על רצועת התריס מפני קריעה?

הקפידו למשוך את הרצועה בצורה מבוקרת ואיטית ולא בצורה חזקה שעשויה לגרום לקריעתן. כמו כן חשוב להבין שרצועות נקרעות עם הזמן בשל בלאי טבעי.


מה תפקידם של הסטופרים בתריסי הגלילה?

מדובר במעצורים שתפקידם הוא למנוע כניסה של שלבי התריס אל תוך הארגז העליון.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה