תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

החלפת מנגנון תריס גלילה ידני

מנגנון תריס הגלילה כבר ישן? מתחת תוכלו לקרוא מידע חיוני על החלפת מנגנון תריס גלילה ידני: כמה זה עולה, כיצד זה מתבצע וגם איך תוכלו לאתר טכנאי תריסים במחיר משתלם ובמהירות דרך פורטל חלונות פלוס.

מתי יש צורך בהחלפת מנגנון תריס גלילה ידני?

הצורך בהחלפת מנגנון לתריס גלילה ידני עולה כאשר חווים תקיעות של תריס הגלילה או במקרים בהם מעוניינים לשדרג את תריס הגלילה הידני לחשמלי. מתחת נסביר בהרחבה:

 • תקיעות התריס - במקרים בהם נתקלתם בתריס גלילה המתקשה לעלות או לרדת תוך כדי משיכה ושחרור של הרצועה, קרוב לוודאי שמדובר על בעיה שמקורה במנגנון. המנגנון מורכב משני גלגלים החבויים בארגז התריס ועליהם נעה רצועת התריסים. לא פעם קורה שהרצועה חומקת מהגלגלים וגורמת לתקיעת התריס. במקרים אחרים דווקא מדובר בחלק המנגנון התחתון שכולל את הקפיץ אליו מחוברת הרצועה, שבמקרים בהם הוא נהרס, לא ניתן לקבע את גובה התריס. (למידע נוסף על החלפת קפיץ בתריס גלילה).
   
 • החלפת תריס גלילה ידני לחשמלי - תריסי גלילה ידניים נחשבים למיושנים ובעלי לא מעט חסרונות ועל כן, לא מעט אנשים בוחרים לשדרג את המנגנון הידני בחשמלי. דעו כי ניתן להתקין תריסי גלילה חשמליים במקום אלו הידניים בעזרת טכנאי תריסים, רק אל תשכחו לבקש אחריות בכתב, שלרוב נעה בין 5 - 7 שנים.


 

החלפת מנגנון תריס גלילה ידני

 

מהו מחיר להחלפת תריס גלילה ידני?

מחיר החלפת מנגנון תריס גלילה ידני נע בין 300 - 500 ש"ח והוא נגזר בהתאם למורכבות הגישה אל ארגז התריס, לדוגמה: ככל שארגז התריס ישב במקום גבוה יותר, כך פעולת ההחלפה של המנגנון בו תהיה ארוכה ומורכבת יותר. היתרון למחיר הנ"ל הוא שרוב מתקני התריסים כוללים בו גם החלפה של הרצועה הקיימת בתריס הגלילה ללא תוספת תשלום.

 

מחיר ממוצע להחלפת מנגנון תריס גלילה ידני

מחיר ממוצע להחלפת מנגנון תריס גלילה ידני: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך מתבצעת החלפת מנגנון תריס גלילה ידני?

 חושבים לבצע את המלאכה בעצמכם? הפעם נמליץ לוותר מפני שהחלפת מנגנון תריס גלילה ידני נחשבת לעבודה מורכבת בהשוואה לעבודות אחרות הקשורות אל התריס. מתחת נסביר על התהליך בקווים כלליים:

 1. פתיחת ארגז התריס - תחילה יהיה על טכנאי התריסים לפתוח את ארגז התריסים המצוי על הקיר. הוא יכול לעשות זאת ע"י שחרור ברגי קיבוע או ע"י הסרה של פסי הסיליקון.
   
 2. שחרור ברגים - לאחר שפתח את ארגז התריס, הוא יוודא שאכן מדובר בבעיה במנגנון ואם כך, הוא ישחרר את הברגים המחברים את המנגנון.
   
 3. התקנת המנגנון החדש - לאחר שפירק את המנגנון הישן, טכנאי התריסים יתקין מנגנון חדש לתריס גלילה ידני תוך שהוא מקפיד על ההברגה שלו.
   
 4. החלפת רצועה - לאחר מכן, הטכנאי יחבר מחדש את הרצועה הקודמת (במידה והיא במצב טוב) או לחילופין, יחבר רצועה חדשה שתחבר בין המנגנון בארגז התרי לבין הקפיץ באזור התחתון של החלון.

השיגו טכנאי תריסים לביצוע העבודה דרך חלונות פלוס

במידה ומנגנון תריס הגלילה נהרס והתריס תקוע, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בפורטל חלונות פלוס, או לחילופין להתקשר אלינו ולקבל עד 3 טכנאי תריסים באזורכם. ביניהם תוכלו להשוות מחירי החלפת מנגנון תריס גלילה ידני ולחסוך בכסף ובזמן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

האם ניתן להחליף תריס גלילה ידני לחשמלי?

למי מכם שמעוניין בהחלפת תריס גלילה ידני לחשמלי, דעו כי הדבר בהחלט אפשרי אך הוא כרוך בתוספות ושינויים כמו: החלפת מנגנון תריס ידני בחשמלי והוספה של שלבים כבדים ע"מ שהתריס יוכל לעמוד מול הכוח שמופעל עליו מהמנגנון החשמלי.

 

נוסף לכך, בהיעדר מתג או נקודת חשמל באזור התריס, יהיה עליכם להיעזר בחשמלאי כדי שיקים חיבור חשמלי באזור מאפס. לעתים טכנאי התריסים עצמו יוכל לקשר אתכם לחשמלאי שהוא עובד מולו אך קחו בחשבון שזה לא תמיד ישתלם.